Levné smartphony z Číny

Levné telefony z Číny

Přemýšlíte o koupi nového telefonu? Už vám váš starý telefon není schopen poskytnout potřebný výkon pro vaši každodenní práci a rádi byste se poohlédli po novém zařízení? Připadají vám ceny telefonů na českém trhu příliš vysoké a odmítáte slepě podporovat české obchodníky, vydělávající na nevědomosti svých zákazníků? V tom případě čtěte pozorně dále.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Většina telefonů pochází z Asie, odkud je všichni obchodníci nakupují. Na tyto zařízení si však mnohdy účtují až nesmyslně vysoké zisky, díky kterým můžou na úkor našich možností v poklidu vydělávat. Ve 21. století však máme mnoho možností, jak se bez těchto obchodníků obejít a nakupovat veškeré zboží přímo z Číny. Touto jednoduchou metodou můžeme ušetřit stovky, mnohdy však i tisíce korun. Na výběr máme mnoho čínských internetových obchodů, ze kterých si můžeme vybírat. Ať již si vybereme AliExpress, DX nebo třeba LightInTheBox, v každém z těchto prověřených internetových obchodů nalezneme široký výběr elektroniky a telefonů za velmi nízké a výhodné ceny. Veškeré zboží je většinou odebíráno přímo od výrobce, díky čemuž je cena mnohem nižší, než jak je tomu při nakupování v Česku.

Podívejte se na nabídku telefonů na AliExpress

Nakupovat však nemusíme pouze originální značky. U oblíbených značek, jako je Samsung, Apple iPhone nebo třeba HTC si mnohdy připlácíme nemalé částky jenom kvůli značce telefonu. Mobilní telefon o naprosto totožném výkonu můžeme také zakoupit přímo za výrobní cenu, která může být někdy i o polovinu nižší, než jak je tomu u originální značky.

Levné telefony z AliExpressu

Jako první se podíváme na internetové tržiště AliExpress, na kterém můžeme naleznout širokou nabídku zboží všeho druhu od mnoha obchodníků, díky čemuž si můžeme vybírat z velkého množství nabídek za velmi zajímavé ceny.

Obaly na mobilní telefony z Číny

Držáky na mobilní telefony z Číny

Apple iPhone 5C

Máte rádi Apple výrobky, ale nemůžete si je kvůli jejich vysoké ceně dovolit? V tom případě čtěte pozorně, protože takový Apple iPhone 5C můžete zakoupit již za 167 dolarů, přibližně tedy 4000Kč. Za tuto cenu můžete získat nový originální přístroj v barvě, jakou si sami vyberete. V porovnání s českými internetovými obchody můžete tak jednoduše ušetřit okolo 3000 Kč, což je velmi vysoká částka.

telefon_tel1

 

Xiaomi Redmi Note2

Pokud nemáte rádi iOS nebo jenom nechcete iPhone, zaujmout vás může například telefon Xiaomi s 2GB RAM, osmijádrovým procesorem a hlavně vysokou kapacitou baterie za cenu 149 dolarů. Při přepočtení se jedná přibližně o 3 580Kč. Za tuto velmi přijatelnou cenu můžete zakoupit výkonný mobilní telefon se stejným výkonem, jaký vám můžou nabídnout mobilní telefon od společnosti Samsung nebo LG.

telefon_tel2

 

Elephone P8000

Dalším z řady čínských mobilních telefonů je Elephone P8000. Jedná se o velmi spolehlivou značku, která však v česku zatím nenašla širšího uplatnění. Můžete tak zakoupit levný telefon s velmi vysokým výkonem, podobně, jako tomu je u Xiaomi. V tomto případě můžete získat mobilní telefon s 3GB RAM, 13MPx fotoaparátem, osmijádrovým procesorem a čtečkou otisků prstů. To všechno se ukrývá v telefonu za 169.99 dolaru. Cena je sice lehce vyšší, než tomu bylo u Xiaomi, za tuto cenu však získáte o polovinu vyšší výkon, což se rozhodně vyplatí.

telefon_tel3

 

Široký výběr z Deal Extreme

Pokud si nemůžete vybrat z nabídky na AliExpressu, zavítat můžete na Deal Extreme, který vám kromě široké nabídky může nabídnout také sklady v Evropě, díky nimž se můžete bez problémů vyhnout placení cla nebo DPH. Jedná se o velmi dobrou službu zejména v případě, kdy nakupujeme elektroniku, na niž se povinnosti placení těchto poplatků vztahují.Výhodné telefony z DealExtreme

Dual-SIM telefon

Pokud nepotřebujete nijak drahý telefon a chcete zařízení, se kterým by se dalo opravdu pouze telefonovat a psát SMS, můžete ocenit velmi levný mobilní telefon, obsahující pouze základní funkce. Díky Dual-Sim technologii můžete v telefonu používat hned dvě SIM karty. Využít také můžete zabudovaný MP3 přehrávač a rádio. Za tento telefon zaplatíte neuvěřitelných 336Kč.

telefon_tel4

 

Mobilní telefon v hodinkách

Dalším zajímavým zařízením je telefon zabudovaný v hodinkách. Naleznout zde můžete všechny běžné funkce, jako u ostatních mobilních telefonů. Ať již jde o telefonování, psaní SMS, zabudované rádio nebo Bluetooth, využít můžete všechny běžné funkce. Za tento velmi zajímavý telefon zaplatíte pouze 957Kč.

telefon_tel5

 

CUBOT GT95

U čínských telefonů ještě na chvíli zůstaneme a podíváme se na velmi levný mobilní telefon CUBOT GT95. Co nám může tento telefon nabídnout? 4“ displej, 5MPx fotoaparát a 4GB paměti. Jedná se o základní chytrý mobilní telefon, pro nenáročnou práci a zábavu však poměrně dostačující. Za toto všechno zaplatíme velmi příznivých 1370Kč.

telefon_tel6

 

Mobilní telefon z číny MT6572

Jako poslední čínský mobilní telefon si na DealExtreme představíme MT6572. Jedná se o designově velmi povedený mobilní telefon, který nás již na první pohled může zaujmout svými zajímavými křivkami. Pod obalem se skrývá základní hardware, 5“ displej a 2GB paměti. S cenou 1666Kč se však jedná o velmi pěkný telefon.

telefon_tel7

 

Levné telefony z čínského LightInTheBox

Jako třetí čínský internetový obchod zde máme LightInTheBox. Zde si uvedeme spíše známější značky mobilních telefonů, jako je Asus, Huawei nebo Lenovo. Tento internetový obchod nám může nabídnout širokou řadu výhod, jako je například zaplacení DPH a cla nebo pojištění přepravy zboží, díky čemuž v případě ztráty zboží můžeme žádat jeho náhradu.

Nabídka telefonů na LightInTheBox

Asus Zenfone 2

Mobilní telefon, který v posledních dvou letech získal na vysoké oblibě i u náročnějších uživatelů. Řeč je o telefonu Asus Zenfone 2. Nabídnout nám tento telefon může 5“ displej, Dual-SIM, osmijádrový procesor, 2GB RAM, 13PMx fotoaparát a vysokokapacitní baterii. To vše s velmi působivým designem od léty prověřeného výrobce počítačů a výpočetní techniky.

telefon_tel8

Huawei Honor Play 4X

Hledáte kvalitní telefon s vysokým výkonem, díky kterému byste mohli hrát i ty nejlepší a nejnovější hry? V tom případě je telefon od Huawei skvělou volbou. Uvnitř telefonu se ukrývá duální kamera, osmijádrový procesor, 1GB RAM a 8GB vnitřní paměti. Za to všechno zaplatíme příznivých 179.99 dolaru.

telefon_tel9

 

Lenovo K3

Hledáte-li obyčejný chytrý telefon a nechcete kupovat drahé značky, může se vám líbit například Lenovo K3. Svým výkonem se bez problémů vyrovná svým dražším vrstevníkům, ale i přes to vám může nabídnout plnohodnotný výkon a širokou škálu možností. Cena tohoto mobilního telefonu se na českém trhu pohybuje okolo 5000Kč. Zde tento mobilní telefon můžeme zakoupit již od krásných 85 dolarů, což je velmi pěkná cena za mobilní telefon těchto parametrů a kvalit. V přepočtu se jedná o 1570Kč. V porovnání s českou cenou je to opravdu velmi velký rozdíl, který se vám může velmi vyplatit.

mobil_m4

3.9/5 – (9 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *