elektricke naradi

Elektrické nářadí z Číny

Jste kutil a máte svou dílnu, kde rádi trávíte svůj čas výrobou nebo opravováním různých věcí? Vlastníte dům nebo třeba zahradu a potřebujete čas od času něco opravit? Ať již jste kutil nebo máte svoji dílnu a zabýváte se vyráběním a opravami různých věcí, ať již jde o výrobu nábytku nebo třeba opravování automobilů, jistě se neobejdete bez profesionálního elektrického nářadí, které vám může ulehčit mnoho námahy.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku elektrického nářadí z Číny

Na trhu můžeme naleznout celou řadu různých značek, vyrábějících a prodávajících různé druhy a typy elektrického nářadí. Pokud však budeme chtít pořídit kvalitní nářadí, musíme již předem počítat s tím, že si za takové nářadí budeme muset pořádně připlatit.

Jako skvělý příklad si tak můžeme uvést například elektrickou vrtačku nebo akušroubovák, jehož cena se běžně pohybuje v průměru a mnohdy také mnohem více. Je sice pravdou, že takové nářadí si nekupujeme každý den, a proto také na něm nechceme příliš šetřit. Na druhou stranu, pokud byste měli možnost zakoupit kvalitní elektrické nářadí za značně výhodné ceny, chtěli byste zbytečně utrácet za věci, které můžete sehnat se stejnou kvalitu za mnohem méně peněz?

Věříme, že ne. Jistě se však ptáte, kde bychom mohli sehnat takové elektrické nářadí za nízké ceny. Odpověď je velmi jednoduchá – na čínských internetových obchodech a tržištích. Většina elektrických zařízení, ať již jde o nářadí, mobilní telefony nebo třeba televize, je vyráběna v asijských zemích, jako je Čína, Japonsko nebo Jižní Korea. Kde jinde bychom proto mohli hledat levnější zboží, než právě u výrobce?

elektricke

Jedním z takových míst, kde můžeme hledat široký výběr zboží za velmi nízké a výhodné ceny, je čínské internetové tržiště AliExpress, kde se střetává široká nabídka a poptávka se zbožím z celého světa, ať již jde o výrobky známým renomovaných společností, nebo také produkty místních čínských firem, které tak pozvolna pronikají také na evropský trh.

Elektrické nářadí z AliExpressu

Ať již hledáte kvalitní nářadí pro svou dílnu nebo byste rádi udělali svému příteli nebo manželovi radost, pojďte se s námi podívat na široký výběr elektrického nářadí z čínského internetového tržiště AliExpress, kde nalezneme veškeré zboží za velmi výhodné ceny. Ať již budeme hledat elektroniku, mobilní telefony nebo třeba oblečení, můžeme si být jisti, že na AliExpressu si na své přijde opravdu každý. Jinak tomu také nebude v případě elektrického nářadí, které zde můžeme naleznout ve značném počtu a za velmi zajímavé ceny.

Začít můžeme klidně u již výše zmiňovaných elektrických vrtaček a akušroubováků, které se staly nezbytnou součástí každého kutila, neboť nám umožňují vrtat a šroubovat kdekoli a kdykoli, aniž bychom potřebovali hledat zdroj elektrické energie. Díky tomu můžeme mít akušroubovák nebo akuvrtačku vždy u sebe. Tento skvělý nástroj může uplatnit většina řemeslníků.

Ať již jste truhlář, instalatér, automechanik nebo klidně opravář počítačů a elektroniky, akušroubováky přijdou vhod prostě všem. Správný akušroubovák by proto neměl chybět ani ve vaší dílně, kde jej jistě rádi využijete. Také akušroubováků a akuvrtaček je však celá řada. Pojďme se tedy podívat, jaké zajímavé kousky můžeme naleznout zrovna na AliExpressu.

Akušroubováky z AliExpressu

Hledáte-li kvalitní a levný akušroubovák a dočetli jste se až sem, jste na správném místě, neboť si rovnou ukážeme několik zajímavých akušroubováků, které můžeme zakoupit levně na AliExpressu.

Jak bylo řečeno výše, běžně se cena kvalitního akušroubováku pohybuje okolo 5000Kč a mnohdy i mohem více. Co kdybychom vám však řekli, že takový kvalitní akušroubovák můžete zakoupit na AliExpressu již od 35 dolarů, tedy necelého tisíce korun? To zní velmi zajímavě, viďte? A přesně za tuto cenu můžeme na AliExpressu zakoupit tento skvělý akušroubovák Bosh s možností šroubování i vrtání. Proč bychom měli platit zbytečně několik tisíc korun za věc, kterou můžeme zakoupit takto levně? Pokud hledáte kvalitní a hlavně lehký akušroubovák, který zastane všechny práce ve vaší dílně, jedná se o skvělou volbu, kterou jistě ocení každý kutil.

aku1

Pokud si říkáte, že za 35 dolarů je takový výrobek příliš levný, nemusíte se ničeho obávat. Velkou výhodou čínského internetového tržiště AliExpress jsou velmi nízké velkoobchodní ceny, díky kterým můžeme veškeré zboží nakoupit téměř o polovinu levněji, než za kolik jej můžeme běžně pořídit u nás. Velmi jednoduše tak můžeme ušetřit téměř polovinu ceny, díky které na nás běžně vydělávají maloobchodníci, kdy tato částka tvoří jejich zisk. Opravdu chcete sponzorovat obchodníky, kteří prodávají drahé zboží, když jej můžete zakoupit snadno a levně z Číny?

Jako další krásný akušroubovák si můžeme představit většího brášku předešlého akušroubováku, pocházejícího rovněž od společnosti Bosh, který zakoupíme za necelých šedesát dolarů. Za tuto cenu můžeme získat vysoce kvalitní a hlavně odolný akušroubovák, vyznačující se dlouhou životností a vysokým výkonem. Jedná se o vrtací šroubovák s příklepem, se kterým můžeme také velmi dobře vrtat. Ať již budete šroubovat nebo vrtat cokoli, můžete si být jisti, že pro tento výkonný akušroubovák nebude žádná výzva nepřekonatelnou překážkou.

aku2

Do třetice si můžeme ukázat také střední cestu ve světě akušroubováků, a to tento krásný akušroubovák značky Narex, vyznačující se vysokou odolností a kvalitou. Díky kroutícímu momentu o síle 60Nm již pro vás bude vždy šroubování a utahování naprostá hračka. Hravě si také poradí s vrtáním do tvrdších materiálů, neboť s takto vysokým kroutícím momentem pro vás již vrtání nebude nikdy náročné. Vysoká kapacita akumulátoru navíc dodává tomuto akušroubováku vysokou přenositelnost, neboť s ním můžete bez problémů vrtat a šroubovat až půl dne. Pokud hledáte opravdu kvalitní a výkonný akušroubovák, díky tomu vrtacímu šroubováku můžete zapomenout na tahání těžké a nepraktické vrtačky.

 

aku3

 

Elektrické vrtačky z AliExpressu

Přestože jsou akušroubováky a akuvrtačky skvělým pomocníkem, občas potřebujeme velký a supervýkonný stroj, který za nás odvede tu nejtěžší a nejtvrdší práci. V takovém případě potřebujeme kvalitní a hlavně dostatečně výkonnou příklepovou vrtačku, se kterou můžeme vrtat díry i do těch nejtvrdších materiálů. Vrtačku však nemusíme vždy používat pouze na vrtání. Velmi časté uplatnění může vrtačka naleznout tak na stavbě, kdy je zapotřebí umíchat maltu do kbelíku. Ať již jste truhlář, zedník, pokladač nebo třeba klempíř, jistě dobře víte, že výkonná vrtačka je základem. Pojďme se tedy společně podívat na ty nejzajímavější vrtačky, které můžeme na AliExpressu naleznout.

Hned na začátek si můžeme ukázat pořádného obra pro všechny velké chlapy. Tato příklepová vrtačka nenechá na holičkách nikoho. Čtyři rychlostní stupně a až 4000 otáček za minutu. To jsou věci, které dělají z této příklepové vrtačky neocenitelného pomocníka. S hmotností pouze 1,8 kilogramu se jedná o poměrně lehkou vrtačku, díky čemuž můžete vrtat delší dobu, aniž by vás z vrtání začaly bolet ruce. Hlavní výhodu můžeme ale naleznout v téměř 79 000 příklepech za minutu, se kterými si hravě poradíte s vrtáním i do toho nejtvrdšího zdiva. Jestli hledáte skvělého pomocníka do nepohody, tato příklepová vrtačka je skvělou volbou pro všechny správné chlapy.

aku4

Je pravdou, že ne-vždy efektivně využijeme tak obrovskou sílu, a proto potřebujeme spíš něco menšího, s čím můžeme dobře vyvrtat menší díry do zdi, jako když chceme přišroubovat poličku, stropní osvětlení nebo třeba skříň. V takovém případě se jistě nechceme probourat až k sousedům, avšak také potřebujeme dostatečný výkon k tomu, abychom se mohli provrtat také tvrdšími cihlami nebo betonovými panely. Přesně pro tyto situace je zde multifunkční příklepová vrtačka, se kterou již vrtání nikdy nebude problém.Tato vrtačka se skvěle hodí pro všechny běžné profese, které potřebují výkonný nástroj na vrtání. Točivý moment o síle až 20Nm nám zaručí dostatečnou sílu i při vrtání do tvrdších materiálů, zatímco můžeme využít dostatečného výkonu motoru, který nám poskytuje až 1300 otáček za minutu. Tento skvělý nástroj a také mnoho dalších můžeme naleznout na AliExpressu za velmi zajímavé ceny.

aku5

Sady vrtáků z AliExpressu

Uvažujete-li nad koupí vrtačky nebo akušroubováku z AliExpressu, jistě by vás také mohlo zajímat důležité příslušenství, které k takové vrtačce můžete zakoupit. Jako nejdůležitější příslušenství k vrtačce jednoznačně považujeme vrtáky, které se častým používáním ničí, tupí, a proto také čas od času potřebujeme pořídit nové.

A právě zde můžeme opět ocenit výhody AliExpressu, kde nalezneme široký výběr vrtáků za velmi výhodné ceny. Již od necelých padesáti korun můžeme zakoupit sady vrtáků s velmi širokým výběrem všech možných velikostí od těch nejmenších, až po ty opravdu velké. Jenom si představte, za kolik běžně pořídíte takové vrtáky u nás. Jedná se proto o cenu tak neuvěřitelnou a neuvěřitelně výhodnou, že se vyplatí takových sad zakoupit klidně i více.
Podívejte se na nabídku elektrických vrtaček z Číny
Za tuto cenu můžeme bez problémů zakoupit sadu padesáti vrtáků, kdy se cena jednoho vrtáku pohybuje okolo jedné koruny za kus. Pokud často vrtáte a potřebujete dostatek různých druhů vrtáků, jistě byste si neměli tuto možnost nechat ujít.

aku6

 

Elektrické brusky z AliExpressu

Pracujete často s kovem, svařujete nebo obrábíte nějaké materiály a potřebujete zabrousit ostré hrany? Poté jistě potřebujete kvalitní elektrickou brusku, se kterou by vám mohla jít práce od ruky a která by vám také nezruinovala váš rozpočet.  Přesně takovou brusku můžete naleznout na AliExpressu. Výše jsme si ukázali několik vrtaček, které zde můžeme za velmi výhodné ceny naleznout.  Pojďme se tedy podívat také na ruční elektrické brusky, které by potěšily naše oko a také naši peněženku.

Začít můžeme třeba hned u této úhlové brusky, disponující krásným výkonem 1500W. Tato úhlová bruska se skvěle hodí k opracovávání oceli, čemuž odpovídá také upravená výše otáček brusky. Otočitelná převodovka nabízí hned čtyři možné polohy nastavení brusky, díky čemuž je celé zařízení vhodné také pro leváky. Potěšit nás může také antivibrační rukojeť, tlumící vibrace brusky, čímž můžeme velmi jednoduše pracovat po delší dobu, aniž bychom pociťovali bolesti rukou.

aku7

Pro méně náročné zde však máme také zajímavou variantu ve formě této klasické úhlové brusky od společnosti Bosh, poskytující dostatek výkonu pro každodenní obrušování kovů. Tato úhlová bruska se skvěle hodí do každé menší dílny, kde si jistě najde své místo. S hmotností pouze 1,9 kilogramu se jedná o pomocníka, kterého můžete využít na všechny druhy obrušování. Hledáte-li opravdu kvalitní, ale přitom také cenově dostupnou úhlovou brusku, výrobky společnosti Bosh vás nikdy nezklamou.

aku8

Elektrické pily z AliExpressu

Každý, kdo často pracuje se dřevem, jistě dobře ví, jak je důležité mít dobrou elektrickou pilu, se kterou můžeme jednoduše vyřezávat různé kusy dřeva. Toto skvělé elektrické zařízení ocení zejména všichni truhláři, vyrábějící nerůznější kusy nábytku. Stejně, jako tomu bylo u všech ostatních věcí, také elektrické pily můžeme zakoupit za velmi zajímavé ceny na čínském internetovém tržišti AliExpress.

Na trhu můžeme naleznout hned několik druhů elektrických pil, ať již půjde o přímočaré pily, motorové pily nebo pily kmitací. Jednu takovou kmitací přímočarou pilu si můžeme také ukázat. Jedná se o vysoce výkonného pomocníka s prořezem až 150mm. Pokud hledáte pomocníka, který se nezalekne ani vyšší vrstvy dřeva, tato přímočará kmitací pila může efektivně vyplnit všechna vaše přání i požadavky.

aku9

Mimo listové kmitací pily nás mohou zaujmout také elektrické motorové pily, které využijeme zejména v případech, kdy máme menší sad nebo pokud potřebujeme každý rok řezat dřevo, ať již na zimní topení nebo klidně do krbu na letní grilování. Ve všech takových případech jistě oceníme výkonnou elektrickou motorovou řetězovou pilu, se kterou můžeme velmi jednoduše řezat i velké kusy dřeva a menší klády. Ať již potřebujeme ořezat strom nebo rozřezat velké kusy dřeva, elektrická řetězová pila je přesně tím pomocníkem, po kterém v takových chvílích vždy rádi sáhneme.

aku10

Výhody nakupování na AliExpressu

Jak jsme si popsali výše, nakupování na čínských internetových obchodech a tržištích s sebou nese celou řadu výhod, díky kterým si tuto možnost oblíbily miliony spokojených zákazníků po celém světě. Na internetu můžeme naleznout hned celou řadu různých čínských internetových obchodů, zaměřujících se na různé druhy zboží, jako je elektronika, mobilní telefony, tablety, ale také oblečení, body a různé módní doplňky.

Podobných čínských internetových obchodů již existuje celá řada, kdy každý nabízí různé zajímavé slevy nebo výhody. Chceme-li si ale užít téměř neomezený výběr za jedny z nejnižších cen na celosvětovém trhu, nejlepší možností pro nakupování je jednoznačně čínské internetové tržiště AliExpress, na kterém můžeme naleznout zboží všeho druhu od různých obchodníků a také internetových obchodů.

aliexpress aplikace

Hlavním rozdílem, který můžeme naleznout mezi AliExpressem a ostatními internetovými obchody, je fakt, že se jedná o internetové tržiště, na kterém své zboží nabízí několik tisíc obchodníků. Díky tomu můžeme naleznout pro každý druh zboží hned několik různých nabídek v různých cenových relacích. Tím máme zaručeno, že si vždy můžeme dané zboží vybrat za takovou cenu, která nám nejvíce vyhovuje.

Jistě se ptáte, jak je vlastně možné, že zrovna zde můžeme naleznout zboží, které je mnohdy až o polovinu levnější, jak u českých obchodníků. Vysvětlení je velmi jednoduché. Kde můžeme zakoupit zboží levněji, jak přímo u výrobce?

Zboží, které můžeme na tomto tržišti naleznout, je nabízeno obchodníky, kteří dané zboží zakoupili přímo od výrobce, díky čemuž nemusíme sponzorovat několik řad distributorů, kteří si jinak berou značný podíl z ceny zboží, na základě čeho poté dané zboží nakupujeme za značně vysoké ceny v českých kamenných a internetových obchodech. Vzhledem k vysoké konkurenci, které na tomto internetovém tržišti panuje, nezbývá daným prodejcům nic jiného, než jít s cenou dostatečně nízko na to, aby byli schopni zboží prodat.

Bezplatná doprava z Číny

Nakupování z čínských internetových obchodů však není spojeno pouze s nízkými cenami a neuvěřitelně širokým výběrem. Největším problémem, který je již po dlouhá léta spojen s nakupováním na internetových obchodech, jsou vedlejší poplatky, které na nás číhají vždy, když se rozhodneme využít tento druh nakupování.

Nebydlíme-li blízko výdejního místa daného internetového obchodu, nezbývá nám nic jiného, než si zakoupené zboží nechat zaslat domů. K tomu většinou využijeme služeb jedné z přepravních společností, působících u nás. Za takovou přepravu si většinou musíme zaplatit částku okolo 150Kč, která sice není nikterak vysoká, avšak pokud bychom chtěli využívat výprodejů a výhodných slev častěji, může se velmi jednoduše stát, že se tato částka vyšplhá na 1500Kč a klidně také mnohem více.

Přesně tuto částku můžeme ušetřit, budeme-li nakupovat z čínských internetových obchodů, kde můžeme využít možnost dotované dopravy, díky čemuž si můžeme nechat zboží zaslat až domů zcela ZDARMA. S pomocí bezplatné dopravy můžeme nakupovat tak často, jak jenom chceme, podle toho, na jaké zajímavé výprodeje zrovna narazíme. Nakupovat na AliExpressu se opravdu vyplatí.

2.8/5 – (13 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *