Lego z Číny

Lego z Číny

Vzpomínáte si na chvíle dětství, kdy jsme si nadšeně hráli s kostkami a snili o tom, jak z nás jednou budou architekti, kosmonauti, popeláři nebo třeba hasiči? Některým z nás se to až na toho kosmonauta splnilo, někteří z nás se ubírali úplně jiným směrem. Co nás však spojuje, jsou tyto chvíle, kdy jsme skládali jednu kostku na druhou a stavěli velký hrad, letadlo nebo třeba ponorku.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku Lega z AliExpressu

Pokud máte dítě a přemýšlíte o vhodném dárku, ať již na narozeniny nebo Vánoce, Lego je jednou z hraček, která neomrzí v žádném věku. Ať již je nám pět nebo padesát, Lego stále zůstává a své kreativní dovednosti můžeme uplatnit za každé situace. Dvojnásob to však platí u malých dětí, které rádi rozvíjejí své mimořádně kreativní představy a následně je ztvárňují prostřednictvím kostek.

V dnešní době již máme opravdu velmi široký výběr všech druhů a typů Lega, každý rok na trh přicházejí nové řady a série, a tak se výběr stává stále snadnějším, neboť můžeme vybírat dle obliby nebo zaměření dítěte. Faktor, který již možná tolik rodiče nepotěší, je cena těchto kostek. U větších balení ceny Lega začínají někde okolo 900Kč – 1500Kč a jdou stále výše. To je přesně jeden z faktorů, který může nejednoho rodiče odradit od zakoupení této skvělé a vděčné hračky.

Naštěstí zde však jsou možnosti, jak moci svému dítěti koupit to nejlepší lego, která nám navíc nemusí zruinovat náš rodinný rozpočet. Touto možností je bezesporu nakupování na čínských internetových obchodech. Ať již budeme hledat oblečení, boty, elektroniku nebo třeba hračky, vždy můžeme nakupovat za velmi výhodné ceny, se kterými se běžně v českých obchodech setkat nemůžeme. Jak je vlastně možné, že je nakupování z Číny tak výhodné?

Pojďme si na úvod představit největší a také nejznámější čínské internetové tržiště AliExpress, kde se denně setkává obrovská nabídka s poptávkou, činící několik tisíc kusů prodaného zboží za den. Pokud máme produkt, který najednou bude prodávat deset obchodníků, je zřejmé, že cena bude muset jít dolů, aby si mohli tito obchodníci konkurovat. Co když však bude tento stejný produkt prodávat obchodníků sto? Potom se dostáváme do situace velmi podobné situaci na AliExpressu.
Lego z Číny
Díky tomu můžeme většinu zboží zakoupit o 30% až 60% levněji, než v českých internetových obchodech. To již zní jako slušná sleva, nemyslíte? Možná si ale říkáte, že zde musí být nějaký háček, alespoň v podobě vysoké ceny za dopravu, neboť Čína je velmi daleko a zboží musí cestovat přes půl světa. A přesně zde na nás čeká druhé velmi příjemné překvapení, neboť ve většině případů můžeme využít dopravu domů zcela ZDARMA. Ano, je to přesně tak. Velmi štědré dotace Čínské vlády umožňují dopravovat zboží po celém světě zdarma, čímž můžeme dále ušetřit alespoň 100Kč, které bychom jinak zaplatili za dopravu v rámci České republiky. Pořád ještě máte nějaké pochyby ohledně výhodnosti nakupování z Číny? Pojďme si tedy ukázat široký výběr Lega, které můžeme na AliExpressu za velmi výhodné ceny naleznout.

Lego z AliExpressu

Jak již bylo řečeno výše, Lega existuje mnoho druhů a typů. Pokud budeme chtít kostky pro naše nejmenší, určitě se poohlédneme po Lego Duplo, které je určeno dětem od jednoho do tří let. Také proto obsahuje pouze velké kostky, u kterých nehrozí spolknutí. Dítě tak může již od mala poznávat svět kostek a rozvíjet svoji motoriku, zatímco staví jednu kostku na druhou.

Podívejte se na nabídku Lega z AliExpressu

Na druhou stranu, máme-li již větší dítě chystající se do školy, můžeme již uvažovat o lepších typech stavebnic, jako je Lego City, Lego Star Wars nebo třeba Lego Juniors, určené začínajícím stavitelům Lega. Pokud bychom však chtěli klasiku, můžeme se poohlédnout po Lego Classic, které nám nabízí klasické skládačky tak, jak je po dlouhá léta známe.

Lego Duplo z AliExpressu

Máme-li doma malého stavitele, který ještě nevylezl z plenek, ale rád by si už hrál na architekta, Lego Duplo je skvělým řešením, které ocení každé dítě. Tato série obsahuje mnoho zvířátek a známých postaviček. Můžeme zde však naleznout většinu věcí, jako v dalších sériích Lega. Kostky jsou však větší, aby se dítě při prozkoumávání nemohlo nechtěně spolknout. Potěšit můžeme například malou farmou s traktorem, sanitkou, dodávkou, hradem, vláčkem nebo rovnou celým městečkem. Možností pro kombinování jsou tisíce, čímž můžete vašemu dítěti zajistit stovky spokojených hodin s Legem.

Lego City z AliExpressuOd Lega pro nejmenší se dostáváme k jedné z nejoblíbenějších sérií posledních let. Touto sérií je Lego City, která nám přináší možnost vybudovat velké město se všemi službami a infrastrukturou a stát se tak hasičem, policistou, lékařem nebo třeba dělníkem na stavbě. Nabídka je velmi široká a možnosti jsou neomezené. Hned na začátku nás velmi zaujala velká policejní hlídková loď i se člunem. Jedná se o velmi povedený model, který opravdu plave. Vlastníte-li bazén nebo velkou vanu, může si dítě s touto lodí užít ještě více zábavy, než kdy jindy.

Lego z Číny

Samotnou lodí to však nekončí. Loď musí mít své zázemí, nejlépe však u policejní stanice. Přesně takovou stanici zde máme a nabízí nám velmi mnoho možností. Máme zde věznici, vrtulník, kanceláře, policejní auto, motorku, odtahové vozidlo a hlavně mnoho vězňů, pokoušejících se o útěk. To všechno nám může tato obrovská policejní stanice nabídnout.

Lego z Číny

Máte-li doma malého kosmonauta, který sní o tom, že podobně jako Neil Armstrong doletí až na měsíc, můžete mu k jeho snění pořídit tuto vesmírnou stanici, obsahující rampu, raketoplán i s raketami a také vesmírnou posádku. Vaše dítě již nemusí nadále snít o tom, jak se jednou podívá do Houstonu, ale může si rovnou hrát na celou NASA a odstartovat si vlastní let do vesmíru.

Lego z Číny

Pro malé piloty zde máme super tryskáč i s celým terminálem a obsluhou. Jenom si vzpomeňte, jak jste v mládí snili o tom, jak by bylo super moci létat po celém světě a vidět Zemi z ptačí perspektivy. Neberme našim dětem iluze a umožněme jim si zahrát na pilota nebo třeba letového dispečera jejich vlastního letiště.

Lego z Číny

Lego Star Wars z AliExpressu

Máte doma malé nebo klidně i velké milovníky Hvězdných válek? Sní vaše dítě o boji s temnou stranou nebo Darthem Vaderem a s nadšením se stále dokola dívá na všechny díly Star Wars, kde od Mistra Jody bere stále nová moudra, která jej můžou provázet životem? Potom určitě také ocení vaši iniciativu a rádo si bude hrát se skvělými hračkami z tohoto kultovního filmu. Na začátek bychom určitě neměli zapomenout na jednu z nejznámějších postav celého filmu, a to Dartha Vadera, mocného vládce temné strany. Pociťte sílu temné strany v podobě sithského lora Vadera.

Lego z Číny

Většina z nás, kteří rádi Star Wars obdivujeme, se dříve nebo později zamilovala do mnoha vesmírných plavidel, které jsme zde mohli spatřit. Jedním z těchto plavidel je také Poeova stíhačka X-Wing, se kterou jsme se mohli setkat u jednotek První řádu. Stíhačka disponuje mnoha různými upravitelnými funkcemi, mezi nimiž mimo jiné můžeme také naleznout 4 pružinové vystřelovače, zasunovací podvozek, otevírací křídla nebo zadní prostor pro robota BB-8.

Lego z Číny
Lego z AliExpressu
Do třetice zde máme naprosto legendární Millennium Falcon. Jedná se o jednu z neironičtějších vesmírných lodí, se kterými jsme se ve Star Wars setkali. Podobně, jako Star Wars: Síla se probouzí, tak i tato loď skrývá mnoho příjemných překvapení a vylepšených funkcí. Součástí celé stavebnice je také 6 minifigurek se zbraněmi, mezi nimiž najdeme tako Chewbaccu, Han, Dola nebo BB-8.

Lego z Číny

 

Lego Minecraft z AliExpressu

Znáte Minecraft? Pokud ne, vaše děti jej určitě velmi dobře znají. Pokud nechcete, aby si však ničily oči hodinami hraní této skvělé hry na počítači, můžete jim umožnit, aby si hráli svůj vlastní Minecraft bez nutnosti vysedávání před monitorem. K dostání je mnoho zajímavých staveb a možností, mezi nimiž můžeme například naleznout i velký dům na stromě v džungli, který nám může nabídnout také vodopád, stromy a zvířata.

Lego z Číny

Lego Architecture z AliExpressu

Pro velké děti, ale také dospělé, zde máme jednu z posledních řad, kterou je Lego Architecture. Tato řada nám přináší zcela nový pohled na svět kostek, neboť zde můžeme naleznout velmi detailní možnosti stavby všech známých staveb a památek. Ať již chceme mít doma Eiffelovu věž, Lincolnův památník nebo třeba rovnou celé Benátky, nic zde není problém. Pokud milujete výškové budovy a mrakodrapy, ocenit můžete také velmi detailně zpracovaný mrakodrap Burdž Chalifa, který se hrdě chlubí titulem nejvyšší budovy světa.

Lego z Číny

3.7/5 – (9 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *