Rosegal

Jak nakupovat na Rosegal

Nové trendy hýbou světem, kdo nejde s dobou, není IN. Tak by se dala jednoduše shrnout dnešní doba, založená na dynamičnosti a rychle se měnících trendech. Co bylo loni módní, dnes už je OUT, avšak již dávno zapomenutá móda 80. a 90. let se opět začíná dostávat do popředí a opět si získává nové příznivce v řadách mladé generace.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na Rosegal

Pokud chcete jít také s dobou, musíte mít přehled o nejnovějších trendech a světové nabídce, která udává nový směr. Kde jinde můžeme takový přehled získat, než na velkých internetových obchodech s módním oblečením, na kterých denně nakoupí tisíce zákazníků. O jednom takovém si dnes taky povíme a řekneme si, co nám takový čínský internetový obchod s oblečením může nabídnout a proč je nakupování na čínských e-shopech jednodušší a výhodnější, než nakupování na českých internetových obchodech. Řeč dnes bude o čínském e-shopu Rosegal, nabízejícího velmi širokou nabídku dámského i pánského oblečení, ale také bot, šperků, tašek a různých doplňků pro každodenní užívání.

Kdo šetří, má .. na nové troje boty

Říkáte si, co je to za divnou zkomoleninu starého českého přísloví? Máte pravdu, budeme-li šetřit efektivně, můžeme mít také boty klidně i troje, stejně, jako se praví v tomto přísloví.  Ze všech stran jsme obklopeni nabídkami a slevami, které rády odvádějí naši pozornost a snaží se nás přesvědčit o „neuvěřitelně nízkých cenách“, které však mnohdy nejsou tak výhodné, jak se může zdát.

Pokud se rozhodneme nakupovat oblečení na českých internetových obchodech, můžeme brzy narazit, protože realita nemusí být tak růžová, jak se na první pohled jeví. Jedním z důvodů, proč se nám šetření může zkomplikovat je fakt, na který jsme si již zvykli a se kterým automaticky při nakupování na internetu počítáme. Nejde o nic jiného, než poštovné, které musíme v 90% zaplatit, nechceme-li si zajít pro zboží osobně na prodejnu daného e-shopu. Toto poštovné běžně vyjde přibližně na 100Kč. Není to sice žádná závratná částka, ale pokud nakupujeme na internetu častěji, alespoň dvakrát do měsíce, můžeme ročně jenom na poplatcích za dopravu zaplatit minimálně 2 500Kč.

Rosegal

To už je poměrně vysoká částka a sami se zamyslete, co všechno by se dalo za tolik peněz pořídit. A nyní si představte, že byste mohli nakupovat klidně desetkrát do měsíce, ale nemuseli byste za dopravu zaplatit ani korunu. Líbí se vám tato představa? Pokud ano, rozhodně neodcházejte, neboť podobně, jako na ostatních čínských internetových obchodech, i na Rosegal můžete využít dopravy ZDARMA až domů. Celosvětová doprava zdarma, jak dokonce sami na hlavní straně webu uvádějí, je fenoménem čínských internetových obchodů, díky kterému miliony lidí po celém světě začaly s oblibou nakupovat na čínských e-shopech.Doprava není jedinou možností, jak můžeme na Rosegal ušetřit. Taky vás již irituje nutnost se na každém e-shopu registrovat a vytvářet si tak vždy nový uživatelský účet? Co kdybychom vám řekli, že registraci budete odměněni a můžete tak získat slevu 10% na váš první nákup? Nejenom, že tak ušetříte nemalou částku za dopravu, ale v případě většího nákupu můžete podobnou částku ušetřit i na samotném zboží.
Nakupujeme levně na Rosegal
Ani to ale pořád není všechno! Možností, jak ušetřit je mnoho a máme zde ještě jednu, která by mohla potěšit všechny dívky a ženy, které mají v oblibě selfie a focení. Pokud nakoupíte na Rosegal, vyfotíte se a vložíte fotky do galerie na tomto webu, můžete tak získat odměnu v podobě Rosegal bodů. Nejlepší fotka získává odměnu ve výši 10$, kterou můžete uplatnit při dalším nákupu. Kdo vám nabídne lepší příležitost?


Nakupujeme na Rosegal


Pokud máte rádi slevy a výhodné nakupování, jste tu správně. Pojďme se říci něco o slevách a výhodném zboží na Rosegal. Jak již bylo výše řečeno, možností, jak ušetřit, je hned několik. Základem všeho je však výhodné zboží. V takových případech jistě uvítáme zajímavé slevy a výprodeje, které nám můžou ještě více ušetřit. Jednou z možností je samotný výprodej, kde slevy dosahují výše až 60%. Zamyslete se sami, kdy jste naposled v běžném obchodu s oděvy viděly tak vysoké slevy.

60% sleva? A proč je rovnou 80%? Ne, nejedná se o nejapný žert, nýbrž o skutečnost, které může využít naprosto každý. Vítejte na jarním výprodeji, kde se zboží prodává téměř zadarmo. Pokud jste až doposud váhali, nyní jistě sami pochopíte, že na Rosegal může nakupovat naprosto každý. Máte omezený rozpočet, kvůli kterému si nemůžete dovolit příliš utrácet? Žádný problém! Se slevami až 85% si může dovolit nakupovat naprosto každý.

Rosegal

 

Objevujeme nabídku na Rosegal

Pojďme na chvíli zapomenout na slevy a neuvěřitelně výhodné ceny a podívejme se trochu blíže na zajímavou nabídku, která může být stejně lákavá, stejně, jako výhodné ceny. Každá žena chce být krásná a snaží se proto dělat všechno, co je v jejích silách. Neopomenutelnou součástí oděvu jsou i boty, které musí ladit s oblečením a nejlépe i kabelkou. Ať již chcete boty sportovní nebo společenské, můžete si být jisti, že z široké nabídky bot na Rosegal si vybere skutečně každý.

Rosegal
Dámské oblečení a doplňky z Rosegal

Pokud máme pěkné a slušivé boty, měli bychom se také poohlédnout po zajímavé kabelce, které by nám s boty ladila a zároveň tvořila užitečný módní doplněk, díky kterému můžeme mít po ruce všechny důležité a potřebné věci. Podobně, jako tomu bylo u bot, ani u kabelek se nemusíme obávat malého výběru. Ať již chceme kabelku koženou nebo plátěnou, velkou, malou, do ruky nebo přes rameno, široký výběr osloví určitě každého z nás.

Rosegal

Na Rosegal si přijdou na své také muži. Svědčí o tom velmi rozsáhlá nabídka luxusních košil, svetrů a kalhot. Pokud máte rádi elegantní módu, jistě si zde přijdete na své. Nemusí se však jednat výhradně o košile nebo svetry. Můžete se také podívat na nabídku triček, mikin, bund nebo baseballových kšiltovek. To vše za výhodné ceny.

Rosegal

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *