11112016-logo

Obrovské výprodeje 11.11.2016 na AliExpressu

Milujete nakupování a hlavně velké slevy, díky kterým můžete nakupovat ještě levněji? Vyhledáváte výprodeje a zboží ve slevách bere útokem? Poté by vám jistě neměl uniknout den, který se ponese ve znamení neuvěřitelných slev a zázračně nízkých cen. Řeč dnes nebude o dni černém pátku nebo kybernetickém pondělí, ale o 11. 11. Kdy na AliExpressu vypuknou celosvětově největší nákupní slavnosti, na které mnozí z nás od začátku roku netrpělivě čekáme.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku slev pro 11.11.2016 na AliExpressu

Ti z vás, kdo pravidelně sledujete všechny novinky a každodenní dění na čínských internetových obchodech, jistě nebudou ničím překvapeni, neboť se již nemůžou tohoto dne dočkat. Jistě se však najdou také lidé, kteří na AliExpressu nenakupují tak často, a proto jim tyto novinky možná unikly, nebo jim nevěnovali až takovou pozornost. Pokud patříte mezi tuto skupinu lidí, určitě se již netrpělivě ptáte, co to vlastně bude za tak důležitý den. Pojďme si tedy vysvětlit důležitost tohoto dne, kdy se otevřou brány internetových výprodejů.

Nakupovat výhodně můžete ještě:

[wpdevart_countdown text_for_day=“Dní“ text_for_hour=“Hodin“ text_for_minut=“Minut“ text_for_second=“Vteřin“ countdown_end_type=“time“ end_date=“11-11-2016 23:59″ start_time=“1478870857″ end_time=“0,18,32″ action_end_time=“show_text“ content_position=“center“ top_ditance=“10″ bottom_distance=“10″ ]Tak a je po megavýprodeji na AliExpressu! Doufáme že jste ulovili toužené zboží ve slevě![/wpdevart_countdown]

Neuvěřitelné slevy až 80% na veškeré zboží

Jak jsme nakousli již výše, 11.11.2016 vypuknou výprodeje, které v našich krajích nemají obdoby a jistě ani brzy mít nebudou. Tento den bychom mohli nazvat pomyslným zlatým grálem všech milovníků neuvěřitelně levného zboží a výprodejů. Proč? Protože v průběhu tohoto dne budeme moci od 9:00 po 24 hodin nakupovat zboží se slevami ve výši až 80%.

Nakupujte na AliExpressu se slevami až 50%

Na stránce s výprodeji NÍŽE naleznete veškeré kategorie a zboží, které bude 11.11. dostupné v akční ceně! 

AliExpress v češtině

Pokud si neumíte představit, co to přesně pro nás znamená, při nakupování mobilních telefonů a tabletů můžeme bez problémů ušetřit až 200 dolarů. Potřebujete nové sportovní boty? Žádný problém, nakupte tento den a kvalitní sportovní boty mohou být vaše již od 20 dolarů. Nebo snad hledáte spotřební elektroniku, jako je například vysavač? Se slevou ve výši 120 dolarů může být váš již za 30 dolarů.

111-co-koupitTo všechno a mnohem více můžeme naleznout právě tento den na čínském internetovém tržišti AliExpress. Kde jinde můžete naleznout širší výběr za výhodnější ceny, než právě na AliExpressu?

Slevové kupóny na AliExpressu – získejte odměnu

Neuvěřitelné slevy nejsou jedinou možností, jak můžeme při nakupování na AliExpressu ušetřit. Připraveny jsou pro nás také různé akce a hry, za jejichž úspěšné plnění můžeme být odměněni mincemi, které následně máme možnost směnit za slevové kupony, díky kterým můžeme ušetřit další peníze.

Běžně tak můžeme získat kupony v hodně 5 a 10 dolarů, tedy za přibližně 250Kč, které můžeme dále využít při nakupování. V některých případech však můžeme bez problémů narazit na kupony v hodnotě až 80 dolarů pro nákupy ve vybraných obchodech, což je již suma, která by stála za hřích.

1111-kupony

Uvažujete-li, jak výhodně pořídit co nejvíce věcí, hraním zábavných her můžete ušetřit dalších několik stovek dolarů. A to se již rozhodně vyplatí. To však stále není všechno. Kromě hraní zábavných her můžeme získat další 50 dolarový kupon díky vytvoření nákupního seznamu, který můžeme dále sdílet s našimi přáteli a známými.

Do třetice zde máme možnost, jak získat dalších několik kuponů o celkové hodnotě 100 dolarů. Co je k tomu zapotřebí? Jediné, co k získání těchto kuponů potřebujeme, je stáhnout si aplikaci AliExpressu, na které můžeme mimo jiné také naleznout mnoho dalších výrobků za velmi výhodné ceny, které jinak běžně na internetové stránce nenalezneme. Jediným kliknutím tak můžete získat přístup ke speciálním nabídkám a k tomu navíc získat řadu kuponů v hodnotě 100 dolarů. Nabídne vám snad někdo jednodušší možnost, jak efektivně ušetřit?

AliExpress mobilní aplikace

Široký výběr zboží na AliExpressu

Pokud nejste zdatní v nakupování na čínských internetových obchodech, určitě nemusíte zoufat. Na AliExpressu si na své přijde opravdu každý. Nezáleží na tom, jestli budeme hledat nové oblečení, boty nebo třeba doplňky k zimnímu kabátu. Neuvěřitelně široký výběr občas ohromí i zběhlé obchodníky.

1111

Ať již budete hledat oblečení nebo elektroniku, můžete si být jisti, že na AliExpressu si určitě vyberete, a co víc, dokonce za jedny z nejnižších cen na trhu. Nevěříte? Poté vám nejspíš nezbývá nic jiného, než navštívit toto skvělé čínské internetové tržiště a poohlédnout se po nových zimních botách nebo výkonném chytrém telefonu. Nakupovat na AliExpressu se vyplatí.

Všechny slevové akce 2016

Všechny články o AliExpressu

5/5 – (2 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *