Intel Inside - akce 11.11. na GearBest

Intel tablet

Uvažujete o koupi nového notebooku nebo tabletu, ale čekáte na správnou příležitost, neboť nechcete platit více, než je opravdu nutné? Poté pro vás máme skvělou zprávu! 11. 11. se pomalu blíží a s tím také přichází skvělé slevové akce, v průběhu kterých můžeme bez problémů ušetřit stovky dolarů.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Na mnoha čínských internetových obchodech můžeme tento den naleznout zajímavé slevy na různé druhy zboží. Pouze na jednom však můžeme naleznout neuvěřitelné slevové tornádo, které zasáhne všechny výrobky s procesorem Intel. Oním čínským internetovým obchodem nemůže být samozřejmě nikdo jiný, než GearBest. Kde jinde bychom hledali nejlepší proklientský přístup, než právě na GearBest, na kterém již zanedlouho vypuknou výprodeje, které nemají obdoby.

Pro zákazníky je připraveno mnoho zajímavých akcí, díky kterým můžou v průběhu celého dne nakupovat za neuvěřitelně výhodné ceny. Jednou z těchto akcí je také akce, zaměřená na všechny počítače a tablety s procesorem Intel, patřícím bezesporu mezi jedny z nejlepších procesorů na světě.

Podívejte se na nabídku zboží na GearBest.com

Pokud jste až doposud uvažovali o pořízení si nového počítače, notebooku nebo tabletu pod stromeček, máte jedinečnou příležitost, jak bez problémů ušetřit až 300 dolarů při nákupu některého z nabízených zařízení. A co víc, za tuto sumu můžeme navíc bez problémů pořídit i dva další tablety nebo třeba výkonný notebook s operačním systémem Windows 10.Kromě vysokých slev můžeme také využít akce Dva za cenu jednoho. O co se přesně jedná? K vybraným tabletům, které jsou mimochodem také ve slevě, můžeme navíc získat přídavnou klávesnici, a to zcela ZDARMA. Přesně tak! Nejenom, že ušetříme více jak 100 dolarů z původní ceny tabletu, navíc však ještě bezplatně získáme přídavnou klávesnici v ceně okolo 50 dolarů. Najednou tak můžeme získat skvěle přenosný a výkonný přístroj vhodný pro práci i zábavu, za jehož koupi tak navíc ušetříme téměř 3000Kč.

Předchozí recenze na GearBest.com

Ocenit však můžeme také mnohé další výrobky, které můžeme zakoupit za velmi výhodné ceny. Za zmínku například stojí minipočítače, vhodné pro připojení k televizi, díky kterým můžeme z normální televize udělat nepřekonatelné multimediální centrum, s pomocí kterého můžeme surfovat na internetu, sledovat online filmy a videa na YouTube, nebo prohlížet fotky z cloudového úložiště. Již za 80 dolarů můžete vaši televizi posunout na zcela novou úroveň.

To všechno můžeme naleznout 11. 11. na GearBest. Nečekejte, až vám uteče šance mezi prsty a nadělte si pod stromeček elektroniku za jedny z nejnižších cen na trhu. Nakupovat na GearBest se zaručeně vyplatí. Přesvědčte se o tom také vy a podívejte se ještě dnes na širokou nabídku.

logo-860x80-gearbest

5/5 – (1 vote)

Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *