Aliexpres

aliexpress-logoAliExpres – nakupujte ze zahraničí výhodně!

Máte rádi nakupování a nové trendy? Chcete jít s dobou a být stále In? V tom případě je zapotřebí se poohlédnout po místě, kde můžete nakoupit všechno, co potřebujete! Ať již hledáte elektroniku, mobilní telefony, tablety nebo třeba oblečení, nejlepším místem k nákupu jsou zaručeně čínské internetové obchody, jako je AliExpres.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na největší nabídku zboží na AliExpress

AliExpres je jedním z největších a také nejznámějších čínských internetových obchodů. Denně jej navštíví přes 10 000 000 lidí. Přesto, že největší část odběratelů a zákazníků tvoří lidé z Ruska a Východní Evropy, během několika let si jej oblíbila velká řada lidí i u nás.
AliExpres v sobě skrývá mnoho výhod, které jej činí lepším, na rozdíl od běžných českých internetových obchodů. Jednou z hlavních výhod je určitě velmi široký výběr zboží všech druhů a značek. V českých internetových obchodech většinou nalezneme pouze výrobky od světoznámých výrobců, které jsou však mnohdy mnohem dražší, než jaká je jejich skutečná hodnota.

Proč nakupovat na AliExpresu:


Doručení zboží z Aliexpresu zdarma

Představte si, že si chcete koupit sluchátka nebo doplňky k mobilnímu telefonu z internetového obchodu. Dlouho hledáte výhodnou nabídku a nakonec se rozhodnete, že si zakoupíte sluchátka za 200Kč. Pokud si je však chcete nechat doručit domů, musíte si k tomu ještě připlatit za poštovné, které většinou činí něco okolo 100Kč. To znamená, v konečném důsledku za tato sluchátka zaplatíte minimálně o polovinu více, než jste prvně zamýšleli.

Doprava zdarma z Aliexpres

Pokud se však rozhodnete nakupovat na AliExpresu , skutečnost bude naprosto odlišná. Hned první výhodou pro vás bude, že tato sluchátka zde naleznete minimálně o třetinu levněji, tak že již jenom kvůli tomu bude pro vás koupě výhodná. Necháte-li si však zboží dopravit až domů, můžete využít dotované ceny poštovného, které za vás uhradí čínská vláda, čímž celková doprava pro vás bude zcela ZDARMA. Takto si můžete v závislosti na místě společnosti nechat zboží doručit s jednou z čínských přepravních společností, jako je China Post Air Mail, Honkong Post Air Mail a SGP – Singapore Post.

ems
Nakupujete-li doplňky nebo zboží o malé hodnotě, bezplatnou dopravu jistě velmi oceníte, neboť díky ní můžete v případě častějšího nakupování ušetřit velké množství peněz. Rozhodnete-li se však nakupovat dražší druhy zboží, jako je elektronika nebo mobilní telefony, můžete využít přepravy zboží renomovanými celosvětovými přepravci, jako je DHL, TNT nebo PPL. Za tuto formu přepravy si již budete muset něco připravit, avšak za tyto peníze dostanete rychlou a bezpečnou přepravu.Výhodné ceny na AliExpresu

AliExpres je internetovým tržištěm, na kterém se každý den střetává velmi široká nabídka s poptávkou. Jak tomu již ve světě obchodu chodí, nakupující chtějí kupovat co nejlevněji, čemuž se musí také přizpůsobit samotní prodejci, chtějí-li své zboží prodat.
Levné mobilní telefony z Aliexpresu
Díky tomu zde můžeme zakoupit mnoho výrobků za velmi nízké ceny, které jsou mnohdy až o třetinu nižší, než v českých internetových obchodech. Pro příklad si můžeme uvést například nákup mobilního telefonu. Hned první nevýhodou českých internetových obchodů je poměrně omezený výběr, protože prodejci nakupují pouze známé značky, jako je Sony, Apple, Samsung nebo LG. Velkou nevýhodou těchto značek je, že cena jejich výrobků je mnohem vyšší, než jaká je skutečná hodnota zařízení, které si kupujeme.

Tablet AliExpress
Oproti tomu na čínských internetových obchodech, jakým AliExpres je, můžeme naleznout velmi širokou nabídku méně známých čínských výrobců, kteří vyrábějí stejně výkonné a také stejně kvalitní zařízení, jako jejich známá konkurence, avšak cena jejich produktů bývá mnohdy až o polovinu nižší. A co víc, tito výrobci mnohdy používají také stejné komponenty a hardware, jako například Samsung.
Ženy také můžou ocenit velmi širokou nabídku oblečení, doplňků nebo obuvi, které můžou zakoupit mnohem levnější než u nás. Kromě nízké ceny je také může potěšit velmi široký výběr a stále nové trendové kusy, které jim budou závidět všechny kolegyně (kolegové) z práce.

Začínáme na AliExpresu:


Registrace na AliExpresu

Než se můžeme vrhnout nakupovat, musíme se nejprve zaregistrovat a založit si náš vlastní účet, přes který můžeme následně objednávat námi vybrané zboží. Registrace je velmi jednoduchá a zabere nám méně, jak jednu minutu času. Pro registrace musíme kliknout na odkaz Join, který nalezneme v pravém horním rohu stránky.

Join AliExpress

Po rozkliknutí se dostaneme na stránku s jednoduchým registračním formulářem, do kterého stačí vyplnit emailovou adresu, jméno a heslo, které budeme používat. Následně již jenom stačí zmáčknout tlačítko pro vytvoření nového účtu. Při zadávání emailové adresy bychom si měli dát pozor, abychom zadali námi běžně užívanou aktivní adresu, neboť na ni obdržíme registrační mail, který je nutno následně potvrdit.

Nakupujeme bezpečné na Aliexpresu

Jak již bylo dříve řečeno, AliExpres je velké čínské internetové tržiště, kde se denně střetává velmi široká nabídka s poptávkou. Stejně, jako všude jinde, i zde se občas můžou najít nepoctiví prodejci, kteří by se rádi obohatili na neznalosti a nevědomosti zákazníků.

Hodnocení
Abyste předešli problémům s kvalitou nebo doručením zboží, je vždy nutné si ověřit, od koho budeme zboží nakupovat. Možností, jak si prověřit prodejce je hned několik. Pro začátek nám však bude stačit základní hodnocení, které nalezneme v pravém horním rohu u každého výrobku. Zde se můžeme dočíst, kolik lidí si již od prodejce zboží zakoupilo a jak byli tito lidé s jeho službami spokojeni.
Pokud daný prodejce již prodal alespoň 1000 kusů zboží a jeho hodnocení je lepší, jak 90%, můžete mít jistotu, že se jedná o spolehlivého prodejce, se kterým by neměly být žádné problémy.
Další možností, jak prověřit kvalitu zboží, je hodnocení zboží ve spodní části webu. Zde můžeme vidět celkové hodnocení ve formě hvězdiček, které mohou být navíc doplněny o komentář k danému výrobku. Takto můžeme snadno zjistit, jestli se nejedná o špatnou kopii nebo nekvalitní výrobky.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *