Pořiďte si k vodě Microwear L2!

V posledních dnes u nás panuje nezvykle teplé počasí, které nás láká v předstihu k opalování, pobytu u vody a plavání. S pobytem u bazénu vyvstává otázka jaké chytré hodinky či náramek si pořídit tak, aby je naše vodní radovánky nepoškodily?

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Společnost Microwear tento problém vyřešila vcelku šikovně za nás a na všechny naše otázky nabízí odpověď :

Microwear L2 waterproof smart watch

 

Chytré hodinky Microwear L2   jsou nejen voděodolné, ale nabízí spoustu dalších funkcí a vylepšení oproti předchozím výrobkům od společnosti Microwear.

Výhodou hodinek Microwear L2 je, že můžete přijmout telefonní hovor přímo z hodinek, či bez námahy přijímat textové zprávy, proto jste neustále v kontaktu se svými přáteli.Snadno je synchronizujete s chytrým telefonem. Nejvhodnější velikost obrazovky s obrazem s vysokým rozlišením vám nabízí skvělý uživatelský komfort díky 1,2 palcovému dotykovému LCD displayi. Díky funkcím monitorování spánku, krokoměru, monitoru srdečního tepu jsou tyto chytré hodinky skvělým společníkem jak do kanceláře, ke sportu i do postele.

 

Facebook

Pokud jste fanouškem společnosti Microwear, nezapomeňte navštívit oficiální facebookovou stránku: https://www.facebook.com/MicrowearOfficial/

Akce!

 

Zkuste vyhrát Microwear L3 chytrý náramek v jedinečné akci!

Od 29. května až  do 30. června probíhá prodejní akce, kde je hlavní výhrou chytrý náramek Microwear L3.  Stačí prostřednictvím sociálních sítí olikovat příspěvky společnosti Microwear a zaregistrovat se na stránkách: http://www.microwear.com/en/signup.jsp

Dne 1. července bude vylosován výherce. Hodně štěstí!

Více o akci: http://www.microwear.com/MicrowearGiveaway.html

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *