Kybernetické pondělí 2019 – Cyber Monday

cybermonday

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Každý z nás již určitě někdy slyšel o pojmech, jako je Černý pátek a Den díkůvzdání. Jedná se o velmi významné americké dny, ve kterých Američané slaví a začínají se připravovat na blížící se Vánoce. Jak je tomu zvykem, na Černý pátek se zahajují masové výprodeje, které se postupně ze západního kontinentu přenesly i k nám do Evropy.

Podívejte se na slevy o kybernetickém pondělí na AliExpressu

Na Cyber Monday je ve slevách hlavně elektronika

Aby však tyto výprodeje nebyly pouze a jenom pro kamenné obchody, internetoví obchodníci si v průběhu času zavedli také vlastní den výprodejů, který se nazývá Kybernetické pondělí. Kybernetické pondělí, neboli cyber monday probíhá vždy po víkendu, který na Černý pátek navazuje a ve slevách se v tomto dni nachází především veškerá elektronika.

Černý pátek – výprodeje na Black Friday

Díky velké popularitě těchto událostí, které se stále více ve světě dostávají zákazníkům do podvědomí, internetové obchody masové slevy nevztahují pouze na jediný den, jak tomu dříve bylo, ale v některých případech výprodeje probíhají po celý listopad.

Pár článků na téma jakou elektroniku z Číny kupovat:

Tablety z Číny

Mobily z ČínyElektronika z Číny

Kybernetické pondělí (cyber monday) 2019 připadá na 2. prosinec

Oficiálně letos Kybernetické pondělí probíhá 2. prosince, avšak již od prvního listopadového týdne se můžeme v mnoha e-shopech setkat se zajímavými nabídkami a masovým snižováním cen. Jinak tomu samozřejmě není ani u čínských internetových obchodů, jako je AliExpress, Deal Extreme nebo Tiny Deal. V těchto internetových obchodech můžeme využít velmi rozsáhlých slev, které zejména při nakupování vánočních dárků můžou ušetřit nemalé peníze.

Vánoční dárky z Číny

Pokud si pospíšíme a zavčas nakoupíme, můžeme tak velmi jednoduše vyřešit všechny naše problémy s vánočními dárky, ať již se jedná o elektroniku, oděvy, kosmetiku nebo třeba doplňky do domu. Všechny tyto věci můžeme bez sebemenších problémů nakoupit například na webu Lightinthebox, kde momentálně můžete využít velmi zajímavých slev na veškeré oblečení a módní doplňky.

Využít také můžete skvělé nabídky na získání slevových kuponů. Na Lightinthebox se řídí heslem „Čím víc nakoupíte, tím větší slevu dostanete“. Pro velké milovníky nakupování jsou zde proto nachystány slevové kupony v hodnotě od 5$ až do 20$. Již při nákupu nad 10$ můžete díky 5$ kuponu ušetřit téměř polovinu. Neváhejte a navštivte čínské eshopy, abyste mohli vaše Vánoce učinit štědrými a levnými.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *