Alli Express

aliexpress-logoAlli Express – nakupujte na největším čínském eshopu s dopravou zdarma

Se začátkem nového roku přichází nová řada změn, ale také nových předsevzetí. Někdo chce začít hubnout, někdo se chce naučit tančit a někdo chce letos více ušetřit. Tančit, ani hubnout vás zde nenaučíme, zato se však můžete dozvědět, jak začít šetřit a nakupovat chytře. Chceme-li ušetřit, nemusíme se omezovat a ubírat se o potěšení, které bychom si jinak rádi dopřáli. Začneme-li nakupovat chytře a hlavně efektivně, můžeme ušetřit nemalé množství peněz, avšak bez nutnosti omezování se. Jednou takovou možností je nakupování na čínském internetovém obchodu Alli Express, který je přímo rájem pro všechny, kteří by rádi dostali hodně muziky za velmi málo peněz.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na AliExpressu

Všichni, kdo mají v oblibě nakupování z čínských internetových obchodů, vědí, že Alli Express je největším a nejznámějším čínským internetovým tržištěm, které denně navštíví okolo 10 000 000 lidí. Díky tomu patří mezi jedny z největších internetových obchodů na světě, podobně, jako je třeba Amazon. Možná se vám může zdát toto přirovnání příliš odvážné, avšak vězte, že Alli Express může být mnohem lepší, než samotný gigant, jakým Amazon je. Ptáte se, kde bereme tu jistotu?

Hlavní výhody Alli Expressu:


Nízké ceny pro všechny a v češtině

Až vám bude příště nějaký internetový prodejce tvrdit, že má nejnižší ceny na trhu, věřte, že na Alli Expressu toto zboží mnohdy seženete bez problémů až o třetinu levněji. Jak je to možné? Alli Express funguje jako jedno velké internetové tržiště, kde se střetává velké množství nabízejících, aby prodali svůj produkt. Jak tomu ve světě obchodu bývá, cenu určuje vždy setkání nabídky s poptávkou. Jelikož je však nabídka mnohem vyšší než samotná poptávka, neboť jednu stejnou věc mnohdy prodává až několik stovek prodejců, je zcela zřejmé, že levnější vyhrává.

Videonávod jak si nastavit češtinu na Alli Expressu

AliExpress.com Online Shopping for Electronics Fashion

Alli Express lze přepnout do češtiny pomocí nabídky v pravém horním rohu

Doprava z Alli Expressu zdarma

Pokud již si na českém internetovém obchodu zakoupíte nějaký ten levný a výhodný výrobek, musíte si jej ve většině případů nechat doručit domů. Představte si například, že se rozhodnete zakoupit levná sluchátka za 200Kč. Pokud si je budete chtít nechat doručit domů, věřte, že si poté připlatíte dalších 100Kč jenom za dopravu. To znamená, že vás ve výsledku tato levná sluchátka vyjdou téměř o polovinu dráže, než za kolik jste se je rozhodli zakoupit.

Získejte dopravu z Alliexpressu zdarma!

Podíváme-li se na Alli Express, situace je zcela jiná a hlavně lepší. Hned první výhodou jistě bude, že tato samá sluchátka zde najdete minimálně o třetinu levněji. Co je však hlavní, necháte-li si je dopravit až domů, za dopravu nebudete muset NIC zaplatit. Nevěříte? Ale ono to tak opravdu je! Díky velmi vstřícnému kroku ze strany čínské vlády si můžete nyní nechat všechno zboží dopravit z Číny domů zcela ZDARMA. Pokud tedy budete nakupovat levnější zboží, jistě se vám tato možnost může velmi vyplatit.TNT Aliexpress

Rozhodneme-li se pro využití zvýhodněné formy dopravy, máme ve většině případů možnost volby, kterému dopravci chceme naši zásilku svěřit do rukou. V závislosti na místě provozovny se nejčastěji jedná o společnosti Honkong Post Air Mail, China Post Air Mail nebo SGP- Singapore Post.

Široký výběr elektroniky a oblečení na Alli Expressu

Představte si situaci, kdy se vám například pokazí váš starý mobilní telefon, a rádi byste zakoupili nějaký nový. Problém u těchto druhů zboží bývá v tom, že na českém trhu většinou nalezneme pouze úzký výběr nejznámějších značek, u nichž však v některých případech více, než za samotný hardware zařízení platíte za jméno značky, která jej vyrobila. Pravdou však je, že ať již se jedná o Samsung, Sony nebo třeba LG, všechny tyto společnosti své výrobky vyrábějí v Asii.

Jelikož většina dnešní elektroniky pochází z Asie, také zde najdeme společnosti, které nejsou na evropském trhu příliš známé, avšak které vyrábějí stejně kvalitní a výkonné zařízení, jakou jsou například výše zmíněné značky. V čem je tedy rozdíl? Zejména v ceně. Zatímco mobilní telefon Samsung S5 na českém trhu naleznete za přibližně 12 000Kč, mobilní telefon postavený na stejné platformě a se stejným výkonem od málo známého čínského výrobce můžete zakoupit již za 4 000Kč, což je pravá cena hardwaru, který je v zařízení využit.

Telefony Aliexpress

Nemusí se však jednat pouze o mobilní telefony. Výše zmíněný text můžeme také aplikovat například na tablety, příslušenství k mobilním telefonům nebo třeba oblečení. Také oblečení patří mezi velmi často nakupovaný druh zboží, neboť již za několik dolarů můžeme zakoupit velmi pěkné kusy oblečení nebo obuvi.

Levné oblečení z Aliexpressu

Bezpečně nakupujeme na Alli Expressu

Alli Express je místem snů pro všechny, kteří rádi nakupují za výhodné ceny. Všechno však má své kladné i záporné stránky. Jelikož zde dochází k velmi širokému střetávání nabídky a poptávky, najdou se občas nepoctiví prodejci, kteří se snaží tohoto faktu využít a obohatit se na úkor ostatních důvěřivých zákazníků.

Hodnocení Aliexpress

Z tohoto důvodu bychom si měli dát pozor při výběru a nakupování zboží, abychom měli vždy jistotu, že za naše peníze dostaneme opravdu to, co jsme si objednali. Jednou z možností, jak si ověřit spolehlivost daného obchodníka je tabulka, kterou vždy nalezneme v pravém horním rohu. V této tabulce můžeme najít podrobné údaje o tom, kolik zákazníků již od tohoto prodejce zakoupilo nějaké zboží a v jaké míře tito zákazníci byli spokojeni.

Jednoduchým pravidlem pro spolehlivost obchodníků pro vás může být hodnocení, neboť obchodníka, u něhož je spokojenost vyšší, jak 90%, můžeme považovat za spolehlivého a slušného. Toto hodnocení by vždy mělo být tím prvním, na co si dáváme pozor, než se necháme nadchnout až neuvěřitelně výhodnou cenou.

3/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *