Mimoni z Číny

Mimoni z Číny

Milujete vy nebo vaše děti malé žluté roztomilé postavičky, které svým vtipem a roztomilostí dobyly svět? Hledáte zajímavé doplňky nebo hračky s tématikou Mimoňů, které by vám i vašim dětem dodávaly úsměv na rtech? Nechcete za tyto věci utrácet zbytečně mnoho peněz a rádi byste našli všechno na jednom místě, navíc za velmi výhodné ceny? Poté je na čase se poohlédnout po věcech s mimoni z čínských internetových obchodů, ve kterých naleznete široký výběr zboží všeho druhu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží s Mimoni z Číny

Postavičky mimoňů způsobily celosvětové šílenství a můžeme se tak s nimi setkat na mnoha různých místech. Není proto divu, že je stále více lidí chce mít také u sebe doma, ať již na povlečení, osušce, pyžamu, tričku nebo třeba jako malou plyšovou postavičku. Toto všechno a ještě mnohem více můžeme naleznout na čínském internetovém tržišti AliExpress.

Nakupování z čínských internetových obchodů s sebou nese mnoho zajímavých výhod, se kterými se u českých internetových obchodů nemůžeme setkat a které zde také ani nenalezneme. Kvůli tomu si také tuto možnost oblíbily miliony lidí z celého světa.  Jaké všechny výhody můžeme při nakupování z Číny naleznout?

Hračky z Číny

Široký výběr mimoňů z Číny

Již jsme si pověděli něco o tom, kde můžeme naleznout skvělé nabídky za velmi výhodné ceny a taky pár drobností o dalších výhodách, které jsou spojeny s nakupováním z čínských internetových obchodů a tržišť.

Co jsme si však zatím neukázali, jsou samotní mimoni, které můžeme na těchto čínských internetových obchodech naleznout. Ať již my sami milujeme tyto úžasné žluté postavičky nebo pokud hledáme zajímavý dárek pro naše děti, na AliExpressu můžeme naleznout velké množství různorodých provedení a zpracování mimoňů.

Modely mimoňů

Hned na úvod můžeme začít u modelů Mimoňů, kteří se jednoduše hodí na každý psací stůl, ať již domů nebo třeba do kanceláře. Tyto malé roztomilé figurky můžeme zakoupit v mnoha zajímavých provedeních nebo dokonce po setech, ve kterých je obsaženo až deset těchto figurek, tak že se nemusíme bát, že bychom jich měli nedostatek.

mimoni1

Star Wars mimoni

Patříte mezi opravdové milovníky Star Wars, ale přitom ve vás dříme nezkrotná duše dítěte, milující mimoně? Potom pro vás máme řešení, které se nedá odmítnout. Tím řešením není nic jiného, než Star Wars mimoni, kteří mohou být také věši. Je libo Dartha Mimoňvadera nebo třeba Anakina Skywalkmimoňkera ? Žádný problém! Roztomilí hvězdní mimoňové mohou obohatit i váš psací stůl nebo třeba poličku s oblíbenými figurkami. Chcete-li se vydat spolu s mimoni na cestu za temnou stranou, určitě nebudete litovat.

Podívejte se na nabídku postaviček mimoňů

mimoni2

Mimoňoví plyšáci nebo povlečení

Co dáte dítěti, které miluje mimoně a plyšáky? Přeci mimoňového plyšáka! Říkáte, že nemáte děti? Žádný problém, tak si pořiďte mimoně pro sebe nebo své blízké. Každý to ocení. To nám můžete věřit. Jsou malí, roztomilí, hebcí, utulení.. tedy nyní popisujeme sami sebe, ale věříme, že mimoňové na tom budou dosti podobně. Plyšoví mimoňové za výhodnou cenu můžou být i vaši již od 3 dolarů! Nevěříte? Pívejte se na AliExpress a vyberte si taky svého mimoně.

mimoni3

Trika s mimoni

Pokud něco milujeme, chceme o tom říci světu. Jak jinak můžeme všem okolo říci, že milujeme mimoně, než že je budeme nosit na triku? Přesně pro takové případy zde máme také širokou nabídku barevných triček s potiskem mimoňů. Ať již máte rádi modrou, červenou, žlutou nebo se raději rozhodnete zůstat u klasické bílé, trika s mimoněm jsou k dostání ve všech běžných barvách a taky velikostech. Tato trika mohou ocenit zejména vaše děti, pro které tato trika mohou být naprosto dokonalým dárkem. Pokud stále nevíte, co vybrat na narozeniny nebo blížící se Vánoce, dále již hledat nemusíte.

mimoni4Mimoňové kryty na mobil

Říkáte si, že triko je až příliš výrazné, ale rádi byste decentním způsobem ukázali, že právě mimoňové hrají ve vašem životě důležitou roli? Poté je možná na čase začít uvažovat o zajímavém krytu na mobilní telefon s velmi vtipnými motivy mimoňů. Obaly jsou k dostání na mnoho typů telefonů, ať již jde o iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, Samsung Galaxy A5 nebo třeba Samsung Galaxy S5. Ať již vlastníme iPhone nebo Samsung, můžeme se poohlédnout po jednom nebo klidně i více zajímavých obalech s tematickými potisky, které jednak můžeme mít každý den s sebou a které také našemu okolí prozradí vše o naší lásce k těmto malým žlutým potvůrkám.

mimoni5

Kryty na mobily z Číny

Nakupujeme na AliExpressu

Pokud již máte nějaké zkušenosti s nakupováním z čínských internetových obchodů, jistě pro vás není AliExpress ničím novým. Najdou se však lidé, kteří ještě s nakupováním z Číny takové zkušenosti nemají, nebo ještě neměli možnost si tento druh nakupování vyzkoušet. Ať již tomu je jakkoli, pojďme si povědět něco málo o tomto skvělém čínském internetovém tržišti.

Podívejte se na nabídku zboží z AliExpressu

Jak již bylo řečeno výše,  AliExpress není klasickým internetovým obchodem, ale internetovým tržištěm. Asi se ptáte, jaký je v tom vlastně rozdíl, neboť u nás taková internetová tržiště běžně nenalezneme. Hlavní rozdíl spočívá v samotné podstatě prodeje, neboť budeme-li nakupovat na běžném internetovém obchodu, můžeme zde naleznout nabídku tohoto jednoho prodejce, provozujícího daný web.

Zcela jinak je tomu však v případě AliExpressu, kde své zboží nabízí tisíce podobných obchodníků, ve snaze prodat své zboží. Také proto můžeme na AliExpressu naleznout zboží za jedny z nejnižších cen na trhu. Právě velmi nízké ceny jsou jedním z důvodů, proč si toto internetové tržiště oblíbily miliony spokojených zákazníků z celého světa.

Ať již budeme hledat nový chytrý mobilní telefon, tablet, oblečení, boty nebo doplňky pro náš dům a zahradu, můžeme si být jisti, že na AliExpressu nakoupíme vždy za jedny z nevýhodnějších cen na trhu. Velmi dobře tento fakt můžeme pozorovat například u mobilních telefonů, ať již půjde o nový iPhone nebo Samsung Galaxy.

Nízké ceny však nejsou jedinou nespornou výhodou, které můžeme při nakupování z čínských internetových obchodů využít. Další velkou výhodou je možnost využití bezplatné dopravy až domů, díky čemuž si můžeme nechat doručit zboží zcela ZDARMA.

Bezplatná doprava z Číny

Vzpomeňte si, kdy jste naposled nakupovali z nějakého českého internetového obchodu. S nakupováním z internetových obchodů jsou spojeny poplatky, se kterými musíme při nakupování počítat a které nám mohou celkovou částku navýšit o několik stovek korun.

Jedním z těchto poplatků je také cena za dopravu, které ve většině případů při nakupování z internetového obchodu využíváme. Nebydlíme-li v blízkosti výdejního místa daného internetového obchodu nebo nechceme-li kvůli vyzvednutí zboží cestovat mnohdy až přes půlku republiky, nezbývá nám nic jiného, než využít služeb jedné z přepravních společností, jako je Česká Pošta nebo DHL.

V takovém případě musíme počítat s příplatkem ve výši okolo 100Kč až 300Kč. Nejedná se o nikterak vysokou cenu, zejména-pak, budeme-li nakupovat zboží v hodnotě několika tisíc korun. Chceme-li však nakupovat z internetových obchodů častěji, může se bez problémů stát, že se nám tato suma naskládá a za rok může činit částku okolo 1 200Kč až 1 500Kč, což je jich poměrně slušná částka, za kterou bychom si mohli pořídit klidně i levnější mobilní telefon nebo třeba kvalitní sluchátka.

Sluchátka z Číny

Přesně tuto cenu a ještě mnohem více můžeme bez problémů ušetřit při nakupování z čínských internetových obchodů. Díky tomu můžeme bez problémů nakupovat vždy, když objevíme nové zajímavé slevy na naše oblíbené zboží. Výhodných nabídek není nikdy dost, proč bychom se tedy měli omezovat? Na čínských internetových obchodech si bez problémů vybere naprosto každý.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *