Choies recenze

Choies recenze

Ukažte mi ženu, která nemá ráda pěkné oblečení, a já vám dokážu, že to není žena.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Poznáváte se v tomto výroku? Pokud ano, potom jistě tušíte, že dnes bude řeč o dalším novém čínském internetovém obchodu, zaměřeném na módu a módní oděvy. Mluvit budeme o internetovém obchodu Choies, který bychom také jinak mohli nazvat jako pravý ráj pro všechny ženy, které jsou znuděné klasickým a stále stejným výběrem na běžných e-shopech.

Podívejte se na nabídku zboží na Choies

Hledáte změnu a prahnete po nových moderních prvních, prvotřídní kvalitě a hlavně ne-příliš vysoké ceně? Pokud jste alespoň na jeden z těchto bodů řekli ANO, pojďte se s námi podívat, co všechno nám může tento e-shop nabídnout.

Zapomeňte na nudu, zapomeňte na okázalost. Choies není pouze obchod, nýbrž životní styl. Ten styl, který si musíte prožít, který musíte okusit, dotknout se jej, protože je nový, moderní a hlavně neuvěřitelně trendy! Tam, kde se mísí moderní s užitečným a přitažlivé s praktickým, tam začíná pravá definice Choies. Nevěříte?

Oblečení Choies

Možná si kladete otázku, proč nakupovat zrovna z Číny. Přeci jenom, Čína není zrovna za rohem. To je samozřejmě pravda, avšak nabízí nám výhody, kterých se u nás jenom stěží dočkáme. O jakých výhodách, že je řeč?

Nejprve si položme otázku, odkud většina oblečení, elektroniky a různých doplňků pochází. Nemusíte přemýšlet dlouho, abyste došli na to, že z Asie, ne-li rovnou z Číny. Dopravit zboží do České republiky není nejlevnější, obchodníci musí na zboží zaplatit clo, daň a sami na daném zboží také potřebují něco vydělat. Co to znamená pro nás?

Pro nás to znamená minimálně 30% vyšší cenu, než za jakou totožné zboží můžeme zakoupit na čínském internetovém obchodu, jakým je také Choies. Můžeme tak na sebe být patřičně hrdí, neboť máme jedinečnou možnost, o které se našim rodičům mohlo ještě před dvaceti lety pouze snít – velmi snadnou dostupnost k nabídce zahraničních obchodníků.

A co více, většinou se jedná o primárního prodejce, který zboží buďto sám také vyrábí, nebo odkupuje přímo od výrobce. Tím se zbavíme mnoha distributorů, kteří mají za následek umělé navyšování ceny daného zboží, než se vůbec dostane k nám.

Choies nabízí dopravu zdarma

Další nespornou výhodou, kterou můžeme na rozdíl od nakupování na českých internetových obchodech využít, je bezplatná doprava. Ve výsledku to tedy znamená, že za dopravu zboží, které bychom si mohli nechat zaslat z Prahy do Brna, zaplatíme znatelně více, než za dopravu samotného výrobku až z Číny.  Tento fakt je dán dotovaným poštovným, které čínská vláda podporuje. Můžeme tedy poděkovat čínské vládě, že díky ní ušetříme minimálně dalších 100Kč, které bychom jinak museli vynaložit na dopravu.


Poznáváme Choies


Chtěli byste poznat tento skvělý e-shop blíže? Pojďme si tedy povědět, co všechno zde můžeme naleznout a jaké výhody nám dále tento internetový obchod nabízí.

Šaty, šaty, šaty a opět šaty. To všechny navíc obohaceno o širokou nabídku botů, doplňků, šperků a dalších drobností, která nás můžou učinit ještě krásnější a přitažlivější. Ať již se jedná o kalhoty, legíny, mikiny, košile, kabáty nebo třeba plavky, vybere si zaručeně každý. Pro detaily se můžete podívat i na další kategorie našeho webu:

Šaty z Číny
Svatební šaty z Číny
Oblečení z Číny

Hledáte boty? Na podpatku, letní, zimní, sandály nebo třeba poty na sport? Ani to není žádný problém. K dispozici jsou všechny druhy a typy bot pro každou příležitost. Dejte zapomenout obavám z malého výběru a vysokých cen kamenných obchodů a zjistěte sami, co všechno se v Choies skrývá.

 

Oblečení Choies 

Výběr měny na Choies

Vlastníte účet v cizí měně, ať již eurech, librách, rublech nebo třeba kanadských dolarech a chcete mít přehled, na kolik by vás dané zboží vyšlo, aniž byste museli všechny ceny pracně přepočítávat?

To není žádný problém! Na Choies můžeme naleznout také širokou nabídku různých měn, kterou nalezneme v levém horním rohu. Jednoduše si tak můžeme zvolit zobrazení ceny v takové měně, která je nám nejbližší a ve které budeme případně dané zboží platit. Pokud takový účet opravdu vlastníme, může být pro nás nákup v cizí měně velmi výhodný, neboť nám odpadnou problémy s přepočtem dolaru na českou korunu, která si ještě stále drží poměrně nízkou hodnotu k dolaru nebo euru, kvůli čemu musíme za dané zboží platit zbytečně více, než je ve skutečnosti nutné.

Galaxie Choies

Nechcete jít s davem a máte rádi retro módu? V tom případě vás potěší jedna z velkých předností tohoto čínského internetového obchodu, kterou je rubrika The Choies Galaxy, kde můžeme najít speciální druhy oblečení, jakými je například móda 90. let, originální oblečení na hudební festivaly nebo například výrobky z denimu.

Oblečení Choies

Myslíte si, že denim již není v módě? V tom případě se podívejte na širokou nabídku oblečení z tohoto materiálu. Jak si sami můžete povšimnout, tento materiál zažívá nový boom a chcete-li být opravdu styloví, doporučujeme si taky alespoň jeden kus takového oblečení pořídit a obohatit jím náš šatník. Ať již jde o kalhoty, košile nebo šaty, v originalitě se meze nekladou.

Oblečení Choies

Doplňky na Choies

K pěknému oblečení patří také slušivé doplňky, které ženu doladí k dokonalosti. Mezi takové doplňky můžeme zařadit například slušivé sluneční brýle, klobouk, náramek, řetízek, prstýnek nebo kabelka, která nám bude ladit se zbytkem našeho oblečení.

Oblečení Choies

Všechny tyto věci můžeme bez problémů na Choies také naleznout. Chceme-li se držet skromného a ne-příliš výrazného vzhledu, můžeme se poohlédnout například po zajímavých slunečních brýlích, které s příchodem jara budou jistě vhodným doplňkem.


Začínáme na Choies


Registrujeme se na Choies

Jak již bývá zvykem, než se vrhneme do proudu nakupování a objevování skrytých tajů e-shopu, měli bychom se nejprve zaregistrovat a vytvořit si náš uživatelský účet, přes který budeme následně nakupovat. Registrace na tomto internetovém obchodu je velmi jednoduchá a intuitivní. Klikneme-li na nápis Register, nacházející se v pravém horním rohu, budeme automaticky přesunuti na stránku s registračním formulářem.

Oblečení Choies

K zaregistrování se nám plně postačí vyplnit emailovou adresu a heslo, které následně potvrdíme. Tím končí veškeré starosti s registrací. Pokud máte rádi překvapení, jedno pro vás již na začátku máme. Tímto překvapením je slevový kupon ve výši 15%, který automaticky získáme ihned po registraci. Díky tomu můžeme hned na prvním našem nákupu rovnou ušetřit nemalou částku, neboť na různé druhy zboží v průběhu času platí další různé slevy, tak že budeme-li mít opravdu štěstí, můžeme si hned při prvním nákupu zakoupit velmi zajímavé a velmi levné kusy kvalitního oblečení.

Výprodeje na Choies

Máte rádi dobré zboží, ale jste radši, když je za cenu nižší, než je cena originální? Nakupujete rádi ve výprodejích za značně snížené ceny? V tom případě bychom pro vás měli něco, co by vás mohlo velmi zajímat. Na Choies můžeme naleznout také sekci s výprodeji, kde jsou veškeré nabízené kusy zboží prodávány se slevou ve výši 50%. To už je velmi dobrý důvod k nákupu, nemyslíte?

Oblečení Choies

4/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *