Navigace a GPS z Číny

Navigace a GPS z Číny

Každý z nás občas potřebuje vycestovat, ať ji za prací nebo zábavou. Chystáme-li se na cestu do cizí země, kterou dobře neznáme, není jednoduššího řešení, než si pořídit dobrou GPS navigaci, která nás bez problémů dovede až do požadovaného cíle.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Velkým problémem značkových navigací je jejich cena. Také právě proto navigace nedosahují takových prodejních čísel, jako například tablety nebo mobilní telefony, přestože je potřebuje většina motoristů. Pokud opravdu chceme GPS navigaci a nechceme za ni platit horentní sumy, můžeme využít neomezených možností internetu a zakoupit navigaci přímo z Číny.

Podívejte sena nabídku navigací na AliExpressu

Proč nakupovat navigace z Číny? Díky tomu, že zakoupíme navigaci přímo od výrobce, vyhneme se zbytečně vysokým cenám, které si jinak účtují distributoři a koncoví prodejci. Zároveň máme širokou možnost výběru neznačkových navigací, dosahujících stejných kvalit, jako ty značkové, avšak za mnohonásobně nižší cenu.

Mimo ceny jsou zde také další výhody, které nám můžou tyto navigace přinést. Velkou novinkou na čínském trhu jsou navigace s operačním systémem Android. Ptáte se, v čem jsou lepší, než „obyčejné“ navigace? S OS Android máte doslova neomezené možnosti využití navigace, neboť kromě primárního účelu může být navigace využita také pro sledování filmů, přehrávání hudby, surfování po internetu nebo hraní her. To všechno vám najednou může nabídnout navigace, kterou navíc výhodně pořídíte přímo z Číny.

Android GPS navigace z AliExpressu

Jako první zde máme velmi zajímavou a intuitivně řešenou GPS navigaci s 5“ kapacitním displejem. Pochlubit se může čtyřjádrovým procesorem, běžícím na frekvenci 1.3GHz. K dispozici vám je také 8GB paměti, WiFi přijímač nebo Bluetooth. Celá navigace funguje díky operačnímu systému
Android 4.4.2 . To všechno můžete zakoupit za velmi výhodných 65.79 dolarů.

Levné Android navigace z AliExpressu

Dále tu máme velmi zajímavou GPS navigaci, která kromě dobrého výkonu a poměrně nízké ceny nabízí taky velmi zajímavý fotoaparát s HD rozlišením až 1920x1080px. Mimo to je zde velmi podobný hardware, jako u předchozí navigace – 7“ kapacitní displej, čtyřjádrový procesor s výkonem 1.3GHz, 8GB RAM a WiFi. Za tuto navigací zaplatíte v přepočtu 1890Kč!

Navigace z Číny 

Unikátní navigace ze LightintheBox

Jak již bylo řečeno, velmi zajímavou novinkou na trhu s GPS navigacemi jsou navigace s OS Android. Pokud však tomuto systému nevěříte a chcete něco opravdu unikátního a speciálního, máme tu pro vás naprosto jedinečné a dokonalé GPS navigace s operačním systémem Windows!  Již i na navigaci můžete používat tento léty prověřený operační systém, běžící na více, jak 500 milionech počítačů po celém světě. Pojďme se tedy podívat, jaké navigace s OS Windows můžeme na Light in the Box naleznout.

Hned na začátek se můžeme podívat na tuto velmi zajímavou navigaci. K dispozici je uživatelům 7“ kapacitní dotykový displej, FM přijímač, Bluetooth, hry a také hudební přehrávač. To všechno běží na operačním systému Windows CE 6.0. Hudbu, fotky nebo filmy můžete přehrávat ve formátech PNG, GIF, MP4, JPEG. MPEG4 nebo AVI. Za toto všechno zaplatíte velmi výhodných 2 280Kč!

Navigace z Číny

Unikátní navigace z LightintheBox

Jako další zajímavou ukázku zde máme tuto sedmipalcovou navigaci. Nabídnout nám může 4GB zabudované paměti, až 32GB místa pro externí kartu, schopnost přehrávání všech běžně dostupných formátů, FM přijímač a mapy celého světa. To všechno může být naše již za 57.99 dolarů!

Navigace z Číny

 

Zajímavé navigace z Deal Extreme

Do třetice zde máme pár zajímavých kousků z čínského internetového obchodu Deal Extreme. Po navigacích s operačními systémy Android a Windows si představíme také několik navigací s vlastními operačními systémy.

Navigace z DealExtreme

Jako první zde máme navigaci TFT MTK s 5“ dotykovým displejem. Využít zde můžeme například 8GB, výkonný procesor, podporu všech běžně dostupných formátů a širokou jazykovou podporu.  Za 1140Kč se jedná o velmi pěknou a hlavně levnou navigaci.

Navigace z Číny

Jako poslední zde máme velmi pěknou a jednoduchou navigaci GB710, nabízející plné pohodlí a snadnou manipulaci. Je vhodná pro nenáročné motoristy, nevyžadujícím speciální funkce. Velký 7“ displej poskytuje pohodlné zacházení. Je také vhodná pro sledování filmů nebo seriálů, tak že můžete jejích služeb využít i poté, co dorazíte na místo. Hledáte-li jednoduchou a levnou navigaci, za 1500Kč může být i vaše.

Navigace z Číny

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *