Sledujte své sportovní pokroky s chytrými hodinkami Microwear H5!

Celkem nová společnost Microwear se stala velmi rychle nepřehlédnutelným konkurentem ve velmi rychle se rozvíjející oblasti výroby tzv. chytrých hodinek, nebo chcete-li smartwatch. Microwear vydává v těchto dnech na trh svůj nejnovější výrobek – Microwear H5.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Chytré hodinky Microwear H5 nejen v rámci firemní identity pokračují v rodové linii, ale i kromě toho je jejich design uživatelsky velmi přívětivý a snadno přizpůsobitelné každému majiteli. Za skromnou cenu kolem 90 dolarů, H5 nabízí možnost si pořídit plnohodnotné smartwatches, které rozšíří váš arzenál tzv. chytrých pomocníků. Tyto hodinky jsou dodávány s pouzdrem a USB kabelem pro připojení a nabíjení.

Co všechno toto zařízení může nabídnout?

Zařízení je dodáváno ve třech barevných provedeních: červené, stříbrné a černé. Jejich design a kovová textura, kromě svých chytrých funkcí fungují i jako atraktivní módní doplněk.

Přestože se paměť RAM 1 GB zdá trochu pomalá na systém v porovnání s chytrými telefony, vnitřní paměť 8 GB, je dostačující pro řadu účelů. Systém je kompatibilní pouze s Androidem spolu s  procesorem Quad Core. Jeho 1,54-palcová obrazovka je více než dostatečná pro chytré hodinky.

Společnost nezapomněla přidat bonus k ostatním specifikům – 4G konektivitu. S portem, který funguje na nano-SIM kartu, hodinky vám poskytují možnost volání jako ze standardního telefonu.

Jaká je stabilita systému Android a výkon baterie těchto hodinek?Předinstalovaný systém Android Marshmallow podporuje senzor gravitace spolu s videokamerou s kapacitou 2 MP. Hodinky nabízí širokou škálu video, zvukových i obrazových formátů. Polymerová baterie 600mAh je na chytré hodinky velmi dobrá. Hodinky jsou vybaveny fotoaparátem, který se všemi funkcemi vyrovná fotoaparátům v běžných chytrých telefonech, protože umožňuje videohovory i selfíčka. Sledování trasy je impozantní a přesné, nezvyklý spánkový monitor vám pomohou sledovat své zdraví. Tato funkce v kombinaci s přítomností monitoru srdečního tepu vám pomůže udržet vaše tělo pod kontrolou.

Kvalita zvuku?

Audiovizuální konektivita je poměrně dobrá a přichází s podporou reproduktorů, ale kvalita zvuku v přeplněných prostorech je trochu horší. Kompas obsažený v hodinkách, dává přesné pokyny, takže jsou nejlepším společníkem pro turistiku a další dobrodružné sporty.

Upomínky se určitě hodí naprosto všem nám zapomnětlivým a velmi je oceníte ve svém každodenním životě. Systém je plně kompatibilní s Wi-Fi a bluetooth funkcemi, takže si zařízení můžete nastavit přesně dle svých představ.

Hlavní vlastnosti přístroje Microwear H5:

Téměř 2palcová dotyková obrazovka

Podpora sítě 4G LTE

GPS pro navigaci

Systém Android

Napájení čipovou sadou Quad Core Mediatek MT6737

1 GB paměti RAM a 8 GB paměti eMMC

5,0 MP fotoaparát pro videohovory v reálném čase

WiFi 2,4 GHz

Bluetooth 4.0

Monitor spánku

Sledování srdeční frekvence s analýzou dat

Sledování sportovních výkonů a pokroků

Barometr

Teploměr

Kompas

 

Cena a nejlepší místo k nákupu?

Cena těchto hodinek se v mnoha internetových obchodech liší o desítky dolarů, dle nás je nejlepší řešení využít slevu v nynější promo akci na GearBestu, už jen pro jejich rychlou přepravu a dopravu do České republiky zdarma. Tyto chytré hodinky zde seženete za skvělých $89.99!

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *