5 důvodů, proč si vybrat phablet

Pamatujete si ještě doby, kdy s e výrobci mobilních telefonů snažili vytvořit co nejmenší, nejlehčí a nejskladnější telefony? S nástupem smartphonů a možností sledování youtube videí, každodenního checkování facebooku a možností chytrým telefonem vyfotit celkem kvalitní fotky a rovnou je v něm i upravovat, se požadavky na displaye chytrých udělátek neustále vyvíjí. Nyní je trend spíše opačný – naopak jsou vyhledávány větší displaye, které disponují lepším rozlišením a také možností sledovat media ve větším formátu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.pha

Pokud vám běžný smartphonovský display nestačí jistě jste zvažovali možnost pořídit si něco většího a jelikož nosit tablet neustále při sobě by bylo celkem nepraktické a otravné, je zde možnost si místo smarphonu a tabletu pořídit jejich brášku. Který slučuje vlastnosti obou do jednoho přístroje. Je skladný jako mobil, ale disponuje větší obrazovku, takže je mnohem příjemnější na něm sledovat filmíky a výdejka.  Ano, správně – řeč je o tabletu. Jaké výhody tablety nabízejí v porovnání s telefony menší velikosti? Nabízíme  pět skvělých důvodů, proč byste měli koupit phablet.

Lepší životnost baterie … obvykle

Životnost baterie je obvykle můj největší problém se všemi smartphony a je to také důvod, proč bývá větší telefon prostě lepší.. S větším šasi přichází více prostoru pro uložení větší baterie, a proto většina větších smartphonů a phabletů přichází s většími bateriemi uloženými uvnitř.

asdfasd

Existuje důvod se domnívat, že s většími displeji disponujícími více pixely došlo k posunu a s ohledem na rychlejší procesory může být dodatečná kapacita baterie pouze úměrná té, na kterou jste zvyklí na běžném „normálním“ telefonu, protože lze předpokládat, že větší telefon s více funkcemi má větší spotřebu baterie. Nicméně, podle mých zkušeností to prostě není pravda. Většina extra velkých phabletů a větších smartphonů vydrží i když s teoreticky opravdu velkou spotřebou opravdu mnohem déle než je běžné u průměrných smartphonů.

Lepší uživatelský komfort

 

V mnoha ohledech je větší display vhodnější pro spotřebitele. Veškeré údaje lze kdykoli zobrazit na webové stránce nebo na sociálních sítích, což znamená méně rolování. Je zřejmé, že obrázky a videa jsou zobrazeny větší, což usnadňuje jejich viditelnost a obvykle je jasnější, i když menší displej se stejným rozlišením je hustší. V nedávné době vývojáři a výrobci OEM provádějí optimalizaci softwaru pro větší displeje, které pomáhají kvantifikovat jejich užitečnost. Například rotace iPhone 6 Plus na šířku, zatímco v Safari odhalí rozhraní iPad pro Safari, které se na menších iPhonech nevyskytuje. Samsung představil svoji funkci Multi Window – rozdělené panely, které umožňují, aby dvě aplikace běžely vedle sebe – nejprve na svých zařízeních Galaxy Note, ale jsou nyní k dispozici na většině mobilních telefonů Samsung. Totéž platí pro čtení elektronických knih, e-mailů, webových stránek nebo informačních kanálů – více informací je zobrazeno na jednu stránku nebo text a obrázky jsou větší a viditelnější.asdhafds

Snadnější psaní / hraní her

Virtuální klávesnice jsou širší s širšími tlačítky, čímž jsou jednotlivé klíče většími cíli a vedou k přesnějšímu vstupu. Upřímně, to vyžaduje čas, abyste si zvykli, ale jakmile píšete na větším smartphonu nebo tabletu a zvyknete si na to, už se nebudete chtít vrátit k něčemu menšímu.

Více prostoru na obrazovce je také užitečné, pokud jste hráčem mobilních online her. Můžete být přesnější s menší námahou a hra vám tudíž půjde hrát mnohem rychleji.

shdgfalbdrf

Ovládání oběma rukama

Velkou výhodou při používání phabletů je to, že je lze ovládat oběma rukama naráz, což u běžného smartphonu jde jen velmi těžko a je to velmi nepohodlné. Pokud například potřebujete odpovědět šéfovi na praovní mail, určitě to bude z tabletu mnohem snazší.

Lepší konsolidace zařízení

arfjsdafhgnawnlrfVětší zařízení vám pomůže konsolidovat pracovní postup a počet zařízení, na které se spoléháte. Mohlo by se tvrdit, že chytré telefony, které byly příliš malé pro náročné úkoly, byly jediným důvodem, proč vznikly moderní tablety. Upřímně řečeno, tato část závisí na vašem osobním přístupu a druhu práce, kterou děláte, ale obecný konsensus, na kterém jsme se v redakci shodli při diskusích s kolegy  je, že větší smartphone je určitě mnohem lepší než menší.

 

Jaký phablet si tedy vybrat?

Nyní vám můžeme doporučit pořízení LEAGOO KIICAA MIX 4G Phabletu, který je dokonce jako novinka nyní v akci s obrovskou slevou. Koupit ho můžete právě ZDE.

phadfa

LEAGOO KIICAA MIX 4G Phablet

 

Hlavní specifikace:

 

Jádro: Octa Core 1.5GHz

Paměť: 3GB RAM 32GB ROM

Fotoaparát: 13.0MP + 2.0MP Duální zadní kamera

Přední snímač otisků prstů

Displej: obrazovka o rozměrech 5,5 palce a 1920 x 1080 pixelů

Systém: Android 7.0

Senzory: E-kompas, gravitační senzor, snímač přiblížení, dotykový senzor

SIM karta: dual SIM standby. Nano + Nano SIM

Bluetooth: 4.0

Síť:

2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz

3G: WCDMA 900/2100 MHz

4G: FDD-LTE B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 TDD-LTE B40

Přejeme Vám při výběru tabletu šťastnou ruku. A při sledování fimů na vašem novém zařízení mnoho zábavy!

5/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *