Jak si vybrat správný rám postele v 6 krocích

Jak si vybrat správný rám postele v 6 krocích

Matrace bez rámu postele je jako chleba bez kůrky: bez této důležité vrstvy ztrácí oporu, stabilitu a základ – nemluvě o stylu.

Je tedy snadné si představit, proč je výběr dobře vyrobeného rámu postele tím správným základem pro uložení matrace a důležitou součástí kvalitního nočního odpočinku. Pokud jste však s hledáním teprve začali, můžete být poněkud zmatení velkým výběrem na trhu. Takže pokud vás zajímá, jak vybrat rám postele, čtěte dál!

Krok 1: Určete, kolik jste ochotni utratit

Stanovení rozpočtu je snadný způsob, jak okamžitě zúžit výběr při hledání rámu postele. Díky obrovskému cenovému rozpětí mohou rámy postelí stát od méně cca 2000 […] Celý článek

Jak spolupracují firmy provozující hazardní hry s online prodejci?

Jak spolupracují firmy provozující hazardní hry s online prodejci?

Dnes, v době informačních technologií a pokročilejšího ovládání internetového prostoru, můžete stále častěji vidět reklamy vysílající nejlepší sázkové kanceláře nebo inzerující určitý produkt, který je nabízen se slevou. Ale vidíte často kasina v takových reklamách nebo při běžném nakupování online? Ne příliš často? Pak je pravděpodobnější, že jste mu nevěnovali příliš pozornosti!

Zdálo by se, že jde o dvě zcela odlišné oblasti života lidí: hazardní hry a nakupování online jsou dva konkurenční obory, jejichž cílem je poskytovat uživatelům své služby, a tedy vydělávat peníze. Přemýšleli jste ale někdy o tom, jak úzce spolu souvisejí? A jaký přínos to přináší každému z […] Celý článek

Jak nakupovat na AliExpress

Jak nakupovat na AliExpress

AliExpress patří nepochybně k jednomu z nejznámějších a nejoblíbenějších čínských e-shopů v české republice, ale také v Evropě.  Denně tento celosvětově známý obchodní portál navštíví přes 10 000 000 návštěvníků, ve velké části se jedná také o návštěvníky z Ruska, kde se AliExpress staví na přední pozici z hlediska oblíbenosti online obchodů a tato klientela tvoří poměrně znatelnou a důležitou část odběratelů zboží.

Podívejte se na největší nabídku zboží na AliExpress

Velkou předností e-shopu AliExpress je jeho široká nabídka zboží všech druhů a značek. Na jednom místě se tak střetávají nabídky mnoha druhů zboží od různých prodejců a výrobců. Mnohdy můžete také narazit na několik nabídek stejného výrobku, […] Celý článek

Jak nakupovat na Dresslink

Jak nakupovat na Dresslink

Co má většina žen ráda a nakupováním čeho je schopna v obchodním centru strávit klidně i celý den? Oblečení! Přesně tak. Muži se stále nestačí divit, jak to jejich drahé polovičky dělají, když dokážou celý den přebírat regál za regálem, věšák za věšákem a ze zkušební kabinky se stává nedobytné území, které si každá žena pečlivě chrání, neboť nepřítel číhá za rohem, tedy za nejbližším stojanem s oblečením.

Podívejte se na nabídku zboží na Dresslink.com

Všichni tyto momenty dobře známe. Pro muže noční můra, pro ženy velmi příjemně strávené víkendové odpoledne. Co když však nemáme tolik času, abychom si mohli dovolit celý den […] Celý článek

Jak nakupovat z DealExtreme (DX.com)

Jak nakupovat z DealExtreme (DX.com)

Internetový obchod DealExtreme (DX.com) patří k dlouhodobě známým a oblíbeným čínským e-shopům s relativně levnou a jednoduše dostupnou elektronikou a gadgety. Nalézt zde můžeme širokou řadu spotřební elektroniky, mobilních telefonů, tabletů, ale také různých doplňků do domácnosti, módních doplňků a různých hraček pro děti všeho věku. Pokud patříte mezi IT nadšence, ocenit můžete také širokou nabídku Raspberry Pi a podobných DIY hraček.

Podívejte se na nabídku zboží na DX.com

Stejně, jako třeba LightInTheBox je DealExtreme koncovým prodejcem veškerého zboží, tak že se nemusíte obávat nepoctivých prodejců, jak tomu může být u internetových tržišť.  Jelikož tento web denně navštíví téměř 5 000 000 nových návštěvníků, snaží se také […] Celý článek

Jak nakupovat na GearBest

Jak nakupovat na GearBest

Jsi opravdový mobilomaniak? Máš rád elektroniku, počítače a dobrou hudbu z kvalitních sluchátek? Jsi zastáncem vysoké kvality, maximálního výkonu a neuvěřitelně nízkých cen? V tom případě neodcházej a čti pozorně! Rozebereme si dnes super cool čínský internetový obchod GearBest, nabízející neuvěřitelné možnosti, které ocení nejeden pravý geek.

Podívejte se na nabídku zboží na GearBest.com

Pokud se s předchozím textem neztotožňujete, nezoufejte. GearBest je tu pro všechny, kteří hledají kvalitní elektroniku a doplňky za výhodné ceny. Ať již hledáte chytrý telefon, tablet, nabíječku, kryt, sluchátka, chytré hodinky nebo třeba novou kameru, ze široké nabídky, kterou GearBest nabízí, si vybere opravdu každý.

Proč nakupovat na GearBest

Čínských internetových obchodů je […] Celý článek

Choies recenze

Choies recenze

Ukažte mi ženu, která nemá ráda pěkné oblečení, a já vám dokážu, že to není žena.

Poznáváte se v tomto výroku? Pokud ano, potom jistě tušíte, že dnes bude řeč o dalším novém čínském internetovém obchodu, zaměřeném na módu a módní oděvy. Mluvit budeme o internetovém obchodu Choies, který bychom také jinak mohli nazvat jako pravý ráj pro všechny ženy, které jsou znuděné klasickým a stále stejným výběrem na běžných e-shopech.

Podívejte se na nabídku zboží na Choies

Hledáte změnu a prahnete po nových moderních prvních, prvotřídní kvalitě a hlavně ne-příliš vysoké ceně? Pokud jste alespoň na jeden z těchto bodů řekli ANO, pojďte se s námi […] Celý článek

Jak nakupovat v LightInTheBox

Jak nakupovat v LightInTheBox

Light in the box patří mezi známější čínské internetové obchody v České republice, který se začíná uchycovat do povědomí českých zákazníků. Ve světě patří  tento e-shop mezi ty více známé a denně jej navštíví přes 8 000 000 unikátních zákazníků. Nejedná se ale o klasický čínský internetový trh, jak jej známe v podobě AliExpressu nebo DealExtreme . Na rozdíl od těchto e-shopů, na kterých se střetává široká nabídka zboží od mnoha prodejců, je LightInTheBox koncovým prodejcem.

Podívejte se na nabídku zboží na LightInTheBox

O velké úspěšnosti tohoto čínského internetového obchodu svědčí také prodejní statistiky, dle kterých pouze v druhém čtvrtletí roku 2015 na tomto e-shopu nakoupilo přes 1 200 000 zákazníků. Stejně, […] Celý článek

Jak nakupovat na Banggood

Jak nakupovat na Banggood

Čínský internetový obchod Banggood patří již k méně známějším internetovým obchodům v české republice, avšak svou kvalitou je stejně oblíbený, jako web DealExtreme, nabízející podobné zboží. Stejně, jako ostatní čínské internetové obchody, i Banggood má velmi vysoký podíl na klientele v Rusku, pro které je web také velmi dobře optimalizován.

O úspěšnosti tohoto webu svědčí také statistiky, dle kterých tento internetový obchod denně navštíví okolo 45 000 nových návštěvníků, čímž se svou návštěvností přibližuje k webům, jako je AliExpress.

Podívejte se na nabídku zboží na Banggood

Nevýhodou tohoto webu, která může některé návštěvníky zklamat, je malá jazyková dostupnost. Web samotný je primárně vytvořen v angličtině a vybrat si můžeme […] Celý článek

Jak nakupovat na DinoDirect

Jak nakupovat na DinoDirect

Na naší cestě čínskými internetovými obchody se dostáváme k prozatím poslednímu internetovému obchodu s názvem DinoDirect. Na tomto internetovém obchodu můžeme naleznout přes 500 000 výrobků, na které se navíc vztahuje doprava zdarma.

Podívejte se na nabídku zboží na DinoDirect

Nabídka tohoto eshopu obchodu je opravdu velká. Můžeme zde proto nalézt všechny výrobky od příslušenství k mobilním telefonům, přes zboží se sportovní tématikou až po oblečení a svatební šaty. Je to sice poměrně neobvyklé, ale můžete si zde vybrat také ze široké nabídky svatebních šatů, všech různých druhů a střihů.

Speciální promo akce na DinoDirect

Pokud chceme ušetřit, můžeme například využít momentální nabídky „Back to school“, díky které můžeme získat slevy […] Celý článek