Jak mít krásné zuby? Pomůže Vám Oclean SE Sonic!

Krásné čisté a sněhově bílé zuby jsou v dnešní době symbolem úspěchu, zdraví a mnohdy vypovídají i o socioekonomické situaci majitele. V době kdy člověk musí několik měsíců šetřit, aby si mohl dovolit kvalitní zubařské ošetření a kdy najít kvalitního dentistu je taková malá výhra v loterii vstupuje do popředí potřeba se o svůj chrup pořádně starat, abychom těchto drahých návštěv museli absolvovat ročně co nejméně, v nejlepším případě se na pana zubaře jen mile usmát v rámci preventivní prohlídky, bez potřeby nákladného zásahu, čištění kanálků, či nákupu drahých plomb.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Při správné zubní hygieně v první řadě ušetříte peníze – spoustu peněz, protože prevence je mnohem levnější než léčba. Také ušetříte za žvýkačky a bonbóny, ve snaze zamaskovat zápach z úst, protože udržované, správně čištěné zuby prostě cítit nejsou. Když si budete svou dentální hygienou jistí odpadnou vám trapasy při líbání.

Se správnou péčí nejenže předejdete gingvitidě a paradentóze, ale dokonce zubní kaz může způsobovat i mnohem horší nemoci, což si málokdo uvědomuje, jako je například srdečního záchvatu nebo cévní mozkové příhody či dokonce zánětu mozkových blan. Zdravé zuby jsou proto prioritou u těhotných žen, protože zanedbaný chrup zvyšuje pravděpodobnost předčasného porodu a nízké porodní hmotnosti. Může být také jednou z mnoha příčin opožděného vývoje plodu.

Jak zlepšit péči o svůj chrup v domácím prostředí?

Můžeme vám doporučit malého – velkého pomocníka zubní elektrický kartáček Original Xiaomi Oclean SE Sonic Electrical Toothbrush.Xiaomi Oclean SE automatický sonický zubní kartáček nabízí optimální komfort pro opravdu důkladné čištění zubů díky vysoce účinnému magnetickému levitačnímu motoru BLDC a štětinkám s vysokou hustotou. Kartáček nabízí několik režimů kdy pomůže čistit zuby, bělit zuby, masírovat dásně, zabraňovat zubnímu kazu, odstranit povlak a nevzhledné skvrny od kávy či nikotinu. Díky více než 72 druhům programů můžete pomocí aplikace přizpůsobit vlastní režim čistění zubů podle vašich zvláštních potřeb, jako je například speciální program pro těhotné, abyste mohli  každodenní čištění zubů a dásní dovést k dokonalosti.

S různými snímači, které vám umožní zjistit dobu čištění, úhly, tlak a gesta, když se připojíte pomocí Bluetooth  k vašemu chytrému telefonu, můžete sledovat zpětnou vazbu, která vám pomůže povzbudit postupný rozvoj dobrých návyků při čištění zubů.

Jednotné tělo kartáčku je speciálně navrženo ergonomicky tak, že skvěle padne do ruky. Vodotěsnost umožňuje používání za vlhka . Jednoduchý a kompaktní design  umocňuje jeho vzhled a dobře se hodí do každé koupelny, protože je dodáván hned v několika barevných provedeních.

 

 

Original Xiaomi Oclean SE Sonic Electrical Toothbrush můžete nyní zakoupit na GearBestu za skvělých  $49.99. Pro prvních tisíc máme skvělou akci dostanete náhradní hlavici zdarma!

Nyní probíhají v rámci GearBestu obrovské vánoční výprodeje. Na jejich ochutnávku se můžete podívat TADY.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *