Kryty na mobily z číny

Kryty na mobilní telefony z Číny

Chytré mobilní telefony jsou v dnešní době nedílnou součástí každodenního života. Obyčejné funkce, jako je telefonování a SMS vystřídaly mnohem propracovanější funkce, jako je přijímání emailů, webové prohlížeče, specializované aplikace a mnoho dalších doplňků. Každodenní nošení a používání mobilních telefonů s sebou však také nese jedno velké riziko – neustálou možnost poškození našeho mobilního telefonu. Ceny lepších a výkonnějších mobilních telefonů dnes sahají nad deset tisíc korun. Nejjednodušší možností, jak proto chránit svého mobilního miláčka je pořízení ochranného krytu nebo obalu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku krytů na AliExpress

Základní a nejjednodušší ochranné kryty na mobilní telefony u nás seženete již okolo 150- 200Kč. Budeme-li však hledat nějaký lepší, luxusnější obal, můžeme si řádně připlatit a cena nás může vyjít až na tisíc korun. Vlastníme-li drahý mobilní telefon, jedná se určitě o dobrou investici, neboť nám může ušetřit mnoho poškrábaných rohů a rozbitých dotykových displejů. Je tu však i možnost, jak můžeme ty samé a stejně dobré kryty sehnat mnohonásobně levněji a ještě si je nechat dopravit zdarma až domů. Řeč je samozřejmě o krytech z čínských internetových obchodů, na kterých můžeme nalézt velmi širokou nabídku krytů za velmi nízké ceny.

Pojďme se zaměřit na dva typy mobilních telefonůApple iPhone 5 a Samsung Galaxy S3. Jedná se o velmi oblíbené a také rozšířené modely mobilních telefonů, neměl by proto být problém pro ně sehnat dobré a výhodné kryty.

Za kolik se dají sehnat kryty v ČR?

Abychom měli s čím porovnávat, našli jsme si na velmi známém českém internetovém obchodě kryty na iPhone5. Jako nejlevnější kryty jsme nalezli silikonová pouzdra za 99Kč, na která dokonce ještě dostaneme slevu 52%, tak že jejich cena je „velmi nízká“.

kryty_kryt1

 

Nakupujeme kryty na AliExpress již od 7 Kč

Patříme-li mezi zastánce klasiky v oblasti čínských internetových obchodů, můžeme zavítat na internetové tržiště AliExpress, kde nalezneme širokou nabídku zboží všeho druhu. Pojďme se tedy podívat, jakou nabídku krytů na mobilní telefony zde můžeme naleznout.

Nejprve zde máme již dříve zmiňované kryty na iPhone5. Jak jsme si uvedli níže, nejlevnější kryty na tento mobilní telefon v českém internetovém obchodě stály 99Kč. Rozhodli jsme se proto, že najdeme ty nejlevnější kryty s dopravou zdarma, abychom mohli porovnat, o kolik se ceny liší.

kryty_kryt2

 

Jako první zde máme dvě nejlevnější nabídky, co můžeme na AliExpress naleznout. Jedná se o normální silikonová pouzdra, naprosto totožná s těmi, které jsme si uvedli výše. Jejich cena (za jeden kus) začíná na ceně 0.25 dolaru, tedy asi 7Kč. Nezapomeňme si připomenout, že na obaly je doprava zdarma, tak že na rozdíl od českého e-shopu nezaplatíme dalších 80Kč za poštovné. Vybrat si tak můžeme ze široké řady barevných krytů. Jak sami můžeme vidět, jenom první nabídky využilo přes 1800 zákazníků. Dá se proto předpokládat, že daná nabídka je opravdu reálná a pravá.

Nejlevnější kryty z AliExpressu

Pokud se nám zdají silikonová pouzdra málo odolná a raději bychom našeho mobilního miláčka obalili alespoň pevnějším plastovým pouzdrem, můžeme si zakoupit takové pouzdro již od 0.29 dolaru.

kryty_kryt3 

Luxusní kožené kryty na mobilní telefony

Někdy však chceme našemu mobilnímu telefonu dopřát trochu luxusu a plastová nebo silikonová pouzdra nám přijdou moc laciná. V tomto případě poté hledáme pouzdra kožená nebo z umělé kůže. Jedná se o velmi pěkné doplňky, které zároveň mohou ještě zvýšit celkovou odolnost krytu. Vybírat si opět můžeme z mnoha možností ale i samotných typů takových pouzder. Od jednoduchých krytů na zadní stranu telefonu se můžeme dostat až k oboustranným krytům, které také můžeme využívat jako peněženku nebo stojánek na mobilní telefon.

Nakupujte levně na AliExpress

Nejlevnější kryt z umělé kůže může potěšit zejména ženy, neboť se jedná o velmi pěkný růžový model. Zakoupit jej můžeme již od 1.77 dolaru, tedy asi 40Kč.

kryty_kryt4

 

Pokud hledáme nějaký elegantní a luxusní kryt, který bychom například mohli používat pro pracovní telefon, máme zde i velmi pěkné pouzdro z pravé hnědé kůže, které můžeme sehnat se slevou 88% za neuvěřitelných 1.79 dolaru.

kryty_kryt5

 

Nalezli jsme zde také opravdu velmi luxusní pouzdro, které nás velmi zaujalo. Je to pouzdro zlaté barvy, do kterého můžete uložit také kreditní karty. Jedná se o velmi zajímavé a elegantní pouzdro, která nás mimo svého designu zaujalo také svou cenou. Zakoupit jej můžeme již za 2.17 dolaru.

 

kryty_kryt7

 

Barevné kryty pro Samsung

Od pouzder pro mobilní telefon Apple iPhone se dostáváme k pouzdrům pro Samsung Galaxy. Jako první se opět zaměříme na silikonová pouzdra, která můžeme sehnat již od 0.37 dolarů s dopravou zdarma.  V tomto případě se jedná o klasické tenké silikonové pouzdro, stejné, jaké jsme si ukazovali v případě Apple iPhone.

kryty_kryt8

 

Podobných silikonových pouzder zde můžeme naleznout velmi mnoho. Pro příklad se můžete podívat na další dvě nabídky širokého spektra barev pouzder za velmi příznivé ceny.

kryty_kryt9

 

Pokud chceme tvrdší pouzdro a budeme hledat plastová pouzdra, zaujmout nás můžou pouzdra s cenou od 0.37 dolarů. Jedná se opět o klasická plastová pouzdra, pouze mnohonásobně levnější, než u nás.

kryty_kryt10

 

Když nechceme barevné pouzdro, můžeme se poohlédnout po průhledném pouzdru. Takové můžeme zakoupit za 0.56 dolarů.

kryty_kryt11

 

Pokud hledáme luxusnější pouzdra a raději bychom si zakoupili kožené pouzdro, nejlevnější kožená pouzdra můžeme naleznout za 1.49 dolarů, tedy přibližně 37Kč.

kryty_kryt13

Výhodná moderní pouzdra

Pokud víme, že náš mobilní telefon bude vystaven častým rizikům pádů a rozbití telefonu, můžeme se poohlédnout po pouzdře hliníkovém, které by mělo našemu telefonu poskytnout maximální ochranu. Takové pouzdro můžeme zakoupit v mnoha barevných provedeních již od 1.42 dolaru, tak že není nijak dražší, než běžná kožená pouzdra.

kryty_kryt14

Všechny tyto obchody nabízejí kryty na mobily

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: