ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

Ať už jste doma nebo na cestách, mnozí z nás tráví spoustu času posloucháním hudby. Pokud se snažíte vybrat ten perfektní set pro vás, máme pro vás pár užitečných rad.

Prvním a zároveň asi nejdůležitějším faktorem pro další výběr je, jaký způsob provedení si přejete. Jestli moderní sluchátka do uší, nebo klasická náhlavní retro sluchátka, která – jak si přiznejme – poněkud kazí náš vzhled.

ČÍM SE LIŠÍ SLUCHÁTKA NA TRHU A JAK SI VYBRAT TA PRAVÁ?

Sluchátka do uší

Pravděpodobně každý z nás zná ta levnější sluchátka, která bývají často přibalena v balení s přehrávači jako je například iPod, nebo novými smartphony a tablety. Sluchátka […] Celý článek

Pojištění zboží proti platbě cla a DPH za zboží z Číny

Pojištění zboží proti platbě cla a DPH za zboží z Číny

Nakupujete rádi na čínských internetových obchodech a tržištích? Využíváte rádi zajímavých slev a výprodejů, kterých můžeme každý měsíc na těchto místech naleznout hned celou řadu? Poté jste si jistě také někdy stačili povšimnout zajímavých a výhodných cen za elektroniku, jako jsou chytré mobilní telefony a tablety.

Při procházení výhodných nabídek na různých čínských internetových obchodech můžeme narazit na celou řadu zajímavých slev pro elektroniku, kterou můžeme právě na čínských internetových obchodech a tržištích zakoupit za velmi výhodné ceny. Porovnáme-li tuto cenu s cenou, za kterou se běžně podobné přístroje prodávají v českých kamenných obchodech a e-shopech, můžeme velmi rychle zjistit, že přístroje prodávané […] Celý článek

Společenské šaty z Číny

Společenské šaty z Číny

Máte rádi plesy a taneční večery? Chtěli byste se předvést ve velmi slušivých a elegantních šatech, jaké nikdo jiný zaručeně mít nebude? Tyto otázky si každoročně pokládá nejedna žena, chystající se na plesovou sezónu, která příchodem nového roku začíná. Jak ale být dokonalá a nejlépe nejdokonalejší ze všech, když všechny pěkné šaty jsou buď příliš drahé, nebo nejsou dostupné v takové velikosti, jakou bychom zrovna potřebovali?

Podívejte se na nabídku společenských šatů

Možností máme hned několik. Buďto můžeme doufat, že při obíhání obchodů se společenskými šaty s velmi velkou dávkou štěstí narazíme na takové šaty, které by se nám líbily a které by pro […] Celý článek

Svatební šaty z Číny

Svatební šaty z Číny

Chystáte svatbu a uvažujete o vhodných svatebních šatech? Chcete se cítit jako opravdová princezna, ale nechcete platit horentní sumy za pouhé vypůjčení šatů? Nechcete být ničím omezována a chcete si moci vybrat z široké škály druhů? V tom případě je na čase se poohlédnout po nabídce čínských internetových obchodů. Zde můžeme naleznout opravdu širokou škálu šatů za ceny srovnatelné s cenami půjčoven. To vše s jediným rozdílem – vámi zakoupené šaty zůstanou pouze vaše. Vybírat můžete z obrovského množství druhů, stylů, barev a samozřejmě také cenových relací. Pěkné a zajímavé svatební šaty tak můžeme pořídit již od 50 dolarů, avšak ceny se můžou vyšplhat až […] Celý článek

Elektronika z Číny

Elektronika z Číny

Internetové obchody se staly každodenní součástí nakupování většiny z nás. Pokud chceme koupit mobilní telefon, televizi nebo notebook, není nic jednoduššího, než otevřít web internetového obchodu a vybrat si ze široké nabídky produktů. Tento způsob nakupování nám může ušetřit mnoho času a starostí s obíháním kamenných obchodů a hledáním vhodného výrobku. Problémem českých internetových obchodů však je, že nám můžou ušetřit mnoho starostí, často však na úkor naší peněženky. Stejné výrobky mnohdy můžeme nalézt na velkém množství čínských internetových obchodů, které dané zboží nabízejí za nižší cenu.

Nakupujte levně na AliExpress

Tuto nižší cenu spojenou navíc s bezplatnou dopravou můžeme nejlépe využít u menších a […] Celý článek

AliExpress clo a DPH

AliExpress clo a DPH

Spoustu z Vás může od nákupu z Čínských e-shopů, jako je AliExpress odradit právě clo a dph. Otázky typu „Budu platit CLO?“, „Jak je to s placením DPH?“, „Vyplatí se mi to?“ , na které neznáte přesné odpovědi Vás mohou odradit. Dnes se dozvíte, jak to doopravdy chodí s výměrou cla a dph.

Nakupujte levně na AliExpress
Aliexpress – CLO a DPH – budu platit něco navíc?

Obecně se platba cla a DPH vztahuje pouze na zboží ze třetích zemí (všechny země mimo EU). Pokud tedy nakoupíme něco na území EU, žádné clo ani DPH platit nebudeme.

My máme ale v plánu objednat z AliExpress.com, což je čínský e-shop […] Celý článek

Dárky z Číny – vyřešte Vánoční dárky z Číny

Dárky z Číny – vyřešte Vánoční dárky z Číny

Stále více oblíbenější jsou nákupy z čínských obchodů na internetu. V čem tkví tak zajímavý nákup? Doprava zcela zdarma a neuvěřitelné ceny a různé výprodeje. Trička za několik dolarů, nádherné společenské šaty, boty, šminky, elektronika, hračky, zimní i letní oblečení, domácí potřeby a mnoho dalšího.

Podívejte se na největší nabídku dárků na AliExpress
Na co si vzpomenete to najdete na internetových obchodech exportujících z Číny. Nemusíte se bát, nakupování například z AliExpress.com je zcela bezpečné a chráněné. Jediným mínusem na celém nákupu je ten fakt, že musíte zaplatit předem a to kartou. Myslím si, že dávno odzvonilo době kdy by se měli lidé […] Celý článek