Trika z Číny

Trika z Číny

Máte rádi módní a slušivá trika stejně, jako my? Chcete jít stále s dobou a neradi zůstáváte pozadu? Chcete dát svému okolí najevo své názory, které můžete také vhodným trikem vyjádřit? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, rozhodně neodcházejte a čtěte dál, neboť si dnes důkladně rozebereme široký výběr triček z Číny.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na širokou nabídku triček z AliExpressu

Nejprve však si položme základní otázku. Kolik běžně za nákup trika utratíte? 800Kč? 500Kč? Ceny oblečení se samozřejmě různí. Ve většině případů se však ceny módních trik pohybují okolo 400Kč až téměř 800Kč. Co kdybychom vám ale řekli, že tato samá trika můžete zakoupit minimálně o polovinu levněji?
90% všech oděvů, které u nás nakupujeme, pochází z Asie.

Ať již jde o boty, kalhoty, trika, bundy nebo třeba různé módní doplňky, většina z nich byla zaručeně vyrobena v Číně nebo jí blízké asijské zemi. Pokud tedy chceme nakupovat oblečení z Asie, proč jej vlastně kupujeme u nás? Pojďme si vysvětlit základní matematiku, která se vždy na ceně zboží, dováženého z asijských zemí, odrazí. Řekněme, že si chceme zakoupit super slušivé triko s potiskem, po kterém již dlouhou dobu toužíme.

Toto triko je někde v Číně vyrobeno a zde je obchodníkům prodáváno v přepočtu za nějakých 200Kč. Tito obchodní zboží odkoupí a prodají jej českým obchodníkům za 300Kč. Jelikož se však jedná o velkoobchodní cenu, český obchodník si k ceně připočte ještě dalších 30%, které tvoří jeho vlastní zisk. Ve výsledku tedy velmi jednoduchou matematikou dostaneme, že takto vyrobené triko se u nás následně na pultech kamenných a internetových obchodů prodává minimálně 2x dráže, než za kolik jej prvně zakoupil čínský obchodník.
Taky si určitě říkáte, jak by bylo super, kdybychom si mohli toto triko, stejně jako náš čínský obchodník, zakoupit taky z Číny a tím se vyhnout zbytečnému zvyšování ceny. Co když vám ale povíme, že přesně tohoto můžeme dosáhnout nakupováním na čínských internetových obchodech?
V dnešní době máme na trhu velké množství zaběhlých čínských internetových obchodů, jimž vládne čínské internetové tržiště AliExpress. Představte si jeden velký trh, na kterém jsou stovky stánků prodejců, kteří se zde snaží prodat své zboží. Přesně stejně to vypadá i na AliExpressu, jenom však zde nemáme stánky, ale velmi širokou nabídku od tisíců obchodníků. Díky skvěle navrženému webu můžeme efektivně vybírat zboží, které nejlépe vyhovuje našim představám. Veškeré zboží můžeme řadit podle ceny, podle hodnocení nebo třeba podle hodnocení samotného obchodníka. Pojďme se tedy podívat na široký výběr trik, které zde můžeme na velmi výhodné ceny naleznout.

Originální trika z AliExpressu

Každý, kdo rád nosí trika, dobře ví, jak skvěle může dobře zvolený potisk vyjádřit naše pocity a názory. Máte rádi seriály? V tom případě určitě oceníte triko s vaší oblíbenou postavou nebo hláškou z daného seriálu. Máte rádi Metallicu nebo Iron Maiden? Potom je jasnou volbou triko s naší oblíbenou kapelou. Jak můžete vidět, možností, jak se zařadit do té správné řady, je mnoho. Nyní si ukážeme, jaké všechny druhy a typy trik zde můžeme za výhodné ceny zakoupit.

Séroše pro velký i malý kluky

Leonard, Scheldon, Penny a další. Ano! Řeč je o TBBT, tedy Teorii velkého třesku. Každý, kdo zná tuto partu šílených vědců a pohledné blondýny, bude jistě v sedmém nebi, neboť výběr trik s touto tematikou je velmi široký. Flash, Bazinga!, Green Lantern, Schrödingerova kočka a mnoho dalších. Přesně to jsou trika, která s oblibou Scheldon pravidelně nosí a od nynějška je můžete nosit také vy!

Trika z Číny

Jmenuji se.. Darth Vader

Všichni milovníci Star Wars pozor! Ať již bojujete za temnou stranu nebo naopak ničíte hvězdu smrti, určitě rádi uvítáte super trika s největším fešákem. Poté, co se Darth nechal vyfotit na titulní stranu Play Boye, tyto fotky unikly a zákeřní Asijci je v domnění, že se jedná o tajnou kolekci Pamely Anderson, umístili na svá trika. Máte-li k tomu ještě navíc rádi kávu, kolekce Star Wars Cofee bude jistě tím pravým pro vás.Trika z Číny

Pokud však chcete ještě více podpořit nábor do temné strany, která stále hledá aktivní soukmenovce, co by pomohli s vybudování nové, větší a nezničitelné hvězdy smrti, určitě můžete také rovnou vzít i toto triko, které dává jasně najevo, kdo bude příštím vítězem intergalaktické koulovačky.

Trika z Číny

Máte nevyřízené účty s Lukem? Chcete mu jako správný Capo vysvětlit, zač je toho temná strana? Potom bychom mu měli jako správní mafiáni dát vědět, že dluhy se splácejí. Samozřejmě, že tu vedeme narážky na Kmotra, který byl velmi výstižně ztvárněn na této skvěle povedené otcovské edici. Pamatujte, že si nikdy nemůžete být dostatečně jisti, kdo je váš otec.. viď Luku?

Trika z Číny

Sedíš mi na trůnu, snížku

Omlouváme se za tento nízký a plytký humor, ale jak jinak lépe uvést sérii trik ze Hry o trůny? Ať již milujete Jona, Gregora nebo Khala, věřte, že všichni stejně dříve nebo později zemřou. Do té doby je však můžeme s nadšeným očekáváním nových dílů podporovat alespoň z gauče. Pokud však chceme, aby nás provázela síla Gregora a odhodlanost Jona, měli bychom se poohlédnout po super stylovém trůnovém triku. A světe div se, takové zde opravdu máme! Inu, kochejte se sami.
Originální trička z Číny
Trika z Číny

Mamama… mathematikathor

Jsi ajťák tělem i duší? Derivování zvládáš pravou zadní a dobře znáš výjimečnost a krásu Eulerova čísla? Opakuješ si před spaním Sinovu s Cosinovu větu, aby tě už nikdy nezaskočil žádný trojúhelník? Diskriminant vždy počítáš s láskou a něžností, aby ti neutekla žádná desetina, protože kvadratický dvojčlen si zaslouží pečlivost? Není potom pochyb, že jsi tím pravým adeptem pro triko, které každému hned jasně vysvětlí, zač je toho… mathematikator. Správné triko pro každého nerda.

Trika z Číny

Metal pro velké kluky

Pro všechny milovníky metalu zde máme super trička od kapel, jako jsou Iron Maiden nebo Metallica. Zažijte pocit nespoutané volnosti, kdy se můžete opět cítit ve své kůži a dát najevo své pravé pocity, jako Master of Puppets a už se nikdy nebudete muset bát tmy!

Trika z Číny

Inženýři všech zemí, spojte se!

Máte na svém kontě alespoň tři tituly, doktorát a poohlížíte se po docentuře? Steven Hawking je váš starý kámoš ze školky a ve snech řešíte kvantové rovnice a stavy superpozice? Pokud jenom kroutíte hlavou a nevíte, o čem to tu mluvíme, nezoufejte. Inženýr dnes může být každý, alespoň podle tohoto trika, které jasně říká, že nestojíme o cizí rady, protože to my jste tady inženýři! V každém případě, pokud pokazíte, co se vám dá do ruky, je toto triko jasnou volbou.

Trika z Číny

Jsem kosmonaut, zlato

Chcete v klubech a na diskotékách holky oblbovat řečmi o tom, že jste byli na ISS a ve volných chvílích děláte ultraHD fotky s Hubbleovým teleskopem? Budete-li mít notnou dávku štěstí, možná vám to i nějaká uvěří. V každém případě můžete svá tvrzení opřít alespoň o toto pěkné triko s logem NASA. V nejhorším případě řekněte, že čistíte výfuky raket. I to je prý fajn job.

Trika z Číny

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *