školní batohy a aktovky z číny

Školní aktovky a batohy z Číny

Začne-li naše dítě chodit do školy, začíná nekonečné kolo starostí a také výdajů, které jsou se studiem dítěte spojené. Největší výdaje můžeme pocítit zejména při nástupu našeho potomka do první třídy, kdy je nutno zakoupit všechny potřebné pomůcky k tomu, aby se mohlo dítě cítit dostatečně pohodlně a aby mohlo bez obtíží studovat.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku školních batohů Číny

Jednou z velmi důležitých součástí školního vybavení je také aktovka, kterou dítě každý den nosí do školy. Při výběru správné aktovky pro nebo batohu pro naše dítě bychom měli být velmi obezřetní a vybírat dostatečně pečlivě, neboť dítě v raném školním věku se velmi aktivně vyvíjí, s čímž je spojen také vývoj páteře dítěte.

Vybereme-li dítěti špatnou školní tašku, kterou bude každý den plnou knih a sešitů nosit na zádech do školy, může se také stát, že dítě brzy začne pociťovat bolesti zad, což může být spojeno se špatným tvarem a zádovou oporou tašky, která tak může nevhodně působit na celou páteř, čímž může také způsobit nevratné negativní změny na celkové struktuře páteře dítěte.

Pokud se již rozhodneme pořídit kvalitní aktovku nebo batoh, která bude mít nejenom dostatečně kvalitní zádovou oporu, ale bude také vyrobena dostatečně robustně tak, aby vydržela dlouhodobější náročnější zacházení, většinou si za takový výrobek musíme připlatit tučnou sumu ve výši okolo tisíce korun.

batohy2

Tato suma může být o to vyšší zejména tehdy, pořizujeme-li veškeré potřebné pomůcky pro naše dítě, čímž se celková cena jeho výbavy může vyšplhat na 3000Kč a mnohdy také mnohem výše. Jistě poté rádi uvítáme možnost, jak bychom mohli alespoň část vybavení zakoupit za výhodné ceny, díky kterým bychom mohli ušetřit značnou část těchto nákladů.

Pokud jste si sami odpověděli, že takovou možnost rádi uvítáte, poté nastává otázka, kde bychom mohli takové kvalitní, ale dostatečně výhodné batohy a aktovky zakoupit. Možností se jistě najde několik, avšak nejlepší a také nejjistější možností je poohlédnout se po těchto aktovkách za čínských internetových ochodech a tržištích, na kterých můžeme dlouhodobě nakupovat širokou škálu nejrůznějších druhů zboží za jedny z nejnižších cen na celosvětovém trhu.

Jedním z takových čínských internetových tržišť je jednoznačně také AliExpress, kde můžeme dlouhodobě naleznout jednu z největších nabídek zboží všeho druhu. Ať již budete hledat nový chytrý mobilní telefon, tablet, elektroniku, oblečení nebo třeba aktovku pro své dítě, na AliExpressu si na své přijde opravdu každý.

Aktovky pro prvňáčky z AliExpressu

Jak jsme si řekli výše, AliExpress je tím pravým místem, kde můžeme naleznout celou řadu kvalitního zboží za velmi výhodné ceny. Pojďme se tedy podívat, jaké zajímavé školní aktovky pro prvňáčky můžeme na tomto skvělém čínském internetovém tržišti naleznout.

Podívejte se na nabídku kvalitních batohů z ALiExpressu

Jako první si můžeme ukázat stylový batoh, který se stal módním hitem poslední doby. Jedná se o klasický školní batoh s velmi originálním a slušivým designem, díky kterému vaše dítě opravdu vynikne. Ocenit můžeme také druhou menší kapsu, kam můžeme uložit například svačinu nebo třeba pouzdro. Hledáme-li kvalitní a zároveň originální školní tašku, jedná se o skvělou volbu, kterou jistě ocení každé malé, ale také dospívající dítě.

batoh1

Máte-li doma malého syna, chystajícího se do první třídy, máme pro vás také skvělou školní aktovku v podobě této kvalitní, robustní a také velmi objemné školní aktovky, do které se bez problémů vlezou všechny sešity, desky, pouzdro a také velká svačina.

Velkou výhodou tohoto batohu je kvalitní a pevný materiál, díky kterému si můžeme být jisti, že se batoh jednoduše nezničí a že dítěti také poskytne dostatečnou zádovou oporu. Pravý chlapecký batoh s poutavými obrázky s automobilovou tematikou již čeká na to, kdy si jej vaše dítě poprvé s radosti vezme do školy.

batoh2

Opomenout samozřejmě nemůžeme ani malé slečny, které jistě rády uvítají slušivou růžovou školní aktovku s princeznami, se kterou se může sama cítit jako ta nejkrásnější a nejšikovnější princezna. Tato školní aktovka se vyznačuje podobnými parametry jako předchozí batoh, tak že se můžeme spolehnout na vysokou kvalitu zpracování celé aktovky.

Batoh je k dostání hned ve dvou barevných variantách, a to růžové a fialové, tak že si na své může přijít skutečně každá malá princezna. Potěšit nás může také cena samotného batohu, která začíná již na dvaceti dolarech.

batoh3

Školní batohy z Číny

Na AliExpressu samozřejmě nalezneme celou řadu zajímavých batohů, ať již budeme hledat cíleně batohy pro prvňáčky nebo zajímavé batohy do práce, díky rozsáhlému výběru si na své přijde velký, malý, starý i mladý, prostě naprosto každý.

Budeme-li proto hledat zajímavý školní batoh zejména pro středoškoláka, případně vysokoškoláka, veškeré požadavky budou zajisté zcela jiné, než tomu bylo v případě školních aktovek pro začínající školáky. V takovémto případě budeme největší pozornost věnovat zejména praktičnosti a také objemu, neboť v batohu nebudeme nosit pouze sešity, ale většinou také svačinu, láhev s vodou a v neposlední řadě často také notebook nebo tablet.

batohy1

Právě v takových případech potřebujeme, aby náš batoh byl co nejvíce univerzální, praktický, všestranně využitelný a hlavně dostatečně objemný. Dalším aspektem mimo samotné praktické využití je také celkový design batohu. Samotný batoh, podobně jako dámská kabelka, již dávno není pouze věcí k přenášení potřebných věcí, ale také desénovou součástí našeho outfitu.

Dámské školní batohy

Na základě samotného desénového cílení batohů můžeme všechny batohy již od základu rozdělit na batohy dámské a pánské, neboť mezi těmito dvěma skupinami můžeme naleznout značné tvarové i stylové odlišnosti. Na trhu samozřejmě můžeme naleznout také celou řadu univerzálních unisex batohů, spoléhajících výhradně na roli zádového nosiče potřebných pomůcek.

Pojďme si rovnou ukázat nějaké zajímavé dámské batohy, které jistě potěší nejednu dospívající dívku nebo stylovou ženu, která by ráda skloubila praktické s užitečným a využívala svůj batoh také jako zajímavý módní doplněk, podobně jako třeba bundu nebo boty.Jedním takovým zajímavým kouskem je také tento stylový dámský batoh, který si za poslední rok svým designem dobyl celý svět a stal je velmi žádaným kouskem, který musí mít každá stylová dívka a žena. Jak můžeme hned na první pohled vidět, batoh vychází z klasického stylu dámských kabelek, tak že může být velmi vhodně využit pro každodenní nošení, zároveň nám však poskytuje dostatek objemu a úložného prostoru, díky kterému si vezmeme všechny potřebné věci kamkoli jenom bude zapotřebí.

batoh4

U tohoto stylů batohů se ještě nějakou chvíli pozdržíme, neboť zde máme další, podobný kousek. Pokud zrovna nepatříte mezi zastánce kožených výrobků, ať již z jakéhokoliv důvodu, máme pro vás potěšující zprávu, neboť podobné batohy můžeme zakoupit také v látkovém provedení. V tomto případě jde zrovna o velmi skvěle vyrobený batoh z kvalitní a pevné látky, se kterou se nemusíme bát příliš rychlého opotřebení batohu. Jednoduše řečeno se jedná o skvělý a hlavně praktický módní doplněk. Ocenit můžeme také velmi široký výběr barevných provedení, kdy si můžeme vybírat z barev, jako je červená, vínová, černá, tmavě modrá, purpurová nebo třeba fialová.

batoh5

Na trhu můžeme nalézt také mnoho jiných, podobně zajímavých batohů, které spoléhají také na jinak zajímavé designové prvky. Jedním z nich je také tento velmi zajímavý, moderní a hlavně úžasně zpracovaný batoh, jehož design upoutá již na první pohled. Patříte-li mezi zastánce kreslených pohádek nebo jenom podobných kreslených obrázků, věříme, že z tohoto batohu budete naprosto nadšeni bez ohledu na věk. Tento batoh dává najevo mnohem více, než si sami můžeme myslet. Skrývá-li se uvnitř vaší duše také kousek dítěte, věříme, že budete naprosto spokojeni.

         batoh6

Jako poslední kousek si můžeme ukázat tento moderní retro batoh, který si našel své oblíbence zejména mezi oblíbenci neotřelých a kontroverzních stylů, podobně jako dříve velmi oblíbeného stylu SWAG. Přesto, že tato vlna již jistým způsobem opadla, obliba tohoto druhu batohu přetrvává. Nejenom, že se jedná o velmi kvalitní a moderní batoh, zároveň můžeme využít celé řady kapes, které na boku batohu nalezneme.

batoh7

Pánské školní batohy

Jak je asi zřejmé, na pánské batohy jsou kladeny zcela odlišné nároky, než jak tomu bylo v případě dámských batohů. Přesto, že se muži rádi také oblékají stylově a chtějí vypadat pěkně, v případě batohů je větší ohled kladen zejména na samotnou praktičnost a kvalitu batohu, než na jeho designovou stránku.

Na základě toho si také můžeme představit hned několik zajímavých batohů, jakým je také tento zajímavý pánský batoh, který se hodí jak do školy, tak i do práce nebo třeba na výlet. Dvě velké kapsy nám nabízejí dostatek úložného místa, zatímco velmi zajímavý materiál působí velmi moderně. Hledáte-li zajímavý a zároveň praktický batoh, je tento batoh skvělou volbou.

batoh8

Dalším zajímavým batohem je tento velmi moderní a zároveň také velmi praktický notebookový batoh, vyznačující se vyšší ochranou vnitřního prostoru, k čemuž slouží zejména vyztužené jádro, chránící notebook před případnými nárazy. Nikde však není psáno, že batoh musí být využit výhradně jako notebookový. Tento fakt je spíše výhodou, kterou můžeme využít ve chvíli, kdy potřebujeme s sebou přenášet také notebook nebo třeba tablet. Díky vyztuženému jádru můžeme ocenit zejména vyšší pevnost a odolnost celého batohu.

batoh9

Nakonec si můžeme ještě ukázat také tento velmi zajímavý pánský batoh, hodící se na všechny typy využití, ať již jej budeme chtít brát do školy, do práce, nebo třeba na letní túry a zimní lyžování. Tento batoh se zkrátka hodí na všechny možné využití, čemuž vděčí za svůj skvěle navržený design. Vzhledem k faktu, že je batoh navržen spíše ve sportovním stylu, můžeme jej využít téměř na všechny možné sporty. Hledáte-li univerzální batoh, který vám skvěle poslouží za jakékoliv situace, je tento batoh naprosto skvělou volbou.

batoh10

Nakupujeme na AliExpressu

Jak jsme si již výše ukázali, na AliExpressu můžeme naleznout velmi široký výběr zboží všeho druhu. O čem jsme však ještě pořádně nemluvili, jsou všechny výhody, které jsou spojeny s nakupováním na tomto skvělém čínském internetovém tržišti.

Na rozdíl od klasického internetového obchodu můžeme na AliExpressu narazit na mnoho odlišností a hlavně výhod, zejména proto, že se jedná o tržiště, na kterém se každý den střetává velká nabídka s ještě větší poptávkou. To nemůže mít samozřejmě za následek nic jiného, než velmi časté slevy a značně nízké ceny, neboť kdo prodává levněji, prodává.

Samotné výrazně nízké ceny však nejsou způsobeny pouze velkou konkurencí jednotlivých prodejců, nýbrž již samotným faktem, že velká část zboží, které je u nás běžně prodáváno, pochází právě z Číny nebo jí blízkých asijských zemí.

aliexpress-shopping-app

Než se dané zboží dostane z Číny až k nám, musí většinou urazit velmi dlouhou cestu a projít pod rukama hned několika obchodníků a distributorů, kteří si za přeprodej daného zboží účtují provizi. To má za následek, že dané zboží již do České republiky dorazí přibližně o třetinu až polovinu dražší, než za kolik bylo hned na začátku pořízeno v Číně.

Porovnáme-li ceny daného zboží v českých kamenných nebo internetových obchodech a čínských internetových obchodech a tržištích, můžeme velmi jednoduše zjistit, že velké množství zboží je na AliExpressu prodáváno téměř až o polovinu levněji. Právě tuto polovinu ceny můžeme velmi jednoduše ušetřit, rozhodneme-li se využít služeb tohoto skvělého internetového tržiště.

Velkou výhodou však nejsou pouze nízké ceny, ale také velmi široký výběr v podobě velkého množství obchodníků, snažících se prodat své zboží. Často se tak proto stává, že pro jeden daný konkrétní produkt můžeme naleznout několik a mnohdy také několik desítek nabídek v různých cenových relacích. Jednoduše si tak můžeme vybrat zboží za nejlepší cenu, která nám nejvíce vyhovuje.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *