Chytré hodinky Microwear X2 změří i vaši sexuální výkonnost!

Chytré hodinky Microwear X2 změří i vaši sexuální výkonnost!

Vlajková loď Smart Microvear značky Microwear, Microwwear X2 přichází na scénu a vyrazí vám dech. X2 má nový design a ještě lepší výkon, pohotovostní režim vyniká na trhu chytrých hodinek. Kromě toho jejich vodotěsnost dosahuje až na IP68, což usnadňuje čelit každodenní expozici vody, jako např. procházka v dešti, mytí rukou a sprchování a tak dále.

Upozorní vás na volání a na nové dění na sociálních sítích, či zprávy z různých chatů.

X2 má šokující aplikaci, která nabízí i monitorování vašeho sexuálního žívota, kterou nenajdete v žádném jiném chytrém gadgetu. Když si budete vychutnávat společný čas plný vášně, zaznamenají X2 vaše sexy […] Celý článek

Microwear H2 chytré hodinky, které přizpůsobíte své náladě

Microwear H2 chytré hodinky, které přizpůsobíte své náladě

Nedávno jsme objevili úžasné sportovní chytré hodinky. Vyrábí je značka Microwear. H2 mají skvělý design a zpracování a jsme si jistí, že se do nich na první pohled zamilujete.

Microwear H2 vypadají malé, ale fungují perfektně, jsou vybavené čtyřjádrovým procesorem, který zajišťuje plynulý chod celého systému. Mimo to mají stejnou obrazovku jako hodinky Huawei, rozlišení 1,39 palce 400 * 400,  AMOLED displej s vysokým rozlišením.

V kuloárech se říká, že Iphone 8, který přijde na trh později, bude také používat displej AMOLED. Výhodou displeje AMOLED je nízká spotřeba energie. Microwear H2 by se mohly téměř srovnávat s mobilním telefonem, protože je můžete […] Celý článek

Getworth R12 – osobní počítač s neotřelým designem

Getworth R12 – osobní počítač s neotřelým designem

Uvítali jsme první podzimní dny a pomalu bude na čase se začít porozhlížet po tom, co si nadělit pod stromeček. Pokud už přemýšlíte, že byste si jako rodina koupili nový počítač, můžeme vám doporučit zakoupení osobního počítače Getworth R12.

Nejenomže vypadá naprosto originálním způsobem, ale je to výbavou velmi obdařený kousek, který zvládne levou zadní kancelářskou práci, ale uspokojí i náročnější herní uživatele.

Vysokorychlostní grafika tohoto počítače nabízí nepopsatelný herní zážitek. Je vybaven  vyšším výkonem a poskytuje dostatek energie pro multitasking.

Tento model má nezávislý autoblok, který nejenže produkuje kvalitní a čistý zvuk pro poslouchání hudby a sledování filmů, ale díky němu působí […] Celý článek

Teclast Master T10 Tablet – společník nejen na cesty

Teclast Master T10 Tablet – společník nejen na cesty

Teclast Master T10 je cenově výhodný tablet, který podporuje rozpoznávání otisků prstů. Je vybaven 10 palcovým dotykovým IPS displejem a přináší do vašich fotografií a videí života. Android 7.0 OS vám zajistí nezvykle pohodlnou uživatelskou zkušenost. Dva fotoaparáty pro zachycení nezapomenutelných okamžiků.

Díky 2K Sharp OGS 10,1“ displayi potěšíte svoje oči, protože poskytuje kvalitní ostrý obraz, bez zbytečného problikávání, s rozlišením 2560×1600, na který je jasně vidět jak doma, tak i venku – toto zařídí automatický detektor okolního světla a tablet sám nastaví jas tak, aby uživateli poskytoval, co nejpříjemnější komfort pro oči. Navíc poskytuje funkci péče o oči, kdy se dá nastavit úroveň […] Celý článek

Microwear H1 3G Smartwatch – chytré hodinky za bezkonkurenční cenu!

Microwear H1 3G Smartwatch – chytré hodinky za bezkonkurenční cenu!

Díky mým smartwatch – chytrým hodinkám jsem zjistila, že během dne mám svůj mobilní telefon v ruce mnohem méně než dříve. Není potřeba, abych stále kontrolovala sociální sítě, e-mailovou schránku nebo jiné aplikace, které mám stažené ve svém telefonu. Pokud mi přijde něco důležitého, pak mě moje hodinky vibrací upozorní a jedním pohledem na zápěstí mám takto přehled o tom,co se děje a co je třeba rychle zařídit. Výhodou smartwatch hodinek je, že nemusím svou dosavadní činnost vůbec přerušit. Smartwatch mi dávají pocit spojený s nezávislostí.  Můžu jezdit na kole bez zbytečného zastavování a lovení mobilu z batohu. Mám díky nim kontrolu […] Celý článek

Potřebujete se zabavit? Vyberte si antistresové pomůcky z GearBestu

Potřebujete se zabavit? Vyberte si antistresové pomůcky z GearBestu

Na GearBestu nyní probíhají velké podzimní výprodeje, pojďme se podívat jaký je výběr antistresových pomůcek, které slouží k zabavení rukou při nudné poradě, nebo čekání na autobus. Nebo například pokud potřebujete zabavit vaše děti při dlouhé cestě autem, nebo v čekárně u lékaře.

Ainol A1001 10 Inch Electronic Writing Board with LCD Screen

Inteligentní elektronická tabulka Aniol LCD s desetipalcovým displayem podobná tabletu zabaví vaše děti na hodně dlouhou dobu. Nemusíte sebou nosit bloky a papíry a vaše dítě si může malovat znovu a znovu, navíc díky tomu, že vypadá jako tablet, vaše děti si budou připadat dospěle a důležitě. Trvanlivá, ultralehká […] Celý článek

WIFI kamera  LEGEND pro aktivní lidi, které baví vytvářet vzpomínky

WIFI kamera LEGEND pro aktivní lidi, které baví vytvářet vzpomínky

Original SJCAM SJ6 LEGEND 4K WiFi Action Camera

Kamery SJ6 LEGEND byly navrženy podle potřeb a trendů na trhu. Mají celou řadu funkcí, jako je záznam videa ve vysokém rozlišení, záznam fotografií, WiFi a dálkové ovládání. Oddělitelná vodotěsná baterie, vodotěsná skříňka a veškeré příslušenství dělají z KAMER SJ6 LEGEND perfektní zařízení pro outdoorové sporty,můžete je připevnit například na  batoh, motocykl nebo je použít  jako záznamovou  kameru vašeho auta, což vám umožní kdykoli a kdekoli filmovat.

 

Koupí Original SJCAM SJ6 LEGEND 4K získáte multifunkční přístroj, který vás bude doprovázet na vaše výpravy a uchová všechny  vaše vzpomínky

Hlavní rysy:

Dodává se s vodotěsným krytem pro […] Celý článek

Máte malou paměť? Vyberte si tu správnou SD kartu pro vás

Máte malou paměť? Vyberte si tu správnou SD kartu pro vás

Existuje mnoho microSD karet, z nichž si můžete vybrat, ale ne všechny budou pracovat s telefonem nebo tabletem  s operačním systémem Android. Když vybíráte mezi SDHC a SDXC nebo Class 10 a UHS-I Class 1, je zde několik tipů, které vám pomohou ujistit se, že vybíráte tu nejlepší  SD kartu pro vaše zařízení a potřeby.

Kapacita

Nejčastěji narazíte na dva typy karet microSD – SDHC a SDXC. Rozdíl mezi těmito dvěma je rozsah v kapacitě, kterou nabízejí.

SDHC karty mají kapacitu od 2 GB do 32 GB. Alternativně se karty SDXC mohou pohybovat od 32GB do 2TB. Chcete-li to v perspektivě, jedna fotografie pořízená […] Celý článek

Sháníte sluchátka? GearBest nyní nabízí za bezkonkurenční cenu!

Sháníte sluchátka? GearBest nyní nabízí za bezkonkurenční cenu!

Rozhodli jste se vyběhat kila, která jste nabrali v létě povalovaním u bazénu a pojídáním smetanových zmrzlin? Určitě se vám budou hodit nová sluchátka, protože s hudbou vám půjde sportování mnohem lépe.

GearBest nyní nabízí sluchátka v mnoha provedeních ve výjimečném pozdzimním výprodeji. O tom jak a podle čeho si vybrat správná sluchátka jsme si psali minule zde.

 KZ – ES3 In-ear Detachable HiFi Earphones

Hlavní rysy:

Integrovaná 10mm dynamická jednotka a celkem 90035 vyvážených armatur, šokující basy a vysoká kvalita zvuku při poslechu.
20 – 40KHz super širokopásmový rozsah, nabízí rozsáhlé zvukové pole, zachycuje více zvukových detailů a nabízí vám dokonalý zvukový efekt.
Odnímatelná, s originálním designem […] Celý článek

5 důvodů, proč si vybrat phablet

5 důvodů, proč si vybrat phablet

Pamatujete si ještě doby, kdy s e výrobci mobilních telefonů snažili vytvořit co nejmenší, nejlehčí a nejskladnější telefony? S nástupem smartphonů a možností sledování youtube videí, každodenního checkování facebooku a možností chytrým telefonem vyfotit celkem kvalitní fotky a rovnou je v něm i upravovat, se požadavky na displaye chytrých udělátek neustále vyvíjí. Nyní je trend spíše opačný – naopak jsou vyhledávány větší displaye, které disponují lepším rozlišením a také možností sledovat media ve větším formátu.

Pokud vám běžný smartphonovský display nestačí jistě jste zvažovali možnost pořídit si něco většího a jelikož nosit tablet neustále při sobě by bylo celkem nepraktické a otravné, je zde […] Celý článek