Tablety z Číny

Tablety z Číny

Uvažujete o koupi tabletu, ať již pro brouzdání na internetu nebo sledování filmů, ale připadnou vám tablety u českých prodejců příliš drahé? Chtěli byste výkonný tablet, ale nehodláte za něj platit vysokou cenu? Máte rádi nejnovější hry nebo chcete sledovat filmy v HD kvalitě, ale běžné tablety s dostatečným výkonem v česku stojí okolo 5000Kč a více? Rádi byste na tabletu pracovali a potřebujete používat kancelářské aplikace, jako je Microsoft Word, ale zároveň byste rádi využívali možností operačního systému OS Android?

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku tabletů na AliExpress

Nic z toho není problém! Díky širokému výběru z čínských internetových obchodů si můžete vybrat velké množství tabletů za velmi nízkou cenu. Zajímavé tablety s OS Android můžete zakoupit již od 1000Kč. Na výběr máte širokou řadu internetových obchodů, na kterých můžete výhodné tablety nakoupit. Mezi nejlepší obchody bychom zařadili Deal Extreme nebo třeba AliExpress, na kterých naleznete nejlevnější nabídku tabletů.

Levné tablety z Deal Extreme

Internetový obchod Deal Extreme patří bezpochyby k jednomu z nejlepších čínských internetových obchodů s elektronikou. Kromě velmi výhodných cen nám také může nabídnout velmi zajímavé služby, které u jiných obchodníků nenajdeme. Jedná se například o možnost zakoupení výrobku z evropského skladu. Díky tomu se vyhneme povinnosti placení DPH nebo cla.

Levné tablety z DealExtreme

Obaly na tablety z Číny

Nejlevnější tablety na trhu

Jako první zde máme tablet Q8, o němž můžeme bezpochyby prohlásit, že se jedná o nejlevnější dostupný tablet na trhu. Již za 865Kč můžeme zakoupit plně funkční tablet s Wi-FI, kapacitní dotykovou obrazovkou a duální kamerou. Nejedná se o nijak extrémně výkonný tablet, avšak pro brouzdání na internetu nebo sledování videí na YouTube jistě plně dostačuje.

tablet_tab1

Výkonný pomocník za rozumnou cenu

Jako druhý zde máme tablet A70M. Jedná se o tablet se 7“ displejem, 1GB RAM, Wi-FI a duální kamerou. Toto všechno můžeme zakoupit za velmi příznivých 1320Kč. Za tuto cenu můžeme získat tablet vhodný pro každodenní používání, hraní her, sledování filmů nebo práci na internetu. Hledáte-li tablet pro své dítě nebo prarodiče, jedná se o velmi pěkné zařízení za velmi příznivou cenu.

tablet_tab2 

Dvě duše v jednom těle

Pro všechny, co hledají tablet, na kterém by mohli pracovat a využívat možností operačního systému Windows, ale zároveň by rádi hráli hry nebo používali aplikace pro OS Android, máme skvělé řešení. Tablety s duálním operačním systémem. Díky tomuto skvělému řešení si můžete vychutnat všechny klady Windows i Androidu v jednom zařízení. Takový tablet můžeme zakoupit již od 2000Kč, tak že jejich pořizovací cena není nijak extrémně vysoká.

Pro příklad si můžeme uvést například tablet VIDO W7. Tento tablet v sobě nese Windows 8.1 a Android 4.4. K dispozici vám je 1GB RAM, 32GB paměti a výkonný čtyřjádrový procesor. Toto všechno můžete mít již za 2150Kč.

tablet_tab3

 

Pro opravdu náročné uživatele zde máme duální tablet s 2GB RAM a výkonným čytřjádrovým procesorem, díky němuž můžete bez problémů spouštět jakékoli programy a aplikace na obou operačních systémech. S 32GB pamětí máte dostatek prostoru pro všechny aplikace, ale také dokumenty a soubory.  S cenou 4285Kč se jedná o poměrně levný a cenově dostupný tablet.

tablet_tab4

 

Výhodné tablety z AliExpressu

Chuwi VI8

Hned na začátek zde máme duální tablet Chuwi. Nabídnout nám může vysoký výkon, 2GB RAM a duální operační systém. Díky čtyřjádrovému procesoru s výkonem 2.16GHz si můžeme dopřát vysoký výkon plnými doušky. Toto všechno můžeme zakoupit již za 91 dolarů, tedy přibližně 2190Kč.

tablet_tab5

Výkonné tablety z AliExpressu

 

Teclest X98 Pro

Hledáte-li mimořádný tablet s mimořádnými možnostmi, je tento tablet tím pravým, co potěší vaše srdce i duši. Kde se výjimečné střetává s dokonalým, tam nalezneme právě tento tablet. Procesor Intel Cherry Trail s výkonem 2.24GHz zaručuje velmi vysokou kvalitu a výkon zařízení. Na výkonu tabletu přidává ještě 4GB RAM a Intel HD Graphics. To všechno završuje 9.7“ Retina displej s vysokým rozlišením. Toto všechno můžeme mít již za 299 dolarů. Ať již chceme pracovat, sledovat filmy a fotografie nebo jenom hrát hry, všechny tyto možnosti nám v tom nejlepším provedení nabízí tento tablet.

tablet_tab6

 

Xiaomi MiPad

Pro náruživé hráče a náročné uživatele zde máme tablet Xiaomi MiPad. Čtyřjádrový procesor a 2GB RAM zajišťují plnohodnotný výkon, zatímco baterie s kapacitou 6700mAh zaručuje užívání tabletu po dlouhou dobu. Ocenit také můžete jemný displej s rozlišením 2048×1536. S cenou 199 dolarů se jedná o výkonný a cenově dostupný tablet.

tablet_tab7

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Jeden komentář: „Tablety z Číny“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *