Pouzdra na tablety z Číny

Pouzdra na tablety z Číny

Každý, kdo vlastní tablet, ať již se jedná o zařízení s OS Android nebo iOS, při pořizování tohoto zařízení jistě hledal vhodný obal nebo pouzdro, kterým by jej mohl chránit proti negativním vlivům neopatrnosti a každodenního používání. Pouzdra, která jsou nabízena na českém trhu, jsou však poměrně drahá, tak že jejich pořízení může bez problémů vyjít na 500Kč a více. Vlastníme-li levnější tablet, může tato částka činit i třetinu celkové pořizovací ceny.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku pouzder na tablety na AliExpress
Kromě drahého českého trhu zde však máme také druhou možnost, jak pořídit takové pouzdra rychle a hlavně levně. Na mnoha čínských internetových obchodech můžeme nalézt širokou nabídku pouzder, jejichž ceny v některých případech začínají již na dvou dolarech.

Různé typy pouzder na tablety

Pokud si vybíráme pouzdro na tablet, nemusíme se omezovat pouze jednou možností. Na výběr máme mnoho druhů a typů pouzder, ze kterých můžeme vybírat. Pokud dané pouzdro potřebujeme pouze na ukládání tabletu, aby se nám na něj po dobu nepoužívání neprášilo, stačí nám obyčejná pouzdra, do kterých tablet pouze zasuneme.
Používáme-li tablet častěji a potřebujeme jej často přenášet, můžeme využít speciální pouzdra, které vypadají jako kniha. Taková pouzdra můžou být silikonová i kožená, takže můžete využít vhodné pouzdro dle dané situace. Taková pouzdra mají velkou výhodu zejména při časté manipulaci s tabletem, protože je zařízení chráněno z obou stran a můžeme si být jisti, že bude v bezpečí i při nechtěném pádu z ruky. Další nespornou výhodou těchto pouzder je možnost využít jejich přední kryt jako stojánek na tablet, který můžeme ocenit při sledování filmu, video-hovoru nebo dlouhodobé práci na internetu.

Také zde máme i jednodílné kryty, které můžeme nasadit na zadní stranu zařízení. Takový kryt následně chrání tablet před poškrábáním. Při pádu z výšky je však ohrožen displej, který není nijak chráněn.

Chceme-li zakoupit levné pouzdro na tablet, můžeme vybírat z mnoha internetových obchodů, ve kterých takové pouzdro můžeme naleznout. Pro příklad si uvedeme internetové obchody FocalPrice a AliExpress, ve kterých nalezneme širokou nabídku obalů a pouzder.

Levná pouzdra na tablety z AliExpressu

Hledáme-li zajímavá a levná pouzdra na tablet, nemusíme se při hledání omezovat pouze na jeden internetový obchod. Na AliExpressu můžeme naleznout širokou nabídku velmi levných pouzder a obalů za velmi nízké ceny.

Výhodná pouzdra za AliExpressu
Při hledání na AliExpressu jsme nalezli nejlevnější pouzdro za 1.51 dolaru. Jedná se o klasické pouzdro, do kterého tablet pouze nasuneme v době, kdy tablet nevyužíváme. Toto pouzdro je pro všechny tablety s úhlopříčkou 7 palců.

pouzdra_pouzdro6

 

Vlastníme-li iPad a klasická pouzdra jsou pro nás příliš drahá, může nás zaujmout poměrně levné zadní pouzdro, které můžeme zakoupit již za 2.23 dolaru. Na výběr máme široké spektrum barev těchto pouzder.

pouzdra_pouzdro7

 

 

Luxusní pouzdra pro tablet Apple iPad

Pokud používáme Apple iPad, je naprostou samozřejmostí jeho ochrana, neboť se nejedná o nikterak levný tablet. Kromě obyčejných plastových obalů a krytů můžeme zakoupit také velmi elegantní a luxusní pouzdra, která našemu tabletu dodají ještě více elegance.

Jedno takové pouzdro můžeme zakoupit již za 3.99 dolaru. Jedná se o klasické dvoudílné pouzdro, o kterých jsme mluvili již dříve. Je pokryté velmi elegantní koženkou a můžeme jej využít také jako stojánek.

pouzdra_pouzdro8

 

Pro všechny, co rádi zkoušejí nové věci, zde máme velmi zajímavé pouzdro, které může potěšit nejednu veselou duši. Jedná se o pouzdro s možností rotace vnitřního držáku o 360°, tak že tablet můžeme mít vertikálně i horizontálně. S cenou 4 dolary se jedná o poměrně pěkné a elegantní pouzdro, které jistě zaujme nejednoho zákazníka.

pouzdra_pouzdro9

 

Originál stojí 900Kč a znají jej asi všichni milovníci tabletů iPad. O co se jedná? Přeci o magnetické pouzdro, které oficiálně vyrábí společnost Apple pro své tablety. Na AliExpressu však můžete stejné pouzdro (bez výrobního listu Apple) zakoupit za 4.15 dolaru. Zakoupit jej můžeme v mnoha barevných variantách, tedy modré, černé, bílé, oranžové, zelené a červené.pouzdra_pouzdro10

 

Moderní pouzdra na tablet s potiskem

Jste znuděni z klasických pouzder? Hledáte něco unikátního, co nikdo nemá? Nechcete váš tablet pouze chránit, ale vybrat pro něj moderní ozdobu? V tom případě vás můžou zajímat zajímavá pouzdra s potisky.

Taková pouzdra můžeme zakoupit již od 4 dolarů a vybírat si můžeme z mnoha druhů potisků. V tomto případě zde máme pouzdra s potisky z Disney pohádek a seriálů a jsou vhodná pro všechny iPad mini.

pouzdra_pouzdro11

Kromě Disneyho potisků můžeme také naleznout vtipné černobílé potisky, které můžou zároveň využívat samotné logo tabletu. Ať již se jedná o tančícího pandu nebo Pac Mana, vybírat si můžeme z široké řady potisků.

pouzdra_pouzdro12

Široký výběr pouzder na tablety na FocalPrice

Čínský internetový obchod FocalPrice patří mezi jeden z nejoblíbenějších čínských internetových obchodů jak u nás, tak i ve světě. Na jeho webu můžeme naleznout širokou nabídku elektroniky a doplňků, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani pouzdra na tablety.

Široká nabídka výhodných pouzder na FocalPrice

Nejprve se podíváme na nejlevnější pouzdra, jaká zde můžeme nalézt. Jedná se o pouzdra na Amazon Kindle a můžeme je zakoupit již od 1.59dolaru. Jsou to silikonová pouzdra, do kterých tablet nebo případně čtečku jednoduše zasuneme a zajišťuje nám tak plnohodnotnou ochranu. Můžeme jej ocenit jednak při přepravě zařízení, kdy nechceme, aby se nám poškrábalo nebo poškodilo, ale také pokud chceme tablet odložit a nechceme, aby nám na něj sedal prach. Velkou výhodou také je, že na daná pouzdra máme dopravu zdarma, čímž můžeme výrazně ušetřit.

pouzdra_pouzdro1

 

Podobné pouzdro můžeme také pořídit pro všechny tablety s úhlopříčkou 7 palců. V tomto případě je to luxusní kožené pouzdro, které bude jednak dobrou ochranou, ale také efektivním módním doplňkem.  Zakoupit jej můžeme již za 3.39 dolaru.

pouzdra_pouzdro2

Elegantní pouzdra pro Samsung tablety

Vlastníme-li tablet značky Samsung a chceme pro něj zakoupit zajímavé pouzdro, nemusíme se omezovat na klasická univerzální pouzdra, která můžeme běžně zakoupit, ale můžeme si vybrat z celé řady elegantních a luxusních pouzder, speciálně vyrobených pro naše zařízení. Většinou se jedná o klasická zavírací koženková pouzdra. Nalézt však také můžeme pouzdra se zabudovanou klávesnicí, díky které můžeme snadněji na tabletu psát a oceníme ji proto zejména na cestách, kdy potřebujeme na tabletu řešit internetovou poštu nebo důležité dokumenty.

V tomto případě se jedná o luxusní koženkové pouzdro pro Samsung Galaxy Tab3 s možností rotace vnitřního pouzdra o 360°. Velkou výhodou tohoto pouzdra je kromě jeho vysoké odolnosti také možnost využití pouzdra jako stojánek na tablet. Toto pouzdro můžeme zakoupit již za 6.59 dolaru.

pouzdra_pouzdro3

 

Pro ženy zde máme také velmi elegantní bílé pouzdro, které se může skvěle hodit ke kabelce. Jedná se o velmi pěkné polstrované pouzdro, které opět můžeme využít také jako stojánek.  Zakoupit jej můžeme za 8.19 dolaru.

pouzdra_pouzdro4

 

Pokud často cestujeme a potřebujeme být stále připojeni na internetu, bude se nám hodit pouzdro s klávesnicí, díky kterému můžeme jednoduše odepisovat na emaily nebo při cestě letadlem můžeme bez problémů pracovat na podkladech a dokumentech pro práci. Nic nás již tak nebude omezovat při práci s tabletem, jehož čistě dotykové rozhraní může být v některých situacích spíše nevýhodou.

Takové pouzdro můžeme na webu FocalPrice zakoupit již za 31.59 dolaru. Jedná se opět o koženkové pouzdro, jehož styl je velmi elegantní a můžeme jej ocenit na pracovních schůzkách a jednáních.

pouzdra_pouzdro5

Většina těchto obchodů nabízí také pouzdra na tablety

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Jeden komentář: „Pouzdra na tablety z Číny“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *