11.11. Global shopping festival na Singles Day (Den nezadaných)

11.11. Global shopping festival na Singles Day (Den nezadaných)

Každý, kdo se zajímá o asijskou kulturu, již jistě někdy slyšel o Dnu nezadaných, tedy velkém čínském svátku, který se každoročně slaví 11.11. Tento svátek se prozatím nedostal do Evropy, tak že pro většinu lidí se jedná o zatajený svátek. Tento svátek je však velkým dnem ve světě čínských internetových obchodů, které na tento významný svátek pořádají rozsáhlé výprodeje, kterých využívají stovky tisíc lidí z Číny a dalších asijských zemí.

Podívejte se na nabídku zboží na AliExpressu

O čem tento svátek vlastně je a čeho se týká? Anglicky se tento svátek nazývá jako Singles‘ Day nebo také Bachelors‘ Day a začal se slavit […] Celý článek

Černý pátek 2016 – výprodeje začnou 25.11.2016

Milujete výhodné nakupování a kvalitní zboží za velmi nízké ceny? Potom by vás jistě mohla zajímat celosvětové známá slevová akce, kterou obecně nazýváme jako Černý pátek (Black Friday). Na rozdíl od černého pátku, který byl spojen s krachem New Yorkské burzy a následným ekonomickým kolapsem celého světa, na tento Černý pátek lidé o své peníze nepřicházejí, ale naopak mohou za méně peněz získat mnohem více skvělého zboží.

Podívejte se na nabídku levného zboží na Černý pátek

Černý pátek, neboli Black Friday je americkým svátkem všech obchodníků, kteří každoročně čtvrtý pátek v listopadu otevřou své obchody tisícům nedočkavým zákazníkům, toužícím po vysokých slevách, […] Celý článek

Kybernetické pondělí 2016

Kybernetické pondělí 2016

Patříte mezi milovníky výprodejů a výhodných nákupů? Začínáte již uvažovat o vánočních dárcích pro své blízké, ale nechcete za ně utratit příliš mnoho? Chcete nakupovat kvalitní zboží, ale neradi platíte více, než je opravdu nutné? Poté vás jistě tento článek velmi potěší, neboť si budeme vykládat o jednom z největších obchodních svátků, se kterým se při nakupování můžeme setkat.

Podívejte se na výhodné nabídky pro kybernetické pondělí
Každý, kdo se ve světě výhodného nakupování již nějakou dobu pohybuje, jistě někdy slyšel o celosvětově známém americkému svátku, se kterým se můžeme setkat den po Díkůvzdání. Jedná se o Černý pátek, neboli Black Friday, […] Celý článek

Pokemon GO – chyťte je všechny

Pokemon GO – chyťte je všechny

Máte rádi nové hry a chcete jít s dobou? Slyšeli jste již o nové hře Pokemon Go, která se v průběhu léta stala doslova trhákem letošního roku? Pokud jste ještě s touto skvělou hrou nepřišli do styku, je na čase si něco říci o tomto herním hitu, který si zamilovaly miliony lidí po celém světě.

Podívejte se na věci ze světa Pokemon Go na AliExpressu

Hra Pokemon GO vznikla jako nový druh hry na chytré telefony s operačním systémem Android a také iOS. Na rozdíl od většiny ostatních her pro naše chytré miláčky se odlišuje svou použitelností, neboť ji můžeme hrát také […] Celý článek

Clo z Číny 2016

Clo z Číny 2016

Nakupujete často z čínských internetových obchodů, jako je AliExpress a zajímají vás novinky v celních předpisech, nebo jste ještě z čínských internetových obchodů nenakupovali a zajímáte se o podmínky pro platbu DPH a cla? Povíme si dnes několik obecných faktů týkajících se placení cla a DPH v případě nakupování ze zahraničních internetových obchodů.

Pokud nakupujete z čínských internetových obchodů, jistě již jste dobře obeznámeni se základními podmínkami pro placení cla a DPH. Pro ty, kteří ještě s nakupováním nemají takové zkušenosti, si pojďme povědět, jak to vlastně při nakupování z čínských internetových obchodů chodí a kdy mohou očekávat nepříjemnosti v podobě […] Celý článek

Kopačky z Číny

Kopačky z Číny

Milujete fotbal a potřebujete profesionální boty, se kterými byste mohli podávat nejvyšší výkony? Máte rádi vysokou kvalitu, ale nechcete platit zbytečně moc? Potom pro vás máme skvělou zprávu, neboť si dnes povíme o tom, jak výhodně nakupovat kvalitní fotbalové kopačky z čínských internetových obchodů.

Podívejte se na kvalitní kopačky z AliExpressu

Každý, kdo má již s fotbalem nějaké zkušenosti jistě dobře ví, jak jsou kvalitní boty důležité, zejména pak, máme-li v nich pravidelně běhat. Je-li tráva mokrá, pouze skvěle vyladěné kopačky, které nekloužou, nám můžou zajistit bezpečný pohyb a jisté výhry.

Možná si také říkáte, proč nakupovat kopačky až z Číny, když i […] Celý článek

Jak sledovat zásilky zaslané z Číny

Jak sledovat zásilky zaslané z Číny

Nakupujete často na čínských internetových obchodech, jako je AliExpress, DHGate nebo třeba Deal Extreme? V tom případě se jistě také při nakupování potýkáte s obavami o vámi placené zboží, neboť přeci jenom musí cestovat přes půl světa. Na většině čínských internetových obchodů můžeme využít možnosti dopravy domů zdarma. Tato možnost je jistě velmi lákavá a nakupujeme-li z Číny častěji, můžeme díky ní ušetřit velké množství peněz.

Největší nabídku zboží s dopravou zdarma nabízí AliExpress

Registrační číslo – sledujte balíček cestou k Vám

Ne-vždy však musí být doprava zdarma vhodná. Pokud se rozhodneme nakupovat elektroniku, jejíž cena se pohybuje v řádech tisíců korun, měli bychom být na pozoru. […] Celý článek

Velké slevy a výprodeje z Číny

Velké slevy a výprodeje z Číny

Každý, kdo má rád nakupování jistě potvrdí, že nejlepší nakupování je takové, na kterém můžeme co nejvíce ušetřit. Nezáleží na tom, jestli se budeme bavit o elektronice, oblečení, doplňcích nebo třeba dekoraci pro dům a zahradu. Výhodný nákup jednoduše potěší každého, kdo nemá rád zbytečné utrácení za věci, které se dají pořídit levněji. A přesně o tomto tématu bude dnešní článek, ve kterém si něco povíme o velkých výprodejích na čínských internetových obchodech, jako je například AliExpress.

Nakupujte ve slevách na AliExpress

Na většině velkých čínských e-shopů můžeme pravidelně naleznout velké výprodeje, kdy slevy dosahují výše 50% až 80%. Za takových podmínek se […] Celý článek

Černý pátek (Black Friday) 2016 – výprodeje začnou 25.11.2016

Většina z nás má období dušiček a Halloweenu spojenou s obdobím klidu a přípravou na blížící se zimu. V Americe je toto období také spojeno s Thanksgiving Day, neboli Dnem díkůvzdání. Historie této tradice sahá až do první poloviny 17. Století, od kdy se také slaví. Tento svátek se každoročně slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu.

Nejde však pouze o svátek. Mnoho Američanů má toto období spojeno zejména s Černým pátkem (z anglického „Black Friday“), který probíhá den poté. O co se vlastně jedná? Černý pátek je velkým dnem všech obchodníků a také milovníků nakupování, neboť dochází k velkým výprodejům, spojených s mnoha slevami.

Podívejte se na slevy o černém pátku […] Celý článek

Šaty z Číny

Šaty z Číny

Máte ráda nové módní oblečení a chcete být stále IN? Máte již dost vysokých cen v českých obchodech a nechce utrácet zbytečné peníze za provize nenasytných obchodníků? V tom případě je na čase si něco povědět o šatech z Číny. Jak každý ví, většina oblečení pochází z Asie. Ať již jde o rifle, triko nebo letní šaty, 90% vašeho šatníku pravděpodobně pochází z tohoto kontinentu. Kde jinde proto lépe nakoupit, než přímo z místa, kde se všechny tyto šaty vyrábějí?

Podívejte se na nabídku dámských šatů na AliExpress

Proč nakupovat šaty z Číny? Důvodů je hned několik. Díky široké nabídce čínských internetových obchodů si můžete vybírat z neuvěřitelně širokého, mnohdy […] Celý článek