Xiaomi Air 12 – malý velký muž

Přemýšlíte, že Ježíšek letos bude nadělovat u vás doma notebook? Co takhle si pořídit notebook za senzační cenu od raketově se rozvíjející společnosti Xiaomi? Nejenže získáte opravdu kvalitního společníka, ale vzhledem k právě probíhajícím výprodejům navíc můžete ušetřit značnou sumu peněz a Ježíškovi tak zbyde více peněz na další dárky.

Zkoušeli jsme notebook Xiaomi Air 12 a kromě krásného hliníkového těla a precizního zpracování nás zaujal následujícími parametry:

12,5 palcová FHD IPS obrazovka

Xiaomi Air 12 je vybaven 12,5-palcovým displejem FHD IPS, který přináší vaše fotografie a videa do života.. Navrženo s výstupem HDMI, umožňuje připojení k monitorům, televizoru nebo projektorům, které jsou ideální pro vytvoření osobního domácího kina.

sale

4GB DDR3 RAM

Výkonná RAM s vysokou šířkou pásma umožňuje plynulé spouštění aplikací pro hry, fotografie a úpravy videa, stejně jako více programů a záložek prohlížeče najednou

Samsung SSD

Notebook má vestavěný SSD s kapacitou 128 GB, který dosahuje rychlosti až 547 Mb / s.

notas3

Garantovaná 100% výkonnost čipu

Chipset Intel Skylake Core M3-Y630 je v současné době jedním z nejvýkonnějších nízkopříkonových čipů. Má podobný výkon jako kniha Cube i7 (blíže) a Cube i9.

 

IntelHD515 Gaming

IntelHD515 je trochu omezující na hraní náročnějších her, ale určitě si zahrát můžete. Přestože Xiaomi Air není klasicky herní notebook, při hraní her nedochází k problémům jako je zpoždění a zasekávání.

Klávesnice a TouchPad

Budete  překvapení, jak je dobře konstruovaná klávesnice a Touch Pad. Některé notebooky mají TouchPady nepřesné nebo příliš citlivé. Ne však u tohoto modelu. Po pár dnech si na myš ani nevzpomenete. Klávesy na klávesnici jsou vysoce citlivé a uživatelsky z ergonomického hlediska správně daleko od sebe.

 

Reproduktory

Reproduktory AKG nabízejí skvělý zvukový výstup. Dobrý dosah, basy bez deformací i při plné hlasitosti. Disponuje technologií Dolby Surround Sound a efekty můžete měnit podle vašich představ a nálady.

Display

Mi Air 12 má nádherný 12palcový displej IPS 1920 x 1080 pixelů. Barvy jsou živé, s hlubokým kontrastem a vysokou úrovní jasu. Je velmi dobře použitelný na přímém slunečním světle. Kvalita obrazu je vynikající. Display disponuje ochranou ze skla Sapphire.

notas6

Životnost baterie

Podle výrobce by vám měl notebook přinést až 11 hodin používání, ale pokud ho opravdu zatěžujete, reálně vydrží i tak dobrých 6 až 7 hodin použití. Pokud hrajete hry výdrž je trochu nižší, přibližně 4 hodiny v závislosti na úrovni jasu. Ale tato čísla jsou stále dobrá ve srovnání s ostatními notebooky na trhu ve stejné cenové relaci.

notas4

Rychlé nabíjení

Tento notebook můžete plně nabít za pouhých 90 minut.

notas1

Nyní na GearBestu v akci s kupónem GBTPC16  za pouhých $459.99Doprava do ČR zdarma.

 

sale

Rate this post

Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *