Romwe logo

Jak nakupovat na Romwe

Máte rádi moderní a slušivé oblečení za výhodné ceny? Nechcete se již nadále omezovat malým výběrem moderního oblečení v kamenných obchodech? V tom případě je na čase se poohlédnout po nové, lepší alternativě, která nám může nabídnout pohodlné nakupování z pohodlí domova, a to navíc za výhodnější ceny. Řeč bude o novém čínském internetovém obchodu Romwe, specializujícího se na módní oblečení pro ženy.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Široká nabídka oblečení z Romwe

Naleznout zde můžeme širokou nabídku oblečení všech velikostí a druhů.  Ať již hledáme letní oblečení nebo naopak zimní, ze širokého výběru si vybere zaručeně každý. Hledáte zajímavé a pohodlné letní šaty? Žádný problém! Kromě širokého výběru jistě oceníte také rozsáhlé slevy, díky kterým můžete navíc také ušetřit velmi slušnou sumu peněz. Jak můžete sami vidět, slevy do výše až 60% zde nejsou žádný problém!

Romwe

Z menu a nabídek Romwe je již na první pohled patrné, že se snaží být co nejvíce trendový a cool. Také proto se nám snaží nabízet co nejvíce stylového oblečení. Mezi tyto styly můžeme například zařadit batikované oděvy, pruhované oděvy nebo třeba oblečení z denimu, které se stále více opět začíná navracet do módy.


Začínáme na Romwe

Pokud vás zaujal úvod do světa čínského internetového obchodu Romwe, jistě budete chtít vědět o tomto skvělém módním e-shopu více. Pojďme si tedy říci, co všechno zde můžeme naleznout a na co se můžeme při nakupování těšit.

Romwe

Jak můžete z obrázku výše vidět, celý design webu je vytvořen velmi intuitivně, jednoduše a moderně. Poněkud omezená je zde nabídka jazyků, která je dostupná pouze pro angličtinu, francouzštinu a španělštinu. Pokud však umíme alespoň trochu anglicky, neměli bychom mít při nakupování nebo procházení webu žádný zásadní problém.
Objevujeme nové trendy na Romwe

Zůstaneme ještě chvíli na horní černé liště, neboť se zde nachází ještě několik zajímavých funkcí, o kterých si můžeme něco málo povědět. Zaprvé se jedná o nabídku Register/Sign in přes kterou se můžeme přihlásit do našeho účtu, který si budeme muset nejprve vytvořit. O tom, jak vytvořit svůj účet na Romwe si povíme něco více později. Nyní nám bude stačit, že víme, kde můžeme tuto nabídku najít.

Dále se jedná o nabídku měny, ve které si přejeme cenu uvádět. Zde již byli tvůrci webu mnohem ochotnější, neboť zde nalezneme minimálně 10 světových měn. Pokud vlastníme bankovní účet v amerických dolarech, eurech, librách nebo třeba japonských jenech, může být tato nabídka pro nás velmi přínosná, neboť tak můžeme na nákupu ještě více ušetřit.

Na konci těchto odkazů nalezneme ještě malý obrázek nákupní tašky. Jedná se o klasický košík, jak jej známe z většiny jiných internetových obchodů. Zde se nám budou ukládat všechny výrobky, které si při procházení webu vybereme k nákupu.

RomweZ černé horní lišty se dostáváme dále na oblast hlavičky s logem. Zde máme tři odkazy: Daily New, Shop a Sale. Pokud myší najedeme na nabídku Daily New, zobrazí se nám tabulka, jakou můžete vidět výše. Co všechno zde můžeme naleznout? Kromě novinek řazených podle data zde můžeme vidět širokou řadu stylů, které bychom si „neměli nechat utéct“.

Kromě této nabídky stylů se zde ještě nachází tři odkazy, které jsou zvýrazněny růžovou barvou. Podíváme-li se na první odkaz – Best Seller– dostaneme se na nabídku nejprodávanějších modelů oblečení, které u zákazníků získaly na největší popularitě. Dále se jedná o přeprodej oblečení, na které se vztahuje sleva ve výši 60%. Zde můžeme také naleznout velmi zajímavé kusy oděvů, které tak můžeme získat za velmi výhodné ceny. Jako poslední je odkaz na exkluzivní zboží. O jeho exkluzivitě se můžete přesvědčit sami navštívením webu Romwe.

Romwe Romwe

Nakonec zde máme Sale, tedy výprodej. Zde můžeme naleznout velmi širokou nabídku zboží všech druhů, včetně kabelek, bot a různých doplňků. To všechno navíc za velmi výhodné ceny, neboť většina produktů je zde nabízena se slevou minimálně 50%, ale jak můžete sami vidět, můžeme zde naleznout také oblečení se slevou až 65%. A to už se opravdu vyplatí!

Výhodné zboží z Romwe

Registrace na Romwe

Pokud vás předchozí informace zaujaly a rozhodli jste se, že byste přeci jenom mohli zkusit na Romwe nakupovat, měli bychom si nejprve říci, jak se zaregistrovat a vytvořit si vlastní uživatelský účet. Registrace není nijak složitá a zabere maximálně minutu.

Romwe

Klikneme-li na odkaz Register/Sign In, dostaneme se na formulář, který vidíme výše. Na levé straně máme přihlašovací pole, prostřednictvím kterého se budeme v budoucnu k našemu účtu přihlašovat. Nás nyní však bude zajímat pravá část. Zde musíme vyplnit email a heslo k našemu novému účtu. Poté již stačí kliknout na Creat Account a náš úkol je splněn.

Důvodů, proč si však vytvořit náš vlastní uživatelský účet je více. Tím hlavním nejspíše bude, že při registraci můžeme získat kupon se slevou 60% na nákup. To je poměrně dobrá nabídka, které bychom měli bez váhání využít, neboť nám může pomoci dobře ušetřit .

Pokud si nechceme vytvářet uživatelský účet prostřednictvím naší emailové adresy, jako druhou možnost zde máme přihlášení se prostřednictvím našeho Facebook profilu. Tato metoda je jednodušší a rychlejší, avšak někteří lidé neradi dávají přístup na svůj profil cizím společnostem, tak že je pro ně mnohem lepší se zaregistrovat skrze emailovou adresu.

Doprava do ČR z Romwe

U většiny čínských internetových obchodů se běžně setkáváme s bezplatnou dopravou až domů, kvůli které mnoho lidí začalo s oblibou z těchto eshopů nakupovat. Zde se však setkáváme s výjimkou, neboť dopravu zdarma můžeme získat také, nicméně má svá omezení a zejména podmínky, které musíme splnit, abychom si mohli nechat zaslat zboží zdarma až domů.

Tou hlavní podmínkou je cena nákupu. Pokud nakoupíme nad 50$, můžeme získat zdarma dopravu až domů standardní formou. V opačném případě za dopravu budeme muset zaplatit 15.99$, což je poměrně velká částka. Pokud však nakupujeme často a rádi, můžeme nakoupit více věcí a využít tak také dopravy zdarma.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *