Boty z Číny aneb pohodlně a levně

Každá žena sní o tom, že bude mít plný botník krásných bot. Žena potřebuje více bot, aby mohla být stále krásná a stále moderní. Ke každému oblečení pasují odlišné boty, avšak boty nejsou levná záležitost, tedy ovšem jen v případě, pokud nekupujete boty z Číny.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku bot na AliExpress

Boj s Čínou

Každoročně se dovoz bot z Číny řeší a ekonomové přemýšlí o tom, co udělat s poplatky, aby se k nám dováželo co nejméně bot, protože jsou výrazně levnější a potom čeští konkurenti nemají moc šancí. Pravdou je, že každý zákazník hledá nižší cenu, takže mu boty z Číny opravdu imponují.

Seznam všech ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit boty

Stejně dáme přednost Číně

Pravdou je, že existuje ještě hrstka lidí, kteří si nakupují boty u drahých výrobců, protože si myslí, že dostanou vetší kvalitu. Ve skutečnosti se často stává, že i tyto drahé značky jsou dovezeny z Číny a pokud chcete porovnávat kvalitu českých a čínských bot je srovnatelná, a proto není divu, že mnoho lidí dává přednost botám z Číny, než tradici, jen proto, aby ušetřili.

Čína je daleko aneb jak si boty vyzkoušet?

Někteří lidé mají strach objednávat si přes internet boty z Číny, protože je nemohou vyzkoušet a co když jim domů přijdou boty, které jim nebudou sedět? V internetových portálech máte uvedenou velikost, která opravdu sedí, takže se nemusíte bát. A kdyby se vám náhodou stalo, že opravdu potřebujete jinou velikost, tak můžete poslat boty zpátky anebo se zeptat svých kamarádek, jestli od vás nepasující boty nechtějí odkoupit, protože za tak dobrou cenu je přece bude chtít každý.boty z ciny
boty z ciny

Čína je daleko, jak se boty dostanou až ke mně?

Když se podíváte na mapu, tak zjistíte, že Čína je od nás pořádně daleko, proto jsou boty z Číny většinou přepravovány pomocí letadel. A velice příjemné je i to, že ve většině případů je vaše přeprava zdarma. Jsou jen výjimky, kdy na vaše zboží spadá clo, které je nutno zaplatit. Avšak dálka mezi Čínou a naši republikou znamená, že si na své krásné nové boty z Číny počkáte. Bohužel to může být měsíc anebo někdy i dva měsíce, takže pokud je potřebujete na nějakou zvláštní událost, tak si je budete muset objednat dopředu.test

AliExpress kompletní recenze

Boty, které jsou moderní

Samozřejmě, že každá žena chce mít módní trendy a i boty z Číny jimi mohou být, když si správně vyberete, protože i na těchto obchodech najdete nadčasové kousky. Avšak vzhledem k příznivé ceně, si můžete objednat i více párů bot z Číny. Uděláte dobře, když si zakoupíte i jednoduché boty zajímavé barvy, protože právě tyto mohou být dominantou vašeho vzhledu.

Boty z Číny nemusí být jen nekvalitní, naopak jsou levné a krásné.

Seznam všech ověřených čínských obchodů, kde se dají koupit boty

1/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od