Microwear H1 3G Smartwatch – chytré hodinky za bezkonkurenční cenu!

Microwear H1 3G Smartwatch – chytré hodinky za bezkonkurenční cenu!

Díky mým smartwatch – chytrým hodinkám jsem zjistila, že během dne mám svůj mobilní telefon v ruce mnohem méně než dříve. Není potřeba, abych stále kontrolovala sociální sítě, e-mailovou schránku nebo jiné aplikace, které mám stažené ve svém telefonu. Pokud mi přijde něco důležitého, pak mě moje hodinky vibrací upozorní a jedním pohledem na zápěstí mám takto přehled o tom,co se děje a co je třeba rychle zařídit. Výhodou smartwatch hodinek je, že nemusím svou dosavadní činnost vůbec přerušit. Smartwatch mi dávají pocit spojený s nezávislostí.  Můžu jezdit na kole bez zbytečného zastavování a lovení mobilu z batohu. Mám díky nim kontrolu […] Celý článek

Potřebujete se zabavit? Vyberte si antistresové pomůcky z GearBestu

Potřebujete se zabavit? Vyberte si antistresové pomůcky z GearBestu

Na GearBestu nyní probíhají velké podzimní výprodeje, pojďme se podívat jaký je výběr antistresových pomůcek, které slouží k zabavení rukou při nudné poradě, nebo čekání na autobus. Nebo například pokud potřebujete zabavit vaše děti při dlouhé cestě autem, nebo v čekárně u lékaře.

Ainol A1001 10 Inch Electronic Writing Board with LCD Screen

Inteligentní elektronická tabulka Aniol LCD s desetipalcovým displayem podobná tabletu zabaví vaše děti na hodně dlouhou dobu. Nemusíte sebou nosit bloky a papíry a vaše dítě si může malovat znovu a znovu, navíc díky tomu, že vypadá jako tablet, vaše děti si budou připadat dospěle a důležitě. Trvanlivá, ultralehká […] Celý článek

WIFI kamera  LEGEND pro aktivní lidi, které baví vytvářet vzpomínky

WIFI kamera LEGEND pro aktivní lidi, které baví vytvářet vzpomínky

Original SJCAM SJ6 LEGEND 4K WiFi Action Camera

Kamery SJ6 LEGEND byly navrženy podle potřeb a trendů na trhu. Mají celou řadu funkcí, jako je záznam videa ve vysokém rozlišení, záznam fotografií, WiFi a dálkové ovládání. Oddělitelná vodotěsná baterie, vodotěsná skříňka a veškeré příslušenství dělají z KAMER SJ6 LEGEND perfektní zařízení pro outdoorové sporty,můžete je připevnit například na  batoh, motocykl nebo je použít  jako záznamovou  kameru vašeho auta, což vám umožní kdykoli a kdekoli filmovat.

 

Koupí Original SJCAM SJ6 LEGEND 4K získáte multifunkční přístroj, který vás bude doprovázet na vaše výpravy a uchová všechny  vaše vzpomínky

Hlavní rysy:

Dodává se s vodotěsným krytem pro […] Celý článek

Máte malou paměť? Vyberte si tu správnou SD kartu pro vás

Máte malou paměť? Vyberte si tu správnou SD kartu pro vás

Existuje mnoho microSD karet, z nichž si můžete vybrat, ale ne všechny budou pracovat s telefonem nebo tabletem  s operačním systémem Android. Když vybíráte mezi SDHC a SDXC nebo Class 10 a UHS-I Class 1, je zde několik tipů, které vám pomohou ujistit se, že vybíráte tu nejlepší  SD kartu pro vaše zařízení a potřeby.

Kapacita

Nejčastěji narazíte na dva typy karet microSD – SDHC a SDXC. Rozdíl mezi těmito dvěma je rozsah v kapacitě, kterou nabízejí.

SDHC karty mají kapacitu od 2 GB do 32 GB. Alternativně se karty SDXC mohou pohybovat od 32GB do 2TB. Chcete-li to v perspektivě, jedna fotografie pořízená […] Celý článek

Sháníte sluchátka? GearBest nyní nabízí za bezkonkurenční cenu!

Sháníte sluchátka? GearBest nyní nabízí za bezkonkurenční cenu!

Rozhodli jste se vyběhat kila, která jste nabrali v létě povalovaním u bazénu a pojídáním smetanových zmrzlin? Určitě se vám budou hodit nová sluchátka, protože s hudbou vám půjde sportování mnohem lépe.

GearBest nyní nabízí sluchátka v mnoha provedeních ve výjimečném pozdzimním výprodeji. O tom jak a podle čeho si vybrat správná sluchátka jsme si psali minule zde.

 KZ – ES3 In-ear Detachable HiFi Earphones

Hlavní rysy:

Integrovaná 10mm dynamická jednotka a celkem 90035 vyvážených armatur, šokující basy a vysoká kvalita zvuku při poslechu.
20 – 40KHz super širokopásmový rozsah, nabízí rozsáhlé zvukové pole, zachycuje více zvukových detailů a nabízí vám dokonalý zvukový efekt.
Odnímatelná, s originálním designem […] Celý článek

5 důvodů, proč si vybrat phablet

5 důvodů, proč si vybrat phablet

Pamatujete si ještě doby, kdy s e výrobci mobilních telefonů snažili vytvořit co nejmenší, nejlehčí a nejskladnější telefony? S nástupem smartphonů a možností sledování youtube videí, každodenního checkování facebooku a možností chytrým telefonem vyfotit celkem kvalitní fotky a rovnou je v něm i upravovat, se požadavky na displaye chytrých udělátek neustále vyvíjí. Nyní je trend spíše opačný – naopak jsou vyhledávány větší displaye, které disponují lepším rozlišením a také možností sledovat media ve větším formátu.

Pokud vám běžný smartphonovský display nestačí jistě jste zvažovali možnost pořídit si něco většího a jelikož nosit tablet neustále při sobě by bylo celkem nepraktické a otravné, je zde […] Celý článek

Absolutní novinka mezi herními notebooky – MSI GL62M 7REX – 1252CN Gaming Laptop

Absolutní novinka mezi herními notebooky – MSI GL62M 7REX – 1252CN Gaming Laptop

Gamblíte vy nebo vaše děti? Nebo chcete-li v překladu hrajete hry? Herní počítač je nyní celkem dostupné zboží, ale pokud jde o herní notebooky, není  jednoduché pořídit kvalitní herní notebook a nezatížit přitom rodinný rozpočet na několik měsíců dopředu.

Proto si vám dovolujeme představit kvalitní, cenově přijatelný herní notebook z Číny, na který je dokonce i záruka. K dnešnímu dni v prodeji absolutní novinku mezi herními notebooky – Notebook MSI GL62M 7REX – 1252CN!

 

Herní zařízení vybavené 15,6-palcovým LED displejem FHD, napájeným procesorem Intel Core i7-7700HQ, navrženým s výstupem HDMI a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX1050 Ti GDDR5 – to vše dává hráčům plnohodnotnou multimediální sadu […] Celý článek

Hledáte parťáka na sport i do práce? Zkuste chytré hodinky Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android

Hledáte parťáka na sport i do práce? Zkuste chytré hodinky Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android

Mi Band 2 jsou chytré hodinky zejména pro milovníky sportu! Když jdete sportovat víte kolik kroků uděláte, kolik jste uběhli kilometrů, nebo kolik jste zkonzumovali kalorií? Nemějte strach, když si pořídíte chytrý náramek na cvičení, mohou být všechny tyto údaje synchronizovány a analyzovány na vašem mobilním telefonu, což vám pomůže lépe naplánovat váš čas a množství cvičení.

Dodává se s nastavitelným náramkem TPU, který umožní vaší pokožce dýchat, je na dotyk velmi příjemný, navíc si v pohodě s ním můžete mít ruce, bez obav, že byste ho poškodili. Když spíte, může monitorovat váš spánek a jako bonus vás může vzbudit jemnými vibracemi.  Mi […] Celý článek

Potřebujete nový projektor? Zkuste APPotronics A1 Laser Projector 600 ANSI Lumens!

Potřebujete nový projektor? Zkuste APPotronics A1 Laser Projector 600 ANSI Lumens!

Proč si vybrat laserový videoprojektor?

Při použití jako světelného zdroje videoprojektorů nabízí laserové zařízení několik výhod oproti lampám a LED diodám.

Lasery řeší problém rozptylu světla tím, že světlo vydává souvisle. Jak světlo opouští laser, zůstává jako jediný těsný paprsek, jehož „tloušťka“ zůstává zachována na dálku, pokud se změní průchodem přes další čočky.

Vzhledem k tomu, že projektor potřebuje dostatek světla k zobrazení obrazu na obrazovce, který může být několik stop daleko, lampa spotřebovává hodně energie. Nicméně,  protože každý laser potřebuje pouze jednu barvu (podobně jako LED), je účinnější, což vede k nižší spotřebě energie.

Zvýšený světelný výkon s menší generací tepla – zvláště […] Celý článek

Vybavte své děti do školy novými batohy v akci kup jeden a dostaneš jeden zdarma!

Vybavte své děti do školy novými batohy v akci kup jeden a dostaneš jeden zdarma!

Vybavit svého studenta do školy bývá zářijovou noční můrou všech rodičů, obzvláště těch, kteří těch školáků mají doma několik. Co takhle se letos oprostit od shánění pastelek až po školní a studentské batohy a hodiny běhání po obchodech a stání ve frontách u pokladen s podobnými nešťastníky. To nemá nikdo rád. Zkuste to letos z pohodlí domova, s dopravou zdarma, navíc s jistotou, že stejný batoh jako vaše Anička nebude mít polovina třídy.

Nyní probíhají na GearBest.com obrovské předsezónní výprodeje, se slevami až 70% a nebo v akci kup jeden a dostaneš druhý zdarma. Malou ochutnávku zboží nabízíme zde:

Original Xiaomi Sling […] Celý článek