5 Nejlepších online her pro ženy

Moderní online hry vám dávají příležitost žít nový, alternativní život, který ve skutečnosti není k dispozici. Seznamte se se starým přítelem na virtuální rande, i když jste osobně pár kilometrů daleko, nebo si udělejte nové přátele a vytvořte si vlastní klan, aniž byste museli vyjít ze dveří. Díky modernímu rozvoji internetu můžete snadno hrát i z nejvzdálenějších koutů naší planety.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Muži jsou často spojováni s hrami, ale dnes existuje také mnoho dívek, které rádi hrají počítačové hry, streamují na Twitchi nebo dokonce hrají ceska kasina. V tomto článku se podíváme na nejlepší hry pro ženy.

1. Candy Crush Saga

Jedná se o jednu z nejstahovanějších her v obchodě Google Play. A co víc, byli byste překvapeni, kdybyste zjistili, že více než 50% stažení her bylo provedeno ženami. Hra je návyková v tom, že nabízí průchod různými vzrušujícími úrovněmi, které si navzájem nejsou podobné.

Hráč musí udělat zápas tří nebo čtyř bonbónů a po nalezení zápasu je bonbón zničen. Koncept je poměrně jednoduchý a také není příliš náročný pro vaše zařízení. To jsou určité důvody, proč je znám mezi ženami.

2. Dragon Age: Inkvizice

Díky nejnovějším údajům zveřejněným vývojářem hry jsme se dozvěděli, že více než polovina hráčů v této hře jsou dívky. Tato hra se stala populární mezi dívkami z více než jen jednoho důvodu. Za prvé, jedná se o hru pro více hráčů, ale můžete hrát sami.

Nejprve musíte zvolit vzhled postavy, pro kterou budete muset hrát. Kromě výběru postavy můžete také provést určité úpravy. Hra zachycuje báječnou zápletku o mystických dracích a úžasných středověkých dobrodružstvích.

3. Hazardní hry

Hry v online kasinech také nejsou posledním místem v seznamu ženské zábavy. Hazardní hry dnes mají obrovskou popularitu, takže řada hracích automatů, které umožňují nejen zábavu, ale také vyhrát skutečné peníze a získat slottica bonus.4. Jen tanec

Světově proslulé vydání The New York Times uvádí, že jednou z nejpopulárnějších her mezi ženami je hudební hra Just Dance. Zde hráči doslova napodobují taneční pohyby na populární popové písně. Nejnovější verze Just Dance je k dispozici pro Nintendo Switch. Další verze jsou k dispozici pro Wii, Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One, stejně jako pro iOS a Android.

Just Dance je skvělý nástroj pro trénink a zábavu zároveň. Hráči používají ovladač nebo smartphone k ovládání svých pohybů a tanci na své oblíbené skladby, odemykání různých emblémů a ikon po cestě. Tuto hru lze hrát samostatně nebo s přáteli a hráči mohou virtuálně komunikovat s lidmi po celém světě.

Just Dance lze zakoupit jako běžnou maloobchodní hru. Je důležité si uvědomit, že mnoho skladeb je k dispozici pouze prostřednictvím Just Dance Unlimited, placeného předplatného, které umožňuje přístup k písním z předchozích her a exkluzivním titulům za $ 39.99 ročně.

5. Pokemon GO

Pokemon GO, inovativní dobrodružná aplikace v reálném životě s jedinečnou formou interakce, je mezi ženami velmi populární. Podle analýzy společnosti SurveyMonkey Intelligence z roku 2016 tvoří ženy 63% amerických hráčů. Pokémon GO se hraje na mobilních zařízeních iPhone a Android.

V této mobilní hře hráč doslova hledá pokestopy, které lze nalézt na skutečných místech, jako jsou památky, obchody, čtvrti a historické památky. Smartphone hráče bude vibrovat, když je poblíž Pokémon, a musí se pokusit hodit virtuální Pokéball na Pokémona, než unikne. Konečným cílem je „chytit je všechny“.

Pokémon GO lze hrát samostatně nebo s přáteli, kteří mají také aplikaci. Hra je zdarma a nabízí nákupy v aplikaci. Je optimalizován pro smartphony s GPS, mobilními daty a / nebo funkcemi Wi-Fi.

Výsledky

Vzhledem k tomu, že hry oslovují širší publikum, stále více žen najde videohry, které se jim líbí. Online hraní se stále více stává součástí kulturního mainstreamu pro ženy a tento trend bude v nadcházejících letech růst.

Koneckonců, užijte si jednu z nejlepších online her, které ostatní hráčky po celém světě milují. Existují různé hry v závislosti na vašich preferencích. Můžete si zahrát jednu z našich doporučených her zcela zdarma.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *