plavky z Číny

Plavky z Číny

S příchodem jara můžeme pozorovat oteplování, kdy sluníčko stále častěji vychází na oblohu, aby nás jeho paprsky zahřály. To nám také připomene, že již zanedlouho nastane koupací sezóna. Ať již se chystáme k moři, na koupaliště nebo do vlastního bazénu, postupně se začínáme zbavovat teplého zimního oblečení a na řadu přicházejí přípravy na léto. Pokud chceme u vody zazářit a být všemi obdivováni, musíme držet krok s dobou a naše plavky také čas od času obměňovat.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku módních plavek z Číny

Někdo si začíná užívat sluníčka, někdo začíná panikařit, že se ještě nestihl zbavit těch kil, která si během vánočních svátků aktivně vypěstoval a která se rozhodně nechtějí dát na odchod. Ani v takovém případě se nemusíme nijak strachovat, neboť správnou volbou plavek můžeme zakrýt vše, co by mělo zůstat světu utajeno. Pokud však začneme uvažovat o nových plavkách, nastává otázka, kde budeme dané plavky kupovat. My si dnes povíme o široké nabídce luxusních plavek z Číny, které můžeme zakoupit za velmi výhodné ceny. Ať již hledáme plavky dvojdílné, jednodílné nebo pro svého muže, věřte, že na čínských internetových obchodech si vybere i ten nejnáročnější milovník módy.
Jedním z ověřených čínských internetových obchodů je bezesporu internetové tržiště AliExpress. Zde můžeme naleznout téměř nekonečný výběr zboží všech druhů a značek. Ať již hledáme luxusní oblečení, šperky nebo elektroniku, na AliExpressu si zaručeně vyberete i vy. Jednou z nesporných výhod tohoto internetového tržiště je velmi vysoká nabídka, která reaguje na stoupající poptávku. Jak tomu již bývá, čím více nabídek, tím nižší cena. Výjimkou tomu není ani zde. Obchodníci se snaží přicházet se stále novým zbožím za velmi nízké a výhodné ceny, které můžou zaujmout nejednoho zákazníka. Pokud tedy budete hledat kvalitní zboží za velmi výhodné ceny, AliExpress může být jednou ze zaručených možností, jak spokojeně nakoupit a ještě přitom ušetřit.

Dámské plavky z AliExpressu

 Chcete vypadat skvěle za každé situace? V tom případě byste měla začít uvažovat o novém slušivém modelu plavek, který by mohl podtrhnout vaši krásu. Pruhy a výrazné barvy dostaly letos zelenou. Chcete vypadat stále mladě? Co tak třeba zkusit neonovou nebo pomerančovou barvu? Možná si říkáte, že to není nic pro vás a raději byste se držela klasiky a ne-příliš výrazných barev. Odvážnost a výraznost však letos hraje prim. Nebojme se dát najevo nespoutanost a mladost, které není nikdy dost.

Dvoudílné plavky

Plavky z Číny

Už se vidíte, jak ležíte na pláži, v ruce držíte chlazený nápoj a vypracovaní muži kolem vás za poledního slunce procházejí a obdivují vaše dokonalé tělo? V tom případě bychom neměli dát těmto mužům šanci, aby vás přehlídli. Co takhle zvolit syté žlutou nebo jemnou růžovou? Obšívání plavkám dodává velmi moderní, ale přitom slušivý nádech. V takových plavkách už z vás nikdo oči zaručeně nespustí.

Plavky z Číny

Pokud si říkáte, že natolik odvážná nejste a raději zůstanete u klasických vzorů a barev, ani zde není výběr nikterak omezen. I klasická černobílá kombinace může dělat divy. Stačí jednoduchý pruh a z nevýrazných plavek hned máte velmi slušivý letní model, ve kterém můžete u bazénu bez obav vystavit vaši dokonalou postavu.

Plavky z Číny

Barvy, barvy, barvičky, všude, kam se jenom podíváte. Přesně tak bychom mohli popsat tento jednoduchý, ale přitom naprosto geniální model oplývající celou škálou barev. Velmi elegantní dojem plavkám dodává černé obšívání, díky kterému samotný model získává úplně jiný rozměr. Nebojíte-li se experimentovat, tyto plavky budou zaručeně tím pravým na každou letní bazénovou párty.

Plavky z Číny

Kromě odvážných a výrazných barev letí také pruhy. Nadneseně můžeme konstatovat, že ruská námořní uniforma pro jednou dospěla k obecnému užitku. Přesto, že se může tento výraz zdát poněkud nadnesený, opak je pravdou. Modro-bílé pruhy velmi elegantně kontrastující s červeným obšíváním. Přesně tak vypadá jeden z hitů letošního léta, se kterým se jistě ještě velmi hojně setkáme.

Plavky z Číny

Nejste úplnými zastánci proužků, ale zároveň byste o jejich atraktivitu nechtěla úplně přijít? Zároveň vás lákají výrazné barvy, ale obáváte se, že by mohly být vaše plavky až příliš výrazné? A co takto zkusit kompromis? Trocha výrazné růžové, trocha proužků a pár teček navrch. Pokud se nikdy nemůžete rozhodnout, jaký vzor by byl pro vás ten nejlepší, máme pro vás zaručené řešení.

Plavky z Číny 

Jednodílné plavky

 Pokud nechcete dávat své tělo plně na obdiv a máte raději,když můžete schovat nějakou tu křivku, kterou by nemělo spatřit světlo světa, skvělou možností jsou plavky v celku, jinak taky známé jako jednodílné plavky. Samozřejmě, nechceme říci, že jednodílné plavky jsou určeny pouze pro lidi s postavou, za kterou se nějakým způsobem stydí. Pokud máte vypracovanou a vyrýsovanou postavu, můžou jednodílné plavky ještě více podtrhnout vaši přirozenou krásu a oko znalce si rádo kdeco domyslí.

Již dávno je pryč doba obyčejných a nudných jednodílných plavek. Také jednodílné plavky prošly dlouhou cestou vývoje a můžeme říci, že některé jednodílné plavky jsou samy o osobě designovým unikátem. Jedním z nich jsou bezesporu také tyto plavky, které velmi jednoduše a prakticky spojily prvky jednodílných a dvoudílných plavek, čímž vznikl na první pohled velmi poutavý model, za který by se nemusela stydět ani prvotřídní modelka.

Plavky z Číny

Pamatujete si na vyšívané svetry a halenky, na kterých jsme ujížděli v 80. a 90. letech? Historie se opakuje a proč rovnou neudělat vyšívané plavky. Pokud hledáte originál, nad kterým se pozastaví i oko znalce, určitě budete nadšena. Jednoduché, ale přitom působivé vzory dodávají plavkám velmi originální nádech, neboť zde autoři opět velmi působivě propojili výhody dvoudílných plavek s elegancí plavek jednodílných. Inu, kochejte se sami.

Plavky z Číny

 

Chcete si hrát na nedostupnou, ale přitom byste se ráda pochlubila svou úžasně vypracovanou postavou? Chcete plavky, které by sice na první pohled působily jednodílně, ale které by dávaly nahlédnout pod povrch a ukázaly na všechny vaše přednosti, kterých si plně ceníte a kterými se chcete světu pochlubit? V tom případě je na čase se poohlédnout po jistým způsobem děravých plavkách. Nůžky můžete nechat stranou, díry jsou navrženy tak, aby působily mocným dojmem, ale přitom daly plně vyniknout eleganci celých plavek.

Plavky z Číny

Pro odvážné milovnice slušivých letních šatů a sukýnek zde máme bazénovou alternativu, která by neměla chybět v šatníku žádné dívky a ženy, která se nerada převléká z plavek do šatů a zpět. Tyto plavky můžeme označit za určitý unikát, neboť se jedná o 2v1. Můžete si však ušetřit čas s hledáním míst pro převlečení, neboť v těchto slušivých plaveckých šatech se můžete klidně vydat na nákup, po kterém hned můžete skočit do bazénu nebo moře.

Plavky z Číny

 

Plavky pro plnoštíhlé

Máte nějaké to kilo navíc a léto se blíží až příliš rychle? Nezoufejte! Díky skvělým plavkám pro plnoštíhlé si můžete i vy připadat jako modelka z módních časopisů. Pokud se zaměříte na méně výraznější tmavší barvy, vaše postava rázem získá nový tvar. Nenechte se omezovat kily a ukažte světu, že i ta vaše postava je krásná. Věřte, že mnoho mužů se rádo otočí za ženou, na které je co obdivovat. Pokud rostete do krásy, módní plavky vám pomůžou tuto krásu ještě více podtrhnout.

Módní plavky pro plnoštíhlé z Číny

Puntíky a tmavší barvy. To je ta správná cesta k zaručenému úspěchu. Toho si jsou také dobře vědomi tvůrci plavek, kteří přichystali velmi slušivou kolekci o mnoha zajímavých barvách a barevných kombinacích.

Plavky z Číny

Pro odvážné ženy zde máme také odvážné barvičky. Pokud se nechcete nechat omezovat a jste plně hrda na svou postavu, výrazných barviček potom není nikdy dost. Nechte konvence stranou a ukažte světu naplno, že i vaše postava je krásná.

Plavky z Číny

Pánské plavky z AliExpressu

Při přípravách na léto bychom neměli zapomenout ani na mužskou část osazenstva. Každý muž má rád, když se může líbit svému okolí. A ten, který říká, že ne, tak lže. Každý má rád, když může být chválen a obdivován. Výrazné barvičky vládnou světu a to i u pánských barev. Výrazné neonové barvy jsou skvělým módním doplňkem, který navíc zaručeně upoutá oko nejedné ženy.

Plavky z Číny

Barvičky jsou skvělým módním doplňkem, který neomrzí. Ženy mají rády odvážné muže, kteří se nebojí objevovat nové cesty. Nemusí jít však vždy o tajuplné ostrovy a šavlozubé tygry. Zkuste tyto velmi působivé plavky, které barvičkami jenom oplývají, a uvidíte, že pozornost žen máte téměř zaručenou.

Plavky z Číny

Znáte ten pocit, kdy se po rušné noci probudíte nazí pod dekou nebo dokonce jenom vlajkou? Žerty stranou. Pokud může Anglie vzor své vlajky používat po staletí, proč by nemohl slušet taky vám? Pokud hledáte originál, s těmito plavkami se v davu určitě již neztratíte.

Plavky z Číny

3/5 – (3 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *