Černý pátek 2017 - black friday

Černý pátek (Black Friday) 2023

Většina z nás má období dušiček a Halloweenu spojenou s obdobím klidu a přípravou na blížící se zimu. V Americe je toto období také spojeno s Thanksgiving Day, neboli Dnem díkůvzdání. Historie této tradice sahá až do první poloviny 17. Století, od kdy se také slaví. Tento svátek se každoročně slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na slevy o černém pátku na AliExpressu

Nejde však pouze o svátek. Mnoho Američanů má toto období spojeno zejména s Černým pátkem (z anglického „Black Friday“), který probíhá den poté. O co se vlastně jedná? Černý pátek je velkým dnem všech obchodníků a také milovníků nakupování, neboť dochází k velkým výprodejům, spojených s mnoha slevami.

Ohromné, ale časově omezené slevy o černém pátku

Černý pátek se postupem času rozšířil i do ostatních koutů světa, kde se s ním můžeme stále častěji setkávat. Velkým hitem se Černý pátek stal také mezi čínskými obchodníky, kteří se na tento den již několik týdnů dopředu připravují. Většinou se jedná o časově omezené nabídky a slevy se pohybují někdy až kolem 90%.

Většina obchodů si pro Černý pátek vytvoří speciální kategorii na svém webu, kde v přehledných tabulkách vidíte kolik času zbývá do konce nabízené slevy. Pokud přemýšlíte o nějakém větším nákupu z Číny, tak tento den je společně s kybernetickém pondělí (následuje hned po víkendu po černém pátku, kdy je zlevněná převážně elektronika) ideální volbou.

Černý pátek (Black Friday)
Černý pátek (Black Friday)

Není to sice úplně příhodné takto pořizovat dárky pod stromeček, protože čínské přepravní společnosti jsou v tyto dny vytěžovány opravdu na maximum a tak není jisté, zda ten necelý měsíc bude na dopravu zboží stačit. Samozřejmě se bavíme o dodacích lhůtách při variantách, kde zvolíte dopravu zdarma. V případě využitý např. DHL zpoždění nehrozí. I tak se dá ale prohlásit, že cca 80% zboží se stihne doručit do Vánoc.Jak sledovat zásilky z Číny

Černého pátku můžeme tak využít například u čínského internetového trhu AliExpress, který v tyto dny bude nabízet zboží s výraznými slevami, díky kterým můžeme ušetřit i více, , jak 80% z ceny zboží.

Dalším e-shopem, který se do těchto akcí pravidelně zapojuje, je internetový obchod TinyDeal , u kterého můžeme naopak využít kybernetického týdne, spojeného s obrovskými slevami. V nabídce jsou slevy ve výši až 85%!

Kde o Black Friday 2020 nakupovat?

Tuto oblíbenou formu výprodejů přezval z USA již téměř celý svět, takže slevy tohoto typu naleznete např. i u některých českých prodejců. Každopádně výši slev a rozmanitost zboží nikde jinde než v čínských eshopech jen tak nenaleznete. Výhodou je to, že tento tahák na lidi funguje opravdu tak dobře, že ho naleznete opravdu na všech největších obchodech. Stačí proto prozkoumat nabídku doporučených obchodů a jen si vybrat:

Všechny tyto obchody nabízí slevy na Černý pátek

Po Černém pátku následuje kybernetické pondělí

Podobným dnem, jako je černý pátek, je také kybernetické pondělí. Jedná se o totožnou akci, jako je černý pátek, ale vytvořily ho internetové obchody, které stejně, jako jejich kamenní konkurenti, můžou svým zákazníkům nabídnout širokou nabídku slev a výhod.

Kybernetické pondělí

Využít tak můžete například velmi levné tablety za 39.99 dolarů nebo výrazné slevy na mobilní telefony, které platí po celý listopad.  Neváhejte a navštivte jeden z čínských internetových obchodů a ulovte taky jednu z mnoha zajímavých slev.

Kybernetické pondělí – cyber monday

2.2/5 – (4 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *