Nevíte, jaký vybrat tablet? Zkuste Lenovo P8 Tablet

Specifikace tabletu mohou být obtížně rozpoznatelné, jelikož ne všichni výrobci plně odhalují vnitřní orgány svých zařízení, kvůli konkurenci. Sháníte tablet a nevíte přesně podle čeho ho vybrat? Zde je rychlý přehled o tom, co vám při rozhodování může pomoci.

Paměť a rozšiřitelnost

Tablety obvykle obsahují 8 nebo 16 GB úložného prostoru a jsou rozšiřitelné až o 256 GB externím úložištěm – většinou SD kartami, které vám umožní rozšířit kapacitu vašeho zařízení. Pokud tablet nebudete používat příliš často, klidně vám postačí základních 8 nebo 16 GB.

sfgsdgg

Procesor

Apple používá své vlastní čipy řady A uvnitř svých iPadů. Aktuální modely používají buď procesory A7, A8, A8X nebo A9X: Vyšší čísla označují novější procesor, který nabízí lepší výkon a přípona X označuje výkonnější verzi daného procesoru. A8 je novější než A7, zatímco A8X je výkonnější verze A8.

Procesory Android tabletů od různých výrobců. Čipy společnosti Exynos od společnosti Samsung a procesory Qualcomm Snapdragon jsou například nejběžnější. Pokud hledáte výkonější procesory, vyberte si Snapdragon 800 a Exynos 8. Procesory Nvidia Tegra se nacházejí na tabletech Nvidia a v některých přístrojích s Androidem najdete procesory Rockchip.

fafrafrq

U gadgetů s Windows najdete především procesory Intel, včetně procesorů Core m3, i5 a i7. Tablety založené na procesorech Intel Core mají tendenci být rychlejší, ale obecně vás budou stát víc.

Nízkonákladové tablety s konvertibilními systémy Windows často používají procesory Intel Atom.

Všechny tři hlavní operační systémy tabletů poskytují své digitální obchody, ze kterých si můžete zakoupit a stáhnout aplikace, hudbu, filmy a další druhy obsahu.

Existuje určitě spousta dobrých důvodů, proč byste si měli pořídit tablet. Ať už budete zařízením zabíjet svůj volný čas nebo chatovat s kamarády na Twitteru, určitě se vám doma tento malý kamarád neztratí.

fafafa

Lenovo P8 

Lenovo je společnost, která vyniká téměř ve všech aspektech elektronických přístrojů, je od roku 2013 nejlepším výrobcem a prodejcem počítačů a nejnovější řada smartphonů také dostává na přední místa namezinárodní úrovni. Značka představila své nejnovější a největší tablety na trhu a nejnovější přírůstek k tomu je Lenovo P8 Tablet PC.

Lenovo P8 má kovový rám kolem celého těla zařízení, jehož okraje jsou zkoseny. Tablet je napájen baterií Li-ion 3.7V / 4250mAh a je vybaven 8 palcovým multipřepínacím displejem LCD s rozlišením 920 x 1200 pixelů s rozlišením 8,0 „. Má dostatek obrazových bodů pro získání kvalitních ostrých obrazů. Baterie vám poskytne den nebo až den a půl při plném nabití. Tablet je dodáván s předinstalovaným systémem Android 6.0.1 marshmallow. Tablet je vybaven funkcí GPS pro navigaci.

Lenovo P8 PC je kategorie vyšší střední třídy, zejména díky jeho 8 „IPS Full HD obrazovkou a SD625. Tablet je cenově dostupný a nyní ho lze zakoupit na GearBestu s výraznou slevou za cenu pouhých $149.99!!! Doprava do ČR zdarma.

4/5 – (2 votes)

Uveřejněno

v

, ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *