dealexteme doprava

DealExtreme – sledování zásilek

Objednáváme-li zboží z Číny a chceme mít jistotu, že námi objednané zboží bude opravdu správně doručeno, můžeme kromě bezplatné dopravy využít také zpoplatněnou dopravu, díky čemuž k objednávce získáme sledovací číslo balíčku, díky kterému můžeme zásilku následně sledovat.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na DX.com

V případech, že si objednáváme pouze levné zboží, jako jsou sluchátka, obal na telefon, náušnice nebo drobná kosmetika, není důvod, abychom si museli zbytečně připlácet za dopravu. Pokud však nakupujeme elektroniku nebo dražší výrobky, zpoplatněná doprava nám může přinést hned několik výhod. Nejlevnější možností je využití služeb China Post Register Airmail, za což si připlatíte pouze velmi malou částku, avšak vaše zásilka bude označena sledovacím číslem, které následně můžete na webu Deal Extreme zadat do sledovacího formuláře.

Možnosti sledování zásilek z číny

Jak již bylo řečeno, nejjednodušší a také nejlevnější možností je využití dopravy prostřednictvím společnosti China Post Register Airmail. Jedná se o velmi levnou, ale také pomalou službu. Doprava s touto službou trvá většinou v rozmezí 2 až 4 týdnů. V případě svátků nebo rušnějších období, jako jsou Vánoce, může tato doba být ještě delší. Abyste mohli sledovat zásilky, získáte 13 místný kód, který vždy začíná písmenem „R“ a končí písmeny „CN“. Příkladem pro takový kód může být například „RR123456789CN“. Hlavní nevýhodou sledovacích možností je fakt, že zásilky je možno sledovat pouze na území Číny. Ve chvíli, kdy dojde k opuštění země, není již možno dále zásilku sledovat.

Druhou, nejlevnější možností, je China Post Express Mail Service, jinak také známá jako EMS. Služby této společnosti již jsou dražší, avšak za tuto cenu získáte také jisté výhody. Doba dopravy je přibližně poloviční, tak že zboží by mělo být dopraveno za 1 až 2 týdny. Ke sledování slouží podobný 13 místný kód, avšak začínající písmenem „E“ a končící písmeny „CN“.ems

Má-li být zboží odesíláno z Hong Kongu, další možností je společnosti Hong Kong Post Parcel. Jedná se o poměrně pomalou, avšak velmi spolehlivou společnost. Doba dopravy zde trvá přibližně 2 až 4 týdny a jejich sledovací systém umožňuje sledování zásilky až do cílové země.

Pokud kupujeme velký nebo velmi drahý výrobek, můžeme využít služeb TNT Express. Jedná se o velmi rychlou formu dopravy. Běžná doba dodání je 1 týden, avšak cena za tento způsob dodání je již poměrně vysoká. U větší váhy může cena za dopravu překročit i 1000$, avšak toho na Deal Extreme většinou nedocílíte. Ke sledování slouží 9 místný celočíselný kód.

tnt

Podobnou společností, jako je TNT, je také společnosti DHL. Tato společnosti poskytuje vysoce spolehlivou a rychlou dopravu. Doba dodání se opět pohybuje v rozmezí 7 dnů a ke sledování slouží 10 místný celočíselný kód.

dhl

Sledujeme objednávku z DX.com

Chceme-li sledovat naši zásilku, úplně nejjednodušší možností je využít sledovacího formuláře na webu Deal Extreme. Stačí, když najedeme na odkaz Order Tracking, který nalezneme v horní liště webu. Následně se nám objeví okno, do kterého vyplníme číslo zásilky a email, který jsme zadali při nákupu, a následně se nám zobrazí požadované údaje.

order

 

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Jeden komentář: „DealExtreme – sledování zásilek“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *