Světlo se senzorem pohybu zatočí s bubáky

Máte doma někoho, kdo se bojí tmy? Pokud tento problém řešíte tak, že necháváte v pokoji přes noc rozsvíceno, stojí to nejen spoustu elektrické energie, ale nese to také nemalá zdravotní rizika. Světlo rozsvícené v noci naruší přirozenou produkci melatoninu. Melatonin je hormon, který podporuje spánek, růst a obnovu buněk. Mozek je natolik chytrý, že pozná umělé světlo dokonce i když máte zavřené oči. Výsledkem je, že vaše tělo nevytváří dostatečné množství melatoninu. To nezhoršuje jen spánek.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Tělo vystavené světlu během má zhoršené hormonální funkce. Nedostatečné přítmí v noci je spojeno se zvýšeným sklonem  k depresi a zvýšeným rizikem rakoviny. Děti, kterým se  v noci svítí, rostou mnohem pomaleji. Ze všech těchto důvodů je udržení co možná největší tmy v pokoji, kde spíme skutečně nejlepší.

Ale jak řešit, když se špatně orientujeme ve tmě, nebo se naše děti bojí v noci dojít k vypínači, aby si rozsvítily cestou na toaletu? Řešení je na snadě – stačí pořídit noční světlo se senzorem pohybu.

Můžeme vám doporučit koupi nového LED Motion Sensor Night, nočního světla opatřeného LED technologií, což navíc znamená, že toto světlo šetří nejen životní prostředí, ale i vaši peněženku při placení účtu za elektrickou energii.

Dalším bonusem je to, že vaše děti budou klidnější a méně nervózní. Také pro vás rodiče, bude mnohem jednodušší zkontrolovat dítě s nočním světýlkem, aniž byste ho rušili rozsvícením klasického stropního lustru.

3PCS Famirosa N003 LED Motion Sensor Night 

Noční světlo LED Motion Sensor Night je dodáváno v balení po třech kusech, takže ho využije téměř celá rodina. Lze ho využít i v prostorech, ve kterých není zapojena elektřina například v komorách, šatnách či ve sklepech. Tato bezdrátová LED lampa se díky indukčním senzorem citlivým na teplotu lidského těla  automaticky zapíná a vypíná, šetří energii a přináší vám pohodlí.

Specifikace:Pro instalaci emusíte vrtat stěnu nebo předělávat kabely. Může se snadno přilepit kamkoliv ji potřebujete pomocí pásku, který je součástí balení, ​​stačí jen odlepit nálepku a upevnit ji na zeď nebo na jiné hladké povrchy – například dveře, škířně či noční stolek.

Pohybový senzor

Kontrolka LED lampičky se automaticky rozsvítí, jakmile detekuje lidskou činnost v tmavém prostředí (detekční vzdálenost je 3 až 5 metrů). A automaticky zhasne, když pohyb přestane po 30 sekundách.

Světelný senzor pro úsporu energie

Vestavěný světelný senzor se automaticky přepne do úsporného  režimu, když se rozední. 6 LED perliček vám pomůže šetřit energii a vaše peníze

Kvalitní osvětlení

LED osvětlení poskytuje rovnoměrné a vyvážené osvětlení v širokém okolí lampičky, takže můžete  lépe vidět a snadněji se pohybovat setmělým byte. Je vhodné do skříňí, pod kuchyňskou linku, na schodiště, chodbu, toaletu, ledničku, do garážeí, , komory či sklepní kóje.

Přenosné a praktické

Toto LED světlo je malé a lehké, můžete je pohodlně přenášet. A je to také bezvadné nouzové osvětlení pro podmínky výpadku proudu, nebo například do stanu či karavanu, pokud chcete mít v létě u vody pohodlí.

 

3 kusy  Famirosa N003 LED Motion Sensor Night můžete zakoupit nyní na GearBestu se slevovým kupónem: N003 za $ 9.99, v rámci promo akce.  Samozřejmostí je doprava do České republiky zdarma.

 

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *