DH gate logo

Jak nakupovat na DHGate

Každý, kdo poznal výhody nakupování na čínských internetových obchodech, vám jistě potvrdí, že díky této možnosti již ušetřil značné množství peněz, které následně mohl investovat do dalších produktů. Možnost využívání bezplatné dopravy oslovila velké množství zákazníků z celého světa, včetně těch z naší domoviny. Mnoho lidí však rádo pravidelně nakupuje pouze na jednom nebo dvou čínských internetových obchodech, mezi něž ve většině případů patří AliExpress.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Široká nabídka zboží na AliExpressu

Toto čínské internetové tržiště se stalo jakýmsi fenoménem mezi čínskými internetovými obchody. Pokud se však zaměříme na nakupování pouze na jednom internetovém obchodu, ochuzujeme se tak o velké množství výhodných nabídek a slev, které nabízejí také jiné konkurenční e-shopy. Mezi jeden z těchto internetových obchodů bezesporu patří čínský e-shop DHGate, nabízející širokou škálu výrobků od mobilních telefonů a příslušenství, přes sportovní oblečení a doplňky až po oblečení na svatbu nebo podobné formální události.

U mnoha čínských obchodů se můžeme setkat s faktem, že se ve velké míře specializují zejména na elektroniku a doplňky. Takový DHGate není, neboť nabízí téměř všechno, co bychom mohli potřebovat při zařizování našeho domu či bytu. Naleznout zde však také můžeme i šperky nebo oblečení a hračky pro děti. Vybere si zde pro každý, malý i velký, starý i mladý.

Začínáme na DHGate

Pokud se rozhodneme, že začneme nakupovat i na tomto skvělém internetovém obchodu, měli bychom si nejprve povědět něco o tom, co všechno zde můžeme naleznout a jakých výhod můžeme při nakupování využívat.

DHGate

Otevřeme-li si web DHGate, můžeme na hlavní straně naleznout širokou škálu nabídek, které nás jistě zaujmou a také osloví. Kromě těchto nabídek je tu však také hlavička webu, na které se ukrývá velké množství důležitých funkcí, o kterých si nyní něco povíme.

Celá nabídka zboží na DHGate

Jako první bychom si měli říci o možnosti výběru jazyku, ve kterém budeme web prohlížet. Web je primárně vytvořen v angličtině. Jelikož však všichni nejsou experty na angličtinu a jistě se najde mnoho lidí, kteří zrovna zastánci angličtiny nejsou, máme na výběr také další jazyky, jako jsou němčina, ruština nebo italština. Určitým zklamáním může být, že na výběr nemáme také češtinu, avšak tato nabídka jazyků by měla částečně uspokojit alespoň většinu z nás, kteří známe alespoň jeden cizí jazyk.

Druhým důležitým prvkem je nápis DHGate, který nalezneme na pravé straně hlavičky vedle vyhledávače. Jedná se o rozbalovací nabídku, díky které se můžeme přihlásit nebo zaregistrovat na webu. Registrace je důležitou součástí nakupování na internetových obchodech, proto si ji podrobněji rozebereme později.

Na spodní straně hlavičky můžeme vidět také šedou lištu. Kromě hlavního menu (All Categories) zde můžeme naleznout také odkazy na další možnosti, jako jsou třeba denní nabídky (Daily Deals), které obsahují výhodné nabídky vybraných kusů zboží pro daný den. Vedle toho můžeme využít také odkazu na nově příchozí zboží (New Arrival), díky čemuž můžeme hned vědět, jaké novinky na e-shopu přibily. Jako poslední by nás mohla zaujmout také možnost stažení si mobilní aplikace internetovému obchodu, která nám může ušetřit čas a se kterou můžeme mít všechny nabídky ihned po ruce.

Registrace na DHGate

Jak již tomu bývá při nakupování na internetových obchodech zvykem, než se pustíme do samotného nakupování, měli bychom se nejprve zaregistrovat a vytvořit si tak náš vlastní uživatelský účet, prostřednictvím kterého následně budeme nakupovat. Registrace na internetovém obchodu DHGate je velmi snadná a intuitivní, tak že nám nezabere déle, jak minutu.DHgate Registrace

K tomu, abychom se úspěšně zaregistrovali, nám stačí vyplnit naši platnou emailovou adresu a zvolit si heslo, které následně ještě jednou potvrdíme, abychom měli jistotu, že jsme jej zadali opravdu správně. Nakonec si zvolíme náš obchodní typ. O co vlastně jde? Na DHGate může nakupovat celá spousta lidí a odběratelů, včetně velkých firem a distributorů, pro které jsou zde zvlášť připraveny speciální typy účtů. Nám bude stačit, když zvolíme Consumer Business Type.
Pokud se nechceme registrovat s pomocí emailové adresy, můžeme využít také možnost bezplatného přihlášení prostřednictvím našeho profilu na sociální síti, ať již se jedná o Facebook nebo Google+.

Nakupujeme na DHGate

Rozhodneme-li se začít nakupovat na DHGate, čeká na nás celá řada příznivých překvapení v podobě výhodných cen a slev na velké množství zboží všeho druhu. Hlavním rozdílem DHGate od mnohých jiných čínských internetových obchodů je fakt, že se jedná spíše o tržiště, stejně, jako je tomu u AliExpressu. Své zboží zde proto nabízí velké množství prodejců a obchodníků, snažících se své zboží prodat za výhodnou cenu.
Tato výhodná cena je přesně tím, co dělá tento čínský e-shop tak zajímavým a populárním. Ať již hledáme jakýkoli druh zboží, můžeme si být jisti, že jej vždy nalezneme za výrazně nižší a výhodnější cenu, než za jakou se prodává u nás.

DHGate

Pro příklad si můžeme uvést třeba iPhone 5S, který v loňském a předloňském roce zaznamenal velký boom mezi mobilními telefony a jednalo se tak o jeden z nejprodávanějších chytrých mobilních telefonů na světě. Na tomto skvělém příkladu si můžeme popsat většinu důležitých věcí, na které bychom se při nakupování měli zaměřit.
Nabídka chytrých telefonů za číny

Základem všeho je samozřejmě cena, která navíc díky slevě dosahuje nejvyšší hodnoty 255.50$, tedy přibližně třetinu ceny, za kterou se prodával u nás. Můžeme tak sami vidět, že ceny jsou zde opravdu velmi příznivé, a to dokonce i u tak drahé elektroniky, jakou výrobky společnosti Apple jsou.

Pod cenou můžeme vidět hvězdičkové hodnocení výrobků včetně počtu recenzí, které zákazníci napsali. Čím více hvězdiček daný výrobek má, tím více s ním byli nejspíše zákazníci spokojeni. Na základě tohoto hodnocení se následně můžeme dále rozhodnout, jestli daný výrobek opravdu chceme, nebo zdali se raději poohlédneme po zboží od jiného prodejce. V tomto hodnocení také můžeme vidět, s čím byli zákazníci nespokojeni a co by mohlo potkat také nás.
Na pravé vidíme název prodejce, včetně jeho hodnocení. Čím vyšší hodnocení daný prodejce má, tím větší máme jistotu, že náš obchod proběhne v pořádku a bez zbytečných obtíží. Pokud je hodnocení daného prodejce nižší, jak 90%, měli bychom být obezřetní a lépe pročítat recenze u výrobků, které nám můžou prozradit, z jakého důvodu má daný prodejce takové hodnocení a co přesně zákazníky při jeho hodnocení zásadně ovlivňovalo.

Vybavení pro volnočasové aktivity z DHGate

DHGate

S příchodem jara začíná čas, kdy se můžeme opět plně věnovat naším koníčkům a volnočasovým aktivitám, ať již se jedná o cyklistiku, rybaření nebo třeba běhání. Každý koníček však obnáší patřičné vybavení, abychom jej mohli dělat dobře. V případě rybaření se tak může jednat například o kvalitní udice nebo třpytky, se kterými můžeme chytit dobrou a velkou rybu.

DHGate

Na naše koníčky mysleli také na DHGate a připravili pro nás velkou rubriku se širokou nabídkou všech doplňků a vybavení. Jsme-li vášniví cyklisti, jistě se nám může hodit slušivý funkční dres, který by nám ladil s naším kolem a ve kterém bychom se mohli pohodlně vydat na naše cesty. Na většinu těchto výrobků můžeme také naleznout zajímavé slevy, které se nám můžou před začátkem sezóny hodit. Využijeme-li také dopravy zdarma, vyjde nás takové příslušenství mnohem výhodněji, než při nákupu v českých internetových obchodech nebo kamenných prodejnách.

3.5/5 – (6 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *