Sháníte multimediální přehrávač? ZIDOO X9S je pro Vás ten pravý

Zidoo X9S je jeden z nejvýkonnějších multimediálních přehrávačů, podporuje dokonce přehrávání 4K videí, což znamená, že vám poskytne ten nejjasnější a nejostřejší obraz, který je momentálně dostupný. Televizory se 4K jsou, přes jejich vysokou cenu, elektronickým hitem letošních Vánoc. Zvládne přehrávání a sledování většiny formátů hudby, videí z internetu, dokonce i ze všech typů úložných medií.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Model X9S je velmi vlajkovou lodí Ultra HD Android TV od společnosti Zidoo a jeho předchůdce přišel  na trh počátkem října 2016. Společnost Zidoo, věnovala spoustu času a peněz na důkladné zkoumání a dalšímu vývoji, aby mohla letos poskytnout uživatelům ještě lepší model.

Model X9S je schopný pracovat s 4K, ale nabízí také funkce s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a příslibem přehrávání 3D – což je i dnes stále poměrně vzácná funkce – samozřejmostí je podpora HD a přehrávání všech myslitelných zvukových formátů včetně DTS-HD a Dolby Atmos .

Oproti předchozímu modelu nabízí odolnější hliníkové tělo. Díky Android™ 6.1, se kterým je přístroj dodáván, nabízí lepší využití funkcí paměti, takže při multitaskingu nedochází ke zpomalení ani tzv. sekání.X9S je zařízení vybavené vstupy a výstupy umístěnými na zadní a pravé straně. K dispozici je port Gigabit LAN, výstup HDMI 2.0a / HDCP 2.2 a zajímavý vstup HDMI společně s více archaickým, univerzálním 3,5mm AV Out.

K dispozici je také digitální optický výstup (S / PDIF), přístup k tlačítku reset a vstup pro 12V (UK plug) napájecí zdroj. Boční připojení obsahuje dva porty USB 2.0, jeden port USB 3.0 a port SATA 3.0. Zařízení X9S je také vybaveno rozhraním Bluetooth 4.0 a je vybaveno dvěma Wi-Fi anténami, které mají délku téměř 20 cm a poskytují kapacitu 2,4 GHz až 802.11ac. Dalšími pozoruhodnými konstrukčními prvky jsou VFD (Vakuový fluorescentní displej) vpředu a samozřejmě také tlačítko On / Off.

Samotné zařízení je pak také opatřeno dálkovým ovládáním, které vám umožní ovládání přístroje z pohodlného křesla či postele.

Při prvním instalaci zařízení Zidoo X9S vás přivítá Průvodce instalací, která vás provede nastavením jazyka, obrazovky, sítě a také nastavením domovské obrazovky. Pokud jste běžný uživatel Windowsů, nebudete mít problém toto zařízení nainstalovat, protože ovládání nastavení je velmi uživatelsky přívětivé a intuitivní.

Multimediální přehrávač ZIDOO X9S je nyní na GearBestu v akci s kupónem ZX9SCM za cenu: $109.99! Samozřejmostí je doprava do ČR zdarma!

 

 

 

 

3/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *