Dalekohledy z Číny

Dalekohledy z Číny

Dalekohledy z Číny

Máte rádi přírodu a cestování? Ať již jste nadšený cestovatel, myslivec nebo třeba hráč airsoftu, každý nadšenec venkovních sportů a rekreace potřebuje kvalitní dalekohled, kterým by mohl pozorovat přírodu, srnky nebo třeba polohu svého protivníka. Na trhu můžeme narazit na širokou škálu různých dalekohledů všech druhů a typů, od těch úplně nejlevnějších až po opravdu vysoce kvalitní binokuláry.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku kvalitních dalekohledů z Číny

Dalo by se říci, že takový dalekohled můžeme zakoupit téměř v každém obchodu s cestovatelskými nebo loveckými potřebami. Pokud budeme ale hledat kvalitní dalekohled, měli bychom si připravit slušnou sumu peněz, protože ceny kvalitních dalekohledů se pohybují okolo 2 000Kč a více. Pokud si chceme dopřát kvalitní výhled a dostatečné přiblížení, musíme počítat s tím, že nás tato sranda bude něco stát. Nebo ne?

steiner-optics-anti-hunter

Pravda je někde v polovině cesty, protože kvalitní dalekohledy sice stojí mnoho peněz a jejich pořízení je poměrně nákladné. Existují však způsoby, jak můžeme i kvalitní zboží zakoupit za přijatelné ceny, které si může dovolit investovat většina z nás. Jednou z těchto možností je nakupování zboží na čínských internetových obchodech a tržištích, kde můžeme naleznout širokou škálu zboží za velmi příznivé a výhodné ceny. Ať již budeme nakupovat oblečení, boty, elektroniku nebo třeba dalekohled, můžeme si být vždy jisti, že na čínských internetových obchodech nalezneme vždy velké množství zajímavých nabídek za výhodné ceny.

Jedním z největších a také nejznámějších čínských internetových tržišť je bezesporu AliExpress, na kterém denně nakoupí okolo 10 000 spokojených zákazníků ze všech koutů světa, ať již z Ruska, Evropy nebo Ameriky. Díky tomu zde své zboží nabízí stovky různých obchodníků ze všech koutů Číny, zejména-pak z Hong Kongu. Pojďme se tedy podívat, jaké zajímavé dalekohledy můžeme na AliExpressu naleznout a kolik za takový nákup vlastně můžeme také ušetřit.

Dalekohledy z AliExpressu

Na AliExpressu můžeme naleznout širokou škálu různých dalekohledů. Je proto poměrně obtížné vybrat nějaký opravdu skvělý. Za zmínku však určitě stojí například tento zajímavý binokulární dalekohled, který může naleznout své uplatnění téměř u každého, ať již jej chceme využít pro pozorování ptáků, zvěře, protivníka nebo milence naší manželky.

Ve svém kompaktním těle ukrývá 30×40 zvětšení, které jistě dostatečně postačí každému volnočasovému nadšenci. Pořídit jej můžeme již od 17 dolarů. Jedná se o skvělého pomocníka za naprosto bezkonkurenční cenu, která jistě potěší nejednoho nadšence.

dalekohled1

Jako další zde máme profesionální binokulární dalekohled s poměrem 12×32, který se však navíc může pochlubit také zabudovanou kamerou s rozlišením 20MPx, na kterou jsme schopni zaznamenávat také všechny věci, které pozorujeme. Toho můžeme využít například při pozorování vzácných ptáků, letadel nebo třeba vrcholů hor. Dalekohled je vybaven slotem pro externí paměťovou kartu, na kterou můžeme všechny zaznamenané záběry ukládat.

Naleznout zde můžeme také 2“ displej pro jednodušší pozorování obrazu dalekohledu. Kromě natáčení můžeme dalekohled využít také k pořizování fotografií. Hledáte-li profesionální dalekohled, který se může pochlubit vysokou kvalitou a také zabudovanou kamerou, je tento dalekohled tím skvělým doplňkem pro vaše cesty.

dalekohled2

Pokud však hledáte opravdu kvalitní a výkonný dalekohled, který jistě ocení každý vášnivý turista, máme zde pro vás skvělé řešení v podobě tohoto dalekohledu se zvětšením 10×50. Jedná se o profesionální dalekohled, se kterým můžeme vidět velmi detailně i na velké vzdálenosti. Vřele jej ocení také myslivci, hledající profesionální řešení pro sledování ptactva nebo lesní zvěře. K dalekohledu je dodáváno také odolné pouzdro, do kterého můžeme celý dalekohled bezpečně uložit, aby se nám při častějším přenášení nepoškodil.

dalekohled3

Monokulární dalekohledy z AliExpressu

Patříte-li mezi nadšené cestovatele, jistě také dobře víte, že každý kousek místa v batohu se počítá a každý gram navíc se při delší cestě pronese. Z tohoto důvodu se proto každý správný cestovatel a turista snaží eliminovat zbytečnou zátěž a využít možností svého batohu na maximum. Chceme-li si užívat dobrého rozhledu a vidět z blízka také všechny vzdálenější objekty, jistě rádi sáhneme po monokulárním dalekohledu, který je lehčí a zabere jenom polovinu místa.Hned na začátek si proto můžeme ukázat skvělý monokulár s poměrem zvětšení 10×40, který ocení všichni milovníci přírody, neboť nabízí naprosto skvělý poměr ceny a kvality. Díky svým kompaktním rozměrům nám nezabere příliš mnoho místa, avšak i přesto si můžeme užít spoustu překrásných pohledů na přírodu a zvěř. Úžasná je mimo jiné také jeho cena, neboť jej můžeme pořídit již od 10 dolarů, tedy za cenu naprosto zanedbatelnou.

dalekohled4

Pro všechny nadšené lovce a myslivce zde máme tento kvalitní lovecký monokulár, nabízející 10×25 poměr zvětšení. Velkou výhodou tohoto monokuláru je mimo jiné také možnost pro připevnění dalekohledu na tripod, což jistě oceníme zejména při dlouhodobějším pozorování zvěře. Dalším nesporným plusem je také jeho kompaktní velikost, kdy ve složeném stavu zabírá na výšku pouze 12 centimetrů. Hledáte-li kvalitní monokulár pro dlouhodobější pozorování zvěře nebo přírody, je tento dalekohled jasnou volbou.

dalekohled5

Jestliže však hledáte opravdu profesionální monokulár vysokých kvalit, máme pro vás tohoto krásného drobečka, vyznačujícího se vysokou kvalitou, naprosto úžasným poměrem zvětšení a navíc také krásnou slevou ve výši 30%. Dalekohled se může pochlubit poměrem 12×50, který ohromí opravdu každého nadšence přírody a cestování. Tělo dalekohledu je uloženo ve voděodolném tubusu, který by měl odolat i hrubšímu zacházení. Zajímavou funkcí samotného monokuláru je také funkce pro potlačení a optimalizaci svítivosti, čehož můžeme využít zejména při pozorování ptáků nebo letadel, což nám může mnohdy znemožňovat silně svítící slunce.

Pokud patříte také mezi nadšené fotografy, ale nechcete s sebou na cesty tahat výkonné zrcadlovky s drahými objektivy, máme skvělou zprávu také pro vás, neboť tento monokulár je možno také využít jako fotoobjektiv pro chytré mobilní telefony, čímž může nahradit také kvalitní objektiv drahých fotoaparátů. Díky slevě ve výši 20 dolarů navíc můžeme tento monokulár pořídit za opravdu skvělou cenu. Přemýšlíte o skvělém pomocníkovi na cesty, se kterým navíc pořídíte také mnoho krásných fotek, je tento monokulár tou správnou volbou.

dalekohled6

Monokulary s nočním viděním

Každý, kdo se aktivně věnuje nočnímu lovu nebo miluje noční hry, ať již pro paintball nebo airsoft, jistě rád ocení kvalitní noční vidění za příznivou cenu, se kterým by jeho koníčky dosáhly zcela nových rozměrů. Takové monokuláry s nočním viděním můžeme naleznout i na AliExpressu a je jich zde opravdu hned celá řada.

Abychom vám však ukázali jenom to nejlepší, vybrali jsme jako první tento klasický lovecký monokulár s nočním viděním, který se může pochlubit zvětšením 5×40, které můžeme aktivně využít pro noční sledování na číhané. Monokulár disponuje také funkcí nahrávání, k čemuž také můžeme využít slot na externí paměťovou kartu.

Podívejte se na nabídku noktovizorů z Číny

Velkou výhodou je také velké množství příslušenství, které k tomuto přístroji navíc také dostaneme. Součástí balení je proto také odolný obal, baterie, nabíjecí kabel, kabel pro přehrávání videa na televizi a také hadřík pro možnost utření objektivu. Obecně se jedná o velmi krásný kousek za poměrně výhodnou cenu, který může potěšit také vás.

dalekohled7

Jako druhý zde máme profesionální puškohledový monokulár s naprosto výjimečným příslušenstvím, které můžeme aktivně využít pro lov nebo klidně airsoft. Jedná se o naprosto výjimečnou puškohledovou kameru s možností připojení mobilního telefonu, jehož obrazovku můžeme použít pro pozorování obrazu puškohledu. Tento skvělý doplněk jistě ocení každý střelec, který musí dlouhé hodiny číhat na svou kořist a unavuje jej krčení se u puškohledu. Velmi jednoduše takto můžeme navýšit funkci našeho puškohledu na zcela novou úroveň.

dalekohled8

Jako úplnou třešničku na dortu tu máme tento náhlavní noktovizor, který leží v úplně jiné kategorii, než všechny předešlé binokuláry a monokuláry. Jde o přístroj nejvyšší úrovně, který i přes své neuvěřitelné možnosti a kvality můžeme zakoupit za poměrně dostupné ceny. Tento noktovizor ocení všichni, kdo požadují vysokou kvalitu a možnost bezproblémového pozorování okolí v noci, aniž by museli v ruce držet noční vidění. Velkou výhodou je také možnost uchycení na pravou nebo levou stranu, díky čemuž můžeme bez problémů používat noktovizor a v případě potřeby klidně také střílet ze zbraně, aniž bychom museli být nějak omezování.

dalekohled9

3.5/5 – (4 votes)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *