Sledujte vaše zdraví s Microwear L1 chytrými hodinkami!

Sledujte vaše zdraví s Microwear L1 chytrými hodinkami!

Značka Microwear vybudovala profesionální sportovní chytré hodinky a vybavila svůj nejnovější model polohovacím čipem MTK2503, systémem sledování polohy Double-Star a vestavěnou řadou profesionálních snímačů, které můžete použít ke sledování počtu kroků, srdeční frekvence, krevního tlaku a spánkového režimu.

Kromě toho vám pomůže zjistit tlak vzduchu, nadmořskou výšku, funguji I jako kompas podle polohy vašeho umístění. Slot na SIM vám umožňuje provádět hovory přes hodinky, co víc, můžete je použít i k fotografování.

Analyzuje vaše pohyby a zdraví komplexním a objektivním způsobem.

Komplexní a výkonné funkce monitorování zdraví objektivně a kvantitativně zaznamenávají každou analýzu vašeho zdraví.

Vestavěná GPS, který zaznamenává trajektorii a trasu, můžete […] Celý článek

Deal Extreme- platby a reklamace

Deal Extreme- platby a reklamace

Než se pustíme do nakupování na čínském internetovém obchodu Deal Extreme, neměli bychom přehlédnout základní informace o tom, jakým způsobem probíhají platby, jaké způsoby plateb jsou akceptovány a jakým způsobem můžeme zažádat o reklamaci zboží.

Podívejte se na nabídku zboží na DX.com
Platby na Deal Extreme – DX.com

Vzhledem k faktu, že internetový obchod Deal Extreme patří k hojně navštěvovaným webům, ze kterého nakupují zákazníci z celého světa, přizpůsobil se tomu i web, který akceptuje platbu většinou běžně dostupných platebních karet.
Výhodné nákupy z Číny
Pro české nebo slovenské zákazníky tak může jít převážně o platební karty značky Visa nebo MasterCard. Díky tomu můžete uzavřít celkovou objednávku přímou […] Celý článek

DealExtreme – sledování zásilek

DealExtreme – sledování zásilek

Objednáváme-li zboží z Číny a chceme mít jistotu, že námi objednané zboží bude opravdu správně doručeno, můžeme kromě bezplatné dopravy využít také zpoplatněnou dopravu, díky čemuž k objednávce získáme sledovací číslo balíčku, díky kterému můžeme zásilku následně sledovat.

Podívejte se na nabídku zboží na DX.com

V případech, že si objednáváme pouze levné zboží, jako jsou sluchátka, obal na telefon, náušnice nebo drobná kosmetika, není důvod, abychom si museli zbytečně připlácet za dopravu. Pokud však nakupujeme elektroniku nebo dražší výrobky, zpoplatněná doprava nám může přinést hned několik výhod. Nejlevnější možností je využití služeb China Post Register Airmail, za což si připlatíte pouze velmi malou částku, avšak […] Celý článek

Jak nakupovat z DealExtreme (DX.com)

Jak nakupovat z DealExtreme (DX.com)

Internetový obchod DealExtreme (DX.com) patří k dlouhodobě známým a oblíbeným čínským e-shopům s relativně levnou a jednoduše dostupnou elektronikou a gadgety. Nalézt zde můžeme širokou řadu spotřební elektroniky, mobilních telefonů, tabletů, ale také různých doplňků do domácnosti, módních doplňků a různých hraček pro děti všeho věku. Pokud patříte mezi IT nadšence, ocenit můžete také širokou nabídku Raspberry Pi a podobných DIY hraček.

Podívejte se na nabídku zboží na DX.com

Stejně, jako třeba LightInTheBox je DealExtreme koncovým prodejcem veškerého zboží, tak že se nemusíte obávat nepoctivých prodejců, jak tomu může být u internetových tržišť.  Jelikož tento web denně navštíví téměř 5 000 000 nových návštěvníků, snaží se také […] Celý článek