Desigual z Číny

Nakupujete rádi oblečení, ať již jde o slušivá trika, kalhoty, sukně nebo třeba svetry? Chcete jít s dobou a nosit kvalitní trendy oblečení, které by navíc nezruinovalo vaši peněženku? Patříte mezi zastánce kvalitní španělské značky Desigual, vyrábějící originální oblečení, které si oblíbili lidé po celém světě?

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku oblečení Desigual z Číny

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, jistě nepřestávejte číst, protože si dnes povídáme o možnostech nakupování kvalitního oblečení španělské značky Desigual z čínských internetových obchodů.

Určitě se najde někdo, kdo nikdy s touto značkou nepřišel do styku. Jste-li jedním z těchto lidí, mohlo by vás jistě zajímat, že tato značka byla založena v roce 1984, kdy začala vyrábět velmi moderní oblečení, vybočující z tehdejšího konzervatismu. Nastolila proto novou nekonvenční módu s pověstným španělským temperamentem.

Hlavním cílem této značky je tvoření vysoké módy, která nebude brána příliš vážně, ale naopak bude velmi veselá, neotřelá a hlavně dostupná pro všechny. Tohoto hesla se společnost již po několik desetiletí drží a vyrábí kvalitní moderní oblečení pro všechny milovníky moderního designu.

Přesto, že Desigual vyrábí velmi působivé oblečení, můžeme naleznout minimálně jednu vadu, která by nás mohla od zakoupení daných výrobků odradit. Touto vadou je cena, která u většiny výrobků začíná ve výši okolo 1200 Kč. Jste-li zvyklí nakupovat drahé kvalitní oblečení, jistě pro vás tato zpráva nebude ničím novým. Co když však existuje způsob, jak nakupovat stejně kvalitní zboží za pouhý zlomek ceny?

Tato možnost opravdu existuje a je jí nakupování z čínských internetových obchodů. Právě čínské internetové obchody poskytují skvělý způsob, jak nakupovat kvalitní věci za jedny z nejlevnějších cen na trhu. Jedním z kvalitních a mnoha tisíci spokojenými zákazníky prověřeným čínským internetovým tržištěm je bezesporu také AliExpress, nabízející širokou škálu zboží všech druhů a značek za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na trhu.

Oblečení Desigual z AliExpressu

Jak již bylo řečeno výše, společnost Desigual se zabývá výrobou kvalitního moderního oblečení, kterým se může nechat omámit a nadchnout naprosto každý. Pojďme se ale podívat, co všechno nám ve skutečnosti může Desigual nabídnout.

Šaty Desigual

Hledáte zajímavé šaty na letní horké dny s přáteli nebo třeba procházky po městě nebo pláži? Poté by vás jistě mohl zaujmout nespoutaný španělský styl šatů Desigual, ve kterém můžeme naleznout klasické prvky španělské módy v kombinaci s moderními designovými styly. Chcete se cítit mladě a nespoutaně, jako pravá španělská tanečnice v rytmu Tanga? Široká nabídka kvalitních šatů Desigual může potěšit také vás.

Šaty Desigual

Trika Desigual

Můžete dospět k závěru, že šaty nejsou vždy plně vhodné a mnohdy si vystačíme raději s trikem, které je více neutrální a můžeme jej využít takřka kdykoli. Máte-li rádi klasické přírodní vzory vycházející ze španělských tradic a pověstného španělského temperamentu, jistě vás mohou oslovit také tato úžasná trika, které jsou k dostání v mnoha dostupných barvách, provedeních a také velikostech.

Trika Desigual

Sukně Desigual

Řekněte hola originalitě, se kterou jsou výrobky značky Desigaul spojeny a nechte se nadchnout klasickými španělskými vzory, vytvářejícími velmi originální kusy oblečení. Hledáte-li pohodlné sukně, které se můžete využít téměř při každé příležitosti, se sukněmi Desigual můžete naplno pocítit pocit volnosti a nespoutanosti.

Sukně Desigual

Peněženky Desigual

Široká nabídka Desigual však nekončí pouze u oblečení. K dostání je také celá řada různých módních doplňků, mezi něž můžeme také zařadit i peněženky. Různé druhy barvených provedení a hlavně a také ornamentů dávají možnost velkého výběru. Ocenit můžete zejména klasické španělské rysy a ornamenty, spojené se španělskou kulturou.Nakupujte Desigual na AliExpress

Patříte-li mezi zkušené zákazníky čínských internetových obchodů, jistě pro vás není AliExpress ničím novým. Najdou však i lidé, kteří ještě s nakupováním z čínských e-shopů zkušenosti nemají. Pojďme si tedy povědět něco o tomto světoznámém čínském internetovém tržišti, které se v průběhu několika posledních let stalo synonymem pro výhodné nakupování z Číny.

Velkým rozdílem oproti většině běžných internetových obchodů, jak je známe z České republiky, je fakt, že se jedná o internetové tržiště, na kterém můžete naleznout širokou nabídku od stovek čínských obchodníků a výrobců. Ať již hledáte mobilní telefony, tablety, příslušenství k elektronice, oblečení, boty nebo doplňky, všechny tyto věci zde můžete naleznout za velmi výhodné ceny, které jsou mnohdy až o polovinu nižší, než ceny, za které je stejné zboží běžně prodáváno u nás.

aliexpress-logo

Jak je to možné? Důvodů je hned několik. Tím prvním je bezesporu fakt, že jeden druh zboží může najednou prodávat i několik desítek obchodníků. Chtějí-li mít obchodníci alespoň nějakou šanci na úspěch, musí přizpůsobovat cenu svých produktů tak, aby byly stále dostatečně konkurenceschopní. To má za následek prodej zboží za výrazně výhodné velkoobchodní ceny.

Možná se ptáte, co to ve skutečnosti jsou ty výrazně výhodné velkoobchodní ceny. Velmi jednoduše můžeme říci, že jsou to ceny, jejichž hodnota je o 30% až 50% nižší, než za kolik stejné zboží můžete zakoupit u nás. To je již poměrně zajímavé, nemyslíte?

Podívejte se na nabídku oblečení z AliExpressu

Hlavní výhoda nastává však ve chvíli, kdy se rozhodnete z Číny nakupovat častěji, neboť čím více nakoupíte, tím více peněz můžete ušetřit. Využívat můžete například častých výhodných nabídek, kdy na různé druhy zboží můžete naleznout ještě speciální slevy ve výši až 50%. Velmi obvyklé jsou například slevové období, jako je třeba Black Friday, kdy můžete nakoupit veškeré zboží s vysokými slevami.

Výše jsme si řekli, že běžně můžeme oblečení Desigual zakoupit za ceny, začínající ve výši okolo 1200Kč a směřující stále vzhůru. Zde si můžeme plně ukázat výhody AliExpressu, neboť mnohé zboží od této světoznámé značky zde můžeme naleznout již od 400Kč až 500Kč. V porovnání s původní cenou, která je mnohdy až 3x vyšší se jedná o velmi výhodnou nabídku, díky které můžeme ušetřit nemalé množství peněz.

Kategorie oblečení z Číny

Doprava zdarma z Číny

U výhodných cen však výhody nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť nekončí. Nespornou výhodou, kterou jistě ocení všichni, kdo se rozhodnou nakupovat častěji, je bezplatná doprava až domů. Díky tomu si můžeme nechat zboží doručit až domů zcela ZDARMA.

Zkuste si jenom vzpomenout, kdy jste naposled nakupovali z nějakého českého internetového obchodu. Rozhodneme-li se začít nakupovat z internetových obchodů, snažíme se využít možnosti naleznout zboží za nejvýhodnější ceny, čehož můžeme snadno dosáhnout, neboť internetových obchodů je i na českém tru celá řada. Často potom budeme hledat takový obchod, který nám zboží nabídne za nejnižší možnou cenu, neboť přeci nebudeme platit více, když nemusíme, že?

dárek

Málo-kdo si však již uvědomuje, že samotnou cenou za zboží všechno nekončí, neboť nechceme-li za zbožím mnohdy cestovat až přes půlku republiky, nezbývá nám nic jiného, než využít služeb jedné z přepravních společností, ať již jde o Českou poštu, DHL nebo PPL. V takovém případě si pouze za doručení balíčku v rámci České republiky budeme muset připlatit dalších minimálně 100Kč.

Nejedná se o nijak vysokou částku, zejména-pak, nakupujeme-li dražší zboží v hodnotě několika tisíc korun. Výrazněji tuto částku můžeme pocítit ve chvíli, kdy se rozhodneme nakupovat častěji, čímž se můžeme bez problémů dostat s dalšími výdaji na částku okolo 1200Kč, což již je suma, za kterou bychom si mohli pořídit mnoho nových věcí. Přesně takovou sumu můžeme také bez problémů ušetřit, rozhodneme-li se nakupovat z čínských internetových obchodů, kdy se rozhodneme využít možností bezplatné dopravy. Nakupování z Číny nikdy nebylo snazší.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *