Sluchátka z Číny

Sluchátka z Číny

Pamatujete na dobu, kdy na svět přišly první MP3 přehrávače a svět zažil boom hudebních přehrávačů s pevnou pamětí? Již nebyly zapotřebí žádné kazety, žádné CD nosiče. Všechnu hudbu jsme mohli mít pohodlně na jednom místě, ať již jsme chtěli poslouchat rock, pop nebo klasickou hudbu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Ty časy jsou již dávno pryč, neboť i samotné MP3 přehrávače začínají vlivem rychlého rozvoje chytrých telefonů upadat. Smartphony dnes představují středobod našeho bytí, neboť v nich můžeme mít uloženy všechny potřebné soubory, ať již jde o hubu, filmy, dokumenty, obrázky nebo třeba podklady pro firemní prezentaci. Co zde s námi však je po celou dobu, jsou sluchátka, která nám umožňují poslouchat hudbu kdykoli a kdekoli, aniž bychom jakkoli vyrušovali naše okolí.
Podívejte se na kvalitní sluchátka z Číny

Můžeme jít do školy nebo do práce, můžeme sedět v autobusu, tramvaji, metru nebo klidně jít po ulici. Vždy však můžeme poslouchat naši oblíbenou hudbu, která nám zlepší náladu. K tomu, abychom si však naši oblíbenou hudbu mohli užít naplno, potřebujeme kvalitní sluchátka, která nám hudbu přehrají ve vysoké kvalitě.

V dnešní době již máme mnoho možností, kde kvalitní sluchátka zakoupit. Ve své podstatě můžeme říci, že obyčejná sluchátka můžeme zakoupit takřka v každé prodejně s elektronikou. Problém těchto běžných sluchátek však často spočívá v jejich velmi nízké kvalitě, která nám znemožňuje užít si kvalitní hudbu naplno. Pokud již však budeme chtít lepší, kvalitnější sluchátka, musíme si za ně značně připlatit. Kvůli tomu také mnoho lidí sahá raději k levnějším alternativám, které je vyjdou levně, i přes sníženou kvalitu.

Naštěstí jsou zde však i jiné možnosti, jak moci poslouchat hudbu kvalitně a za zlomek ceny. Tou možností je nakupovat všechnu elektroniku z čínských internetových obchodů. Někteří lidé můžou mít z hlediska elektroniky k této možnosti nějaké výhrady, neboť čínské výrobky často spojujeme s nízkou kvalitou a krátkodobou životností. Pravdou však zůstává, že i vysoce kvalitní výrobky od známých značek, mezi něž patří také Apple nebo Beat, se vyrábějí v asijských zemích.

Možná si říkáte, jak je možné, že nakupování z Číny může být levnější, než nakupování u nás. Přeci jenom, mezi Českou republikou a Čínou je značná vzdálenost, která by se přeci měla podepsat také na konečné ceně. Tato vzdálenost se na ceně také podepisuje, k naší smůle však na ceně výrobků, které prodávají čeští obchodníci.

Když jsou v Číně vyrobena nějaká sluchátka, čínský obchodník tato sluchátka prodá celosvětovému distributorovi například za 200Kč. Tento distributor sluchátka nabídne českému obchodníkovi, který je od něj zakoupí za 300Kč. Daných 100Kč bude v tomto případě činit čistý zisk distributora. Jelikož však náš český obchodník tato sluchátka zakoupil za velkoobchodní cenu, připočte si k celkové ceně ještě dalších 30%, tedy přibližně dalších 100Kč, čímž nám následně vznikne maloobchodní cena, která bude činit 400Kč. Podíváme-li se na tento problém kolem a dokola, zjistíme, že rozdíl mezi cenou, za kterou byla sluchátka prodávána v Číně a cenou, za kterou ji zakoupíme u nás, činí přibližně 50% z koncové ceny. Určitě si také říkáte, jak by bylo skvělé, kdybychom měli nějakou možnost, jak toto zboží zakoupit již přímo od čínského výrobce a nemuset tak platit zbytečné poplatky za distribuci a zisk českého obchodníka.
Kvalitní sluchátka z Číny
Jelikož však žijeme ve 21. století, době internetu a neomezených možností, tento sen se již dávno stal realitou. Touto realitou jsou čínské internetové obchody, na kterých denně nakoupí desítky tisíc zákazníků. Jedním z nejznámějších čínských internetových tržišť je bezesporu AliExpress, kde denně své zboží nabízejí tisíce obchodníků. Tento velký počet obchodníků způsobuje konkurenční boje, které mají za následek snižování ceny. Díky tomu můžeme většinu zboží zakoupit téměř o 50% levněji než v klasickém českém internetovém obchodu.
Další velkou výhodou je doprava. Budeme-li nakupovat dané zboží v českém e-shopu, budeme si jej muset také nechat doručit domů. Za toto doručení si však budeme muset připlatit. Bydlíme-li například v Brně a zboží je odesíláno z Prahy, za poštovné zaplatíme v průměru 80Kč až 100Kč. Když si ale toto samé zboží objednáme z čínského e-shopu, bude nám zboží doručeno bezplatně až domů. Jak je to možné? Bezplatná doprava je možná díky širokým dotacím čínské vlády, která se rozhodla tímto krokem zvýhodnit nakupování pro miliony zahraničních zákazníků, kteří této možnosti s radostí využívají. Také proto se jenom na AliExpressu denně prodá několik tisíc kusů zboží. Pojďme se tedy podívat na širokou nabídku sluchátek, kterou zde můžeme naleznout.

Sluchátka z AliExpressu

Jak již bylo řečeno, na AliExpressu můžeme naleznout širokou nabídku zboží všechno druhu. Výjimkou samozřejmě nejsou ani sluchátka, se kterými se zde roztrhl pytel. Pojďme si tedy ukázat různé druhy a typy, se kterými se zde můžeme setkat a které také můžeme výhodně zakoupit.

Pár článků na téma jakou elektroniku z Číny kupovat:

Tablety z Číny

Mobily z ČínyElektronika z Číny
Nejprve můžeme začít u velmi kvalitních sluchátek Xiaomi, které však ke své smůle nebyly plně objeveny a oceněny. Jedná se o velmi kvalitní kousek od čínského výrobce, který se postupně začíná také se svými mobilními telefony dostávat do popředí evropského trhu. Chceme-li kvalitní sluchátka se skvělým zvukem, která nám navíc nezruinují účet, Xiaomi je určitě značkou, o které ještě v budoucnu uslyšíme.

Sluchátka z Číny

Dále tu máme velmi zajímavý a také cenově výhodný model KZ-ED2. Již na první pohled můžeme vidět, že se jedná o velmi originální, ale také profesionální sluchátka, která zaujmou svým originálním designem. Patříme-li mezi zastánce originálního designu, zaručeně tato sluchátka oceníme.

Sluchátka z Číny

Bluetooth sluchátka z AliExpressu

Každý, kdo nosí sluchátka často, jistě ví, jak otravný může být kapel, který se nám zamotává a mnohdy také překáží. Tento problém však byl velmi elegantně vyřešen a také eliminován díky bezdrátovému připojení sluchátek. Bluetooth s sebou nese mnoho výhod, neboť díky němu můžeme sluchátka bez problémů připojit nejenom k mobilnímu telefonu, ale také tabletu, notebooku nebo počítači. Na oplatku získáme neomezenou volnost, která je limitována pouze dosahem signálu od vysílače. Patříme-li však mezi vášnivé sportovce, kteří při podávání vysokých výkonů rádi poslouchají kvalitní hudbu, jistě tuto možnost naplno oceníme.

Hned na začátek si můžeme představit bezdrátová sluchátka MPOW, která můžeme zařadit mezi zlatou cestu bezdrátových sluchátek. Jedná se o velmi elegantní a designová sluchátka, která jsou navíc v dostání v mnoha barevných provedeních. Kromě zajímavého designu nás mohou oslovit také velmi příznivou cenou, která není o moc vyšší, než cena za běžná drátová sluchátka. Na rozdíl od nich však získáme neomezenou volnost a pohyblivost.

Sluchátka z Číny

Patříte-li však mezi muzikofily, vyžadující pouze tu nejvyšší kvalitu, za zmínku stojí také například bezdrátová sluchátka AWEI, se kterými přichází vysoká kvalita zvuku za stále ještě přijatelnou cenu. A co víc, sluchátka jsou navíc také opatřena zabudovaným mikrofonem, tak že je bez problémů můžeme používat jako handsfree, které jistě oceníte při jízdě automobilem, nebo v jakýchkoli jiných situacích, kdy potřebujete mít volné ruce.

Sluchátka z Číny

Hledáte vysokou kvalitu schovanou v elegantním těle? Potom by vás také mohl zajímat tento elegantní a působivý headsed, který disponuje nákrčním držákem, zajišťujícím stabilitu a pohodlí, opatřeným také mikrofonem a tlačítky pro přijímání hovorů, tak že vám může celé toto zařízení posloužit jako plnohodnotná handsfree sada, ať již se chystáte sportovat, řídit automobil nebo třeba jezdit na kole.

Sluchátka z Číny

Od sluchátek se dostáváme čistě k handsfree sadám, které taky můžeme zařadit mezi bezdrátová sluchátka, která jsou však určena zejména k bezproblémové komunikaci ve chvílích, kdy potřebujeme mít volné ruce, ať již k práci nebo jízdě automobilem, kde si nemůžeme dovolit držet mobilní telefon u ucha. Jelikož se snažíme poukazovat zejména na kvalitnější výrobky, rádi bychom jako první poukázali na novou handsfree sadu od Huawei, která se může pochlubit velmi působivou kvalitou za ještě působivější cenu.

Sluchátka z Číny

Jako druhý kvalitní headset tu máme tento krásný, stylový a hlavně kvalitní handsfree od Samsungu, který se může pochlubit zejména úchvatným designem, který zaujme každého milovníka kvalitních a hlavně pohledných gadgetů. Chcete-li headset, který navíc bude sloužit jako velmi působivý módní doplněk, určitě budete spokojeni.

Sluchátka z Číny

Apple sluchátka z AliExpressu

Nyní se podíváme na značková sluchátka od světoznámých společností, mezi něž zaručeně patří také Apple. Tato společnost nedisponuje zrovna rozsáhlým výběrem, neboť všeho všudy můžeme vybírat z.. tedy vlastně nemůžeme vybírat, protože k dostání je pouze jeden druh sluchátek. Tato sluchátka jsou však vysoce kvalitní a velmi dobře padnou do uší. Vzhledem k své přívětivé ceně také disponují velmi dobrou kvalitou zvuku, která je u této cenové relace poměrně neobvyklá.

Sluchátka z Číny
Sluchátka Apple z Číny

Sluchátka Adidas z AliExpressu

Patříte-li mezi vášnivé sportovce, určitě máte rádi výrobky od značek, jako jsou Adidas nebo Nike. Kromě vysoce kvalitní obuvi a oblečení se můžeme setkat také s výrobky, které se sportem tolik nesouvisejí, avšak které také patří mezi oblíbené výrobky mezi sportovci. V tomto případě se jedná o sluchátka, která se můžou pochlubit logem této světoznámé značky. K našemu překvapení musíme říci, že se jedná o poměrně levná sluchátka, která si může dovolit opravdu každý.

Sluchátka z Číny

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *