Microwear H1 3G Smartwatch – chytré hodinky za bezkonkurenční cenu!

Díky mým smartwatch – chytrým hodinkám jsem zjistila, že během dne mám svůj mobilní telefon v ruce mnohem méně než dříve. Není potřeba, abych stále kontrolovala sociální sítě, e-mailovou schránku nebo jiné aplikace, které mám stažené ve svém telefonu. Pokud mi přijde něco důležitého, pak mě moje hodinky vibrací upozorní a jedním pohledem na zápěstí mám takto přehled o tom,co se děje a co je třeba rychle zařídit. Výhodou smartwatch hodinek je, že nemusím svou dosavadní činnost vůbec přerušit. Smartwatch mi dávají pocit spojený s nezávislostí.  Můžu jezdit na kole bez zbytečného zastavování a lovení mobilu z batohu. Mám díky nim kontrolu nad zprávami, které mi přicházejí po celý den a zároveň odstraním zbytečné brouzdání  a rozptýlení, které pak používáním mobilního telefonu  pohlcují produktivní čas.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.arfasdJako jeden z nejkonkurenceschopnějších Smartwatch hodinek na trhu vyrábí Microwear H1 světový špičkový technický tým společnosti Shenzhen KTC Smartwatch R & D po dvou letech výzkumu. Není pochyb o tom, že vývojáři Microwear H1 urychlí rozvoj rychlosti a funkčnosti chytrých hodinek obecně. Tyto hodinky jsou nabízeny v několika  designech, jsou vhodné i pro profesionální sportovce a nabízí stabilní připojení Bluetooth.

adfghsfthawawt

 

 

H1 je vybavena čipem MTK6572, stejným TP jako HUAWEI WATCH rozlišením 1,39 palce 400 * 400, displejem AMOLED, 500W fotoaparátem, podporuje WCDMA 3G Internet, Wifi, podporuje GSM čtyři frekvenční volání. H1 usnadňuje a zefektivňuje každodenní komunikaci.

Nyní tyto chytré hodinky v akci, která trvá až do 23.9. 2017 již od $79.99 můžete zakoupit ZDE.

2.6/5 – (16 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *