dresslink logo

Jak nakupovat na Dresslink

Co má většina žen ráda a nakupováním čeho je schopna v obchodním centru strávit klidně i celý den? Oblečení! Přesně tak. Muži se stále nestačí divit, jak to jejich drahé polovičky dělají, když dokážou celý den přebírat regál za regálem, věšák za věšákem a ze zkušební kabinky se stává nedobytné území, které si každá žena pečlivě chrání, neboť nepřítel číhá za rohem, tedy za nejbližším stojanem s oblečením.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na Dresslink.com

Všichni tyto momenty dobře známe. Pro muže noční můra, pro ženy velmi příjemně strávené víkendové odpoledne. Co když však nemáme tolik času, abychom si mohli dovolit celý den běhat z obchodu do obchodu a hledat nejnovější a nejlepší kusy? Co máme dělat, když jsme rádi za chvíli klidu po celodenním shonu v práci nebo s dětmi? Pokud si tyto otázky kladete taky, máme pro vás radu, která vám nejenom ušetří nemalé výdaje, ale hlavně také čas, který budete moci věnovat příjemnějším a zajímavějším věcem.

Řeč není o ničem jiném, než nakupování na čínských internetových obchodech. Dnes se budeme blíže věnovat čínskému e-shopu Dresslink. Jak již samotný název vypovídá, mobilní telefony ani obaly na tablet zde nečekejte. Máte-li rádi oblečení, doplňky a výhodné ceny, čtěte rozhodně dále, neboť se dozvíte mnoho zajímavého o novém, a s postupem času stále více oblíbeném, čínském internetovém obchodu.

Začínáme na Dresslinku

Co máme rádi? Šaty! Co chceme? Nakupovat! A kdy to chceme? Včera!

Dobrá, žerty stranou, jdeme nakupovat. Tedy, zatím ještě ne, ale za chvíli se i k samotnému nakupování dostaneme. Před tím nás však čeká menší briefing, pro ty více německy znalé – die Anweisung. Cizí jazyky si budeme procvičovat později, protože než vůbec začneme nakupovat, měli bychom se více seznámit s celým webem a možnostmi, které nám nabízí.

Nejprve bychom si měli ujasnit naše jazykové schopnosti a dovednosti. My, kteří šprechtíme anglicky, web prolouskáme jak dvojkový román z červené knihovny. Bereme však v úvahu, že angličtina nemusí být milá všem, na což však mysleli také samotní tvůrci tohoto internetového obchodu. Proto hned na horní liště můžeme naleznout široký výběr jazyků. Pokud se rozhodnete, že si oprášíte znalosti ruštiny, není problémem celý web přenastavit pro ruštinu, francouzštinu, španělštinu a hlavně češtinu. Ta bude asi nejbližší nám všem, mladým i starým, velkým i malým a tak bychom mohli pokračovat i dále.

Dresslink

Dobré zprávy nekončí jenom u jazyků. Vlastníte vilu ve Švýcarsku nebo chatrč Kazachstánu? Ať už ji máte kdekoli, můžete si povšimnout velmi přívětivé nabídky pro stát, do kterého si přejete objednávané zboží doručit.

Třetí a poslední věcí, u které se u této lišty zastavíme, je měna. Měna je primárně nastavena na americké dolary. Jak jsme si však při bližším prozkoumání stačili povšimnout, vlastníte-li soukromý účet, na kterém máte finance v jenech, rublech nebo třeba čínských juanech, není problém si nastavit takovou měnu, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Pokud byste však chtěli mít nejlepší přehled o cenách, za které jsou výrobky na Dresslink prodávány, doporučujeme nastavit měnu na české koruny.

Dresslink nabízí dopravu zdarma

Pokud si občas pokládáte otázku, proč vlastně nakupovat z čínských internetových obchodů, když i v česku nalezneme mnoho obchodů a stánků, čtěte pozorně. Nakupování z Číny s sebou nese mnoho výhod, větších i menších, které se týkají také internetového obchodu Dresslink.

Nejprve bychom mohli zmínit výhodu obecnou, která se týká většiny čínských internetových obchodů. Pojďme se však prvně trochu zamyslet nad tím, kdy jsme naposled něco nakupovali na nějakém českém e-shopu. Výběr mají možná dobrý, cenu ještě lepší, ale pokud si zboží nevyzvedneme sami osobně na výdejně, musíme si jej nechat zaslat. A na kolik nás takové zaslání vyjde? Ulehčíme vám počítání, neboť ve většině případů se jedná o cenu okolo 100 Kč.

Jistě, říkáte si, že to není nic neobvyklého. Pohonné hmoty jsou drahé, co bychom taky chtěli zdarma. Co třeba doručení až z Číny? Ne, to není dobrý vtip špatného komika. Je to skutečnost, která nám prozrazuje nespornou výhodu oproti jiným, místním e-shopům. Pokud nakupujete na internetu častěji, může se vám tato výhoda hodit, neboť již při pouhých dvou nákupech za měsíc můžete jenom na samotném poštovném ušetřit okolo 250 Kč. To již je hodně zajímavá částka, za kterou bychom mohli nakoupit celou řadu nového oblečení.

Dresslink

Chceme-li si být jisti, že na dané zboží opravdu platí doprava zdarma, měli bychom se řídit podle obrázků podobných tomu, který vidíte výše. Pozornost bychom měli zaměřit na zelený proužek s nápisem FREE SHIPPING, napovídajícím, že doprava je zdarma.Samotná zvýhodněná doprava není jedinou možností, jak ušetřit. Hned při první návštěvě webu můžeme narazit na vyskakovací okno, nabízející nám možnost zaslání emailové adresy, na kterou nám následně budou chodit emaily s nabídkami. Nic není zdarma a ani my nezůstaneme nijak ochuzeni. Právě naopak. Jak samotný kupon říká, stačí se zaregistrovat a získáme kupon v hodnotě 50$. Jenom si sami představte, co všechno by se dalo za tuto cenu pořídit. To vše jenom za jednoduchou registraci.

Dresslink

Registrujeme se na Dresslinku

Než se vrhneme do proudu objevování a nakupování, měli bychom se nejprve zaregistrovat, abychom se touto drobností nemuseli následně zdržovat. Jak se tedy zaregistrujeme? Poslouží nám k tomu poměrně malým textem schovaný nápis Register, ihned pod černou lištou.

Dresslink

Jak takový registrační formulář vypadá, můžete vidět zde. Pro registraci stačí vyplnit emailovou adresu, kterou následně ještě jednou potvrdíme, zvolíme si heslo, které opět znova opíšeme a nakonec vyplníme ověřovací kód, který nalezneme vedle formuláře. Tím končí veškerá práce s registrací.

Pokud bychom se však rozhodli, že nemáme zájem o registraci, můžeme také využít přívětivé možnosti pro přihlášení, neboť se můžeme přihlásit nejenom skrze námi zaregistrovaný účet, ale také prostřednictvím běžně používaných sociálních sítí nebo s pomocí účtu na Pay Pal.

Nudnou část máme za sebou a nyní se můžeme bez problémů vrhnout na tu lepší, zábavnější část, tedy objevování nových tajů tohoto skvělého čínského internetového obchodu.

Nakupujeme na Dresslinku

Poté, co jsme se přihlásili nebo zaregistrovali, můžeme začít brouzdat po eshopu. Co vlastně všechno můžeme očekávat a co nám tento čínský internetový obchod s oblečením a doplňky všeho druhu nabízí?

Naleznout zde můžeme takřka všechny druhy oděvů pro ženy a děti, čímž musíme zklamat mužskou část čtenářů, neboť na muže asi zapomněli. Nemusíte však zoufat, protože stále zde můžete naleznout mnoho zajímavých věcí, kterými můžete udělat radost své ženě nebo přítelkyni, která vaši iniciativu jistě velmi ocení.

Máme-li doma malé děti, můžeme využít velmi široké nabídky sortimentu pro miminka a děti, ať již se jedná o dupačky pro miminka, příslušenství a pomůcky pro koupání dítěte nebo třeba šatičky, které z našich nejmenších udělají opravdové hvězdy.

Dresslink

Chcete mít z dítěte dravou špíšeru, tedy příšeru, které se lekne každý bubák? Díky široké nabídce zajímavých županů, pyžam a dalších doplňků můžete pro dítě sehnat velice slušivé doplňky již za pár dolarů.

Dresslink

Hledáte zajímavé šaty na večeři s přítelem nebo obchodní jednání, které by podtrhly vaši přirozenou krásu a zároveň vám dodaly na eleganci? Vybrat vhodné šaty může být velmi těžký úkol. Dresslink však nabízí tak širokou nabídku šatů všech druhů, že si bez problémů vybere naprosto každý. Ať již jde o letní šaty nebo šaty společenské, můžete si být jisti, že tento výběr uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Samostatná kategorie o společenských šatech z Číny

Pokud se rozhodneme jít na nákup, s kamarádkami do kina nebo na kafe, popřípadě chceme-li poznávat svět, potřebujeme slušivý batoh nebo tašku, do nichž bychom si dali ty nejpotřebnější věci. Vyberou si zde také ti školou povinní, kteří hledají zajímavý batoh do školy.

batoh

Výhodné nákupy na Dresslinku

Chceme-li při nakupování na Dresslinku ušetřit ještě více, můžeme využít speciální nabídky zlevněného zboží, které nalezneme pod odkazem Flashbuy. Kliknutím na tento odkaz budeme přesměrování na stránku s výprodejem, na které nalezneme zboží za velmi nízké ceny. Tyto speciální nabídky jsou množstevně omezeny, neboť do výprodeje vždy jde pouze omezený počet kusů.

Na druhou stranu, narazíme-li zde na šaty, které se nám budou opravdu líbit, můžeme ušetřit až deset dolarů, což je velmi výhodná koupě.

Dresslink logo
Dresslink logo
3.2/5 – (4 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *