Sledování zboží z Číny

Jak sledovat zásilky zaslané z Číny

Nakupujete často na čínských internetových obchodech, jako je AliExpress, DHGate nebo třeba Deal Extreme? V tom případě se jistě také při nakupování potýkáte s obavami o vámi placené zboží, neboť přeci jenom musí cestovat přes půl světa. Na většině čínských internetových obchodů můžeme využít možnosti dopravy domů zdarma. Tato možnost je jistě velmi lákavá a nakupujeme-li z Číny častěji, můžeme díky ní ušetřit velké množství peněz.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Největší nabídku zboží s dopravou zdarma nabízí AliExpress

Registrační číslo – sledujte balíček cestou k Vám

Ne-vždy však musí být doprava zdarma vhodná. Pokud se rozhodneme nakupovat elektroniku, jejíž cena se pohybuje v řádech tisíců korun, měli bychom být na pozoru. Doprava zdarma je sice výhodná, avšak většinou jde o tu nejlevnější formu dopravy, kdy balíček nemá své registrační číslo. K čemu vlastně registrační číslo slouží?

Každý balíček, opatřený registračním číslem, je po celou dobu přepravy sledován a na každém záchytném bodě, kde je zrovna překládán, dochází k zaznamenání jeho čísla. Tím se dá jednoduše předejít ztrátě balíčku, ke které čas od času může docházet, neboť na letištích denně překládají stovky tisíc podobných zásilek.

Pokud se tedy rozhodneme nakoupit zboží za vyšší cenu, za malý příplatek, který je běžně pohybuje kolem jednoho dolaru, můžeme nechat náš balíček opatřit registračním číslem, podle kterého můžeme náš balíček sledovat od chvíle odeslání až do příjezdu domů.

Kde sledovat současnou polohu Vaší objednávky?

K takovému sledování balíčku můžeme využít speciální web, který je přesně na tyto účely vytvořen. Můžeme zde sledovat balíčky, doručované společnostmi :  • China Post Register Airmail,
  • China Post EMS,
  • Hong Kong Post,
  • případě také Singapore Post.

Jedná se o nejčastěji využívané čínské nízkonákladové přepravní společnosti, jejichž možnost použití nabízí každý čínský internetový obchod v závislosti na sídle dané společnosti.

Nákupy z Číny

Chceme-li objednané zboží sledovat, stačí na webu http://track-chinapost.com/ vyplnit Tracking number do formuláře na webu a vzápětí můžeme sledovat, kde se naše zboží nachází a kdy by přibližně mohlo k nám dorazit.

Videonávod jak sledovat zásilky při objednávky z AliExpress:

Sledujeme zásilky zaslané skrz DHL

Pokud nakupujeme velké množství zboží nebo pokud se jedná o opravdu drahé zboží, nejspíše k přepravě využijeme profesionální přepravní společnost, jako je například DHL. Chceme-li sledovat zásilku od této společnosti, musíme proto navštívit web samotné společnosti, kde si v menu vybereme sledování zásilek.

Nákupy z Číny

Do formuláře na webu DHL následně vybereme typ zásilky, který pro přepravu využíváme a sledovací číslo. Díky tomuto formuláři můžeme najednou sledovat až 10 zásilek najednou, což nám v případě velkého nákupu může ušetřit mnoho času.

Pokud máte opravdu rádi nakupování a nechcete zbytečně platit za dopravu a příliš vysoké ceny českých obchodníků, můžete se také podívat na některý z prověřených čínských internetových obchodů, nabízející kvalitní zboží za výhodné ceny, včetně bezplatné dopravy až domů.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *