BuyInCoins logo

Jak nakupovat na BuyinCoins

Po dlouhé sérii článků o čínských internetových obchodech se výjimečně opět dostáváme k dalšímu internetovému obchodu. Nyní si však rozebereme internetový obchod BuyinCoins, ve kterém můžete nakoupit širokou řadu výrobků všech druhů. Tento internetový obchod se může také pochlubit svým skvělým slevovým systémem, avšak slevy zde získáváte za odměnu formou bodů, které můžete následně směnit za slevu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku zboží na BuyinCoins

Získejte díky nám 5% slevu na první objednávku!

Celý systém webu BuyinCoins je založen na doporučení a sběru věrnostních bodů. Díky nám, zde můžete hned na první objednávce ušetřit 5% z celkové ceny objednávky. Stačí pouze při registraci (vysvětleno níže) zadat do políčka „Referral (Optional)“ kód : „NakupyZCinY a je to!

buincoins sleva 5% na první objednávku
buincoins sleva 5% na první objednávku

 

BuinCoins nabídka zboží

Pojďme se ale nejprve podívat, co všechno zde vlastně můžeme naleznout a z čeho si můžeme vybírat. Jak již bylo řečeno, naleznout zde můžeme velmi širokou nabídku zboží. Hned na menu liště nám tento internetový obchod nabízí počítače, elektroniku, mobilní telefony, výrobky pro zdraví a krásu, výrobky pro dům a zahradu, módní doplňky, šperky a hodinky, sportovní potřeby a doplňky, hračky a také denní výprodeje, o kterých si něco povíme později.

BuyinCoins provizní bodový systém

Celý systém tohoto internetového obchodu je založen na získávání a uplatňování bodů pro nákup. Tyto body můžeme získávat mnoha různými způsoby. Jedním ze způsobů, jak můžeme nějaký ten bod získat, je prostřednictvím zajímavé nabídky jako odměny za nákup.

buy_freecoins

 

Další možností, jak získat slevové body, je napsání recenze na daný produkt. Za čistou recenzi na produkt získáme 0.1 bodu. Pokud k dané recenzi přiložíme také foto, máme nárok na 0.2 bodu. Pokud vytvoříme videorecenzi, získáváme tím 0.3 bodu.

Šetříme s BuyinCoins

Jestli nás něco na webu BuyinCoins zklamalo, je to poměrně malá slevová nabídka, se kterou se můžeme setkat u většiny velkých internetových obchodů a díky kterým můžeme získat slevy ve výši 50% a více.

Tím samozřejmě neříkáme, že slevy na tomto internetovém obchodu nejsou. Pro výhodný nákup můžeme využít rubriky Daily Sale, na které najdeme denní výhodné nabídky. Slevy zde dosahují v průměru 55%-60%, tak že určitě se jedná o výhodné nabídky. Pouze jich není tolik, jak je tomu zvykem u jiných e-shopů.

buy_dailydeals

 

Další možností pro nalezení slev je rubrika Clearance, kterou můžeme nazvat také jako likvidace zboží. Zde nalezneme podobné slevy a nabídky, jako je tomu u Daily deals. Můžeme zde vidět různé doplňky a maličkosti, jako jsou například doplňky k počítači, módní doplňky, doplňky k mobilním telefonům a tabletům apod.

buy_clearance

 


Jak nakupovat na BuyinCoins krok za krokem


Registrace na BuyinCoins

Abychom mohli začít nerušeně nakupovat, je vhodné se pro začátek zaregistrovat. Registrace je velmi jednoduchá a nezabere nám mnoho času. Pojďme se tedy podívat, jak na ni.Odkaz pro registraci nalezneme na horní liště, hned vedle odkazu Sign In. Při kliknutí na odkaz Register se nám otevře okno, ve kterém si můžeme vybrat, jakým způsobem se chceme zaregistrovat. Pro registraci můžeme využít Facebook, Twitter, PayPal nebo VKontakte. Pokud se nechceme registrovat prostřednictvím sociálních sítí, můžeme využít druhou možnost registrace – registrace prostřednictvím emailu. Při registraci prostřednictvím emailu se nám zobrazí okno, které můžete vidět zde.

buincoins sleva 5% na první objednávku
buincoins sleva 5% na první objednávku

Díky nám, zde můžete hned na první objednávce ušetřit 5% z celkové ceny objednávky. Stačí pouze při registraci (vysvětleno níže) zadat do políčka „Referral (Optional)“ kód : „NakupyZCinY a je to!

Abychom se úspěšně zaregistrovali, musíme vyplnit platnou emailovou adresu, na kterou nám přijde přihlašovací mail a přes kterou se budeme také přihlašovat. Následně vložíme heslo, které ještě jednou zopakujeme. Pro ověření, že nejsme robot, ještě vložíme ověřovací kód, který můžeme vidět na obrázku modrým písmem.  Nakonec již stačí kliknout jenom na Sign Up, čímž úspěšně zakončíme registraci.

Nakupujeme na BuyinCoins

Po úspěšné registraci se můžeme vrhnout na nakupování. Jak již bylo řečeno na začátku, vybírat se můžeme z široké nabídky zboží. Pojďme se tedy podívat blíže na celkovou nabídku a rozebereme si hlavní výhody, ale také nevýhody tohoto e-shopu.

buy_zbozi

 

Při pohledu na výběr několika produktů můžeme vidět všechny důležité věci. Pod cenou zboží jsou uvedeny informace o dopravě, tak že víme, že doprava je na všechny výrobky zdarma. Poté můžeme vidět celkové hodnocení daných výrobků, a to jak z hlediska grafického hodnocení, tak i počtu hodnotitelů.

 

buy_zbozidetail

 

Lepších detailů si můžeme povšimnout zejména po rozkliknutí daného výrobku. Zde můžeme vidět podrobnosti o výrobku, celkové hodnocení a také všechny informace o dopravě. Abychom zjistili více o hodnocení daného výrobku, stačí popojet na dolní část stránky, kde nalezneme podrobnější informace o názorech a celkovém hodnocení daného výrobku.

Také můžeme využít možnosti sdílet daný výrobek na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter, Google plus a další.

Dokončení objednávky na BuyinCoins

Pokud jsme si vybrali výrobek, který se nám líbí, a chceme si jej objednat, stačí kliknout na Add to Cart, čímž se přesuneme k detailu objednávky.

buy_order

 

Povšimněte si zejména levého horního rohu, kde vidíte pole pro vložení kódu kupónu nebo vložení emailové adresy webu, přes který jsme se na tento web dostali. Pokud ještě v tuto chvíli chcete slevu 5%, zadejte zde email „nakupyzcinycz@gmail.com„.

Pod tímto polem si všimneme dvou možností platby. Pokud využíváme službu PayPal, můžeme díky ní vyřídit celou objednávku. Tato forma nakupování je také mnohem bezpečnější, protože v případě, že by došlo k problémům s doručení zboží nebo nám nebylo zboží doručeno vůbec, můžeme prostřednictvím této služby požadovat navrácení peněz zpět. Toho však nemůžeme využít v případě, pokud budeme platit kreditní kartou.

Nakonec zde máme celkovou tabulku s dobou doručení. Zde je v procentech uvedena šance, v jakém časovém období vám bude do dané části země doručena vaše zásilka.

BuyInCoins logo large
BuyInCoins logo large
Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky: