Levné smartphony z Číny

Levné smartphony z Číny

Uvažujete o koupi nového smartphonu, ale nechcete platit za předražené telefony, které se u nás prodávají? Hledáte nejmodernější a nejvýkonnější modely, ale v Česku nejsou k sehnání? V tom případě je na čase, začít chytře nakupovat smartphony z Číny.
Podívejte se na nabídku smartphonů na AliExpress

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Proč nakupovat smartphony z Číny

Ať už hledáte známé značky, jako je Apple, Samsung, LG nebo i méně známé značky, z čínských internetových obchodů si vybere každý. V čem vlastně spočívá výhoda nakupování smartphonů z Číny? Mnoho známých výrobců pochází z Asie a zde také své telefony vyrábí. Díky tomu můžeme na čínských internetových obchodech nalézt smartphony přímo od výrobce nebo hlavního distributora, čímž se vyhneme zbytečnému navýšení ceny, způsobenému vlastními sazbami prodejců. Kromě toho u mnoha e-shopů můžeme využít skvělé možnosti, nechat si zboží dopravit až domů zcela ZDARMA. Tím můžeme ještě více na nákupu ušetřit, v porovnání s nákupem od českých prodejců, u kterých musíme zaplatit poštovné ve výši 150Kč a více.

iPhone Čína

Pokud hledáme zajímavý mobilní telefon, nemusíme vždy hledat pouze známou značku. V Číně působí mnoho výrobců, vyrábějících zajímavé a také stejně kvalitní smartphony za výrazně nižší ceny, než je tomu známých značek. Nijak výjimečné nejsou ani případy, kdy tito výrobci používají i stejný hardware, jako třeba Samsung, avšak jimi vyrobený telefon prodávají za polovinu ceny, kterou Samsung požaduje.

Kde nakupovat levné smartphony

K nákupu zajímavého a levného smartphonu můžeme využít mnoho známých čínských internetových obchodů. Zejména před Vánocemi můžeme využít velkého množství zajímavých slev, které jsou s předvánočními výprodeji spojeny. Ať již se jedná o černý pátek nebo kybernetické pondělí, zákazníkům jsou k dispozici výrobky za velmi výhodné ceny, kterých můžeme využít pro nákup zajímavého, ale přitom levného vánočního dárku.

Nakupujeme na AliExpress

Jednou z častých a v České republice oblíbených možností je nakupování na čínském internetovém tržišti AliExpress. Jedná se o velmi známý internetový obchod, na kterém se denně střetává široká nabídka s ještě širší poptávkou. Díky tomu zde můžeme naleznout velké množství výrobků všeho druhu, ať již se jedná o smartphony, tablety nebo třeba doplňky do auta.

Široký výběr smartphonů z AliExpressu

Právě velká nabídka je hlavní výhodou tohoto internetového tržiště, neboť se zde obchodníci snaží prodat své zboží, čímž jsou nuceni cenu zboží přizpůsobit ostatním nabídkám. Tento fakt nám dopomůže k tomu, abychom zde nakoupili smartphony za výrazně nižší ceny, než je tomu u nás, kde konkurence mezi prodejci není tak vysoká, jako zde.

Levné smartphony z DealExtreme

Mezi Čechy velmi oblíbený čínský internetový obchod s elektronikou je také Deal Extreme, primárně zaměřený na prodej elektroniky všech druhů a značek. Velkou výhodou tohoto eshopu je fakt, že nenabízí pouze známé a značkové telefony, ale také širokou řadu čínských značek, vyrábějících kvalitní smartphony za poměrně nízké a velmi výhodné ceny. Díky tomu můžeme zakoupit telefony s osmijádrovým procesorem a 1GB RAM již od 2000Kč.

Výkonné smartphony z Deal ExtremeVelmi oblíbenými značkami se postupně začínají stávat výrobci, jako jsou THL, Huawei nebo DOOGEE, které ještě před několika lety nebyly v Česku vůbec známé. Za tu dobu si však stačily najít mnoho spokojených zákazníků, neboť prodávají velmi levné smartphony, oplývající vysokým výkonem a bezproblémovým provozem.

dealextreme

Široká nabídka smartphonů z LightintheBox

Čínský internetový obchod Light in the Box je u nás velmi známý zejména u žen, kterým nabízí velké množství oděvů a doplňků za velmi nízké ceny. Tento e-shop však není pouze o oblečení, ale může potěšit také nejednoho milovníka elektroniky a smartphonů.

Ať již hledáme smartphony, tablety nebo třeba doplňky, vždy si můžeme vybrat z velmi široké nabídky zboží. K dispozici máme výběr z velmi zajímavých čínských značek, jako jsou Lenovo, Huawei, Xiaomi, ZTE, MEIZU, DOOGEE nebo Asus. Většina těchto značek je běžně dostupná i u nás. Proč tedy tyto značky kupovat zrovna z Číny a ne od českého prodejce?

Čínské smartphony z Light in the Box

Opět se dostáváme k tomu samému problému, který jsme zmiňovali již na začátku tohoto článku. Kdo jiný nám může nabídnout lepší cenu, než samotný výrobce nebo prodejce z Číny, který toto zboží přímo od výrobce odebírá?

Asus

Velmi zajímavých a příznivých cen můžeme využít zejména u telefonů značky Lenovo, které kde stojí mnohdy i o více, jak 1500Kč méně, jako u nás. Pokud k tomu ještě navíc využijete dopravu zdarma, v konečném výsledku můžete na nákupu takového telefonu ušetřit bezmála 1800Kč. To je cena, za kterou můžete s klidem pořídit podobný mobil i manželce, takže za cenu jednoho telefonu, který byste zakoupili u nás, můžete mít rovnou dva výhodné smartphony z Číny.

Nakupujeme smartphony z Tiny Deal

Jako poslední zde máme čínský internetový obchod Tiny Deal. Tento obchod nabízí velké množství elektroniky, jako jsou mobilní telefony, tablety, wereable elektronika nebo také mnoho doplňků k výrobkům od Apple a Samsung.

Také zde můžeme naleznout širokou nabídku mobilních telefonů a smartphonů, které tak můžeme zakoupit za nízké ceny. Velkou předností tohoto internetového obchodu je jednoznačně rozsáhlá nabídka i méně známých značek, nabízející skvělou možnost výhodného nákupu.

telefon_tel3telefon_tel2telefon_tel7

Zajímavé smartphony zde můžeme zakoupit již od 1500Kč. Naleznout zde můžeme takové značky, jako je ULEFONE, LeTV nebo třeba TAKEE. Jedná se poměrně málo známé značky, nabízející výkonné smartphony za poměrně nízké ceny. Neváhejte a najděte si i vy ten správný smartphone pro vás.

Luxusní smartphony z Tiny Deal

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *