Cyber Week na AliExpress

Cyber Week na AliExpress – nakupujte v obřích slevách až do 30.11.2016!

Milujete výhodné nakupování a kvalitní zboží za velmi nízké ceny? Potom by vás jistě mohla zajímat celosvětové známá slevová akce, kterou obecně nazýváme jako Černý pátek (Black Friday). Na rozdíl od černého pátku, který byl spojen s krachem New Yorkské burzy a následným ekonomickým kolapsem celého světa, na tento Černý pátek lidé o své peníze nepřicházejí, ale naopak mohou za méně peněz získat mnohem více skvělého zboží. Největší čínský eshop AliExpress se pro rok 2016 nespokojil se slevami pouze na jeden den (Černý Pátek), a nabídl svým návštěvníkům trvale nízké ceny rovnou celý týden skrz promo akci nazvanou Cyber Week.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku levného zboží na AliExpreesu v rámci Cyber Week

Černý pátek, neboli Black Friday je americkým svátkem všech obchodníků, kteří každoročně čtvrtý pátek v listopadu otevřou své obchody tisícům nedočkavým zákazníkům, toužícím po vysokých slevách, které běžně dosahují až 50%. Není proto divu, že jenom minulý rok obchodníci během tohoto dne vydělali neuvěřitelných 58 miliard dolarů.

Týden slev „Cyber Week“ na AliExpress skončil 2.12.2016!

cyber-week aliexpress

Co když však ale nežijeme v Americe a nemáme možnost nakupovat z amerických obchodů, ale rádi bychom také nakoupili kvalitní zboží za výhodné ceny? V takovém případě nemusíme zoufat, neboť zde existuje možnost v podobě čínských internetových obchodů a tržišť, na kterých mohou miliony spokojených zákazníků každý rok také naleznout velmi výhodné nabídky, kdy slevy dosahují neuvěřitelných 80%.

Slevy po celý týden na největším obchodě AliExpress

Nejlepší a také nejvýhodnější nabídky můžeme bezesporu naleznout na jednom z nejlepších a také největších čínských internetových tržišť – AliExpressu. Zde jsou na zákazníky každý rok připraveny velmi výhodné nabídky a slevy na zboží všeho druhu. Ať již uvažujete o koupi nového chytrého telefonu nebo tabletu, oblečení, bot nebo doplňků, v tento den si na své přijde každý, kdo chce za málo peněz nakoupit hodně zboží.

Videoukázka doporučeného zboží co na Černý Pátek nakupovat :

Ten, kdo má již s nakupováním z čínských internetových obchodů nějaké zkušenosti, nám jistě dá za pravdu, že právě na čínských internetových obchodech a tržištích můžeme pravidelně naleznout velmi výhodné nabídky. Nyní si však představte, že tyto nabídky jsou ještě minimálně o polovinu levnější, než bývá obvykle zvykem. Co to pro nás vlastně znamená? Totální výprodej za bezkonkurenčně nejnižší ceny na celosvětovém trhu!

Přehled všech slev a a výprodejů z Číny

Nakupujeme na AlieExpressu

Ti, kdo již mají nějaké zkušenosti s nakupováním z čínských internetových obchodů, jistě dobře znají čínské internetové tržiště AliExpress. Jistě se však najdou i lidé, kteří ještě s tímto druhem nakupování nemají takové zkušenosti nebo ještě neměli možnost si tuto formu nakupování vyzkoušet. Pojďme si tedy něco o tomto skvělém čínském internetovém tržišti povědět pár slov.

Jak již bylo výše řečeno, AliExpress není klasickým internetovým obchodem, ale internetovým tržištěm. Jaký je v tom vlastně rozdíl? Představte si kamennou prodejnu s oblečením. A nyní si představte tržiště se stovkou stánků, na kterém své zboží prodává mnoho obchodníků. Přesně tak je tomu také v případě AliExpressu, kdy na rozdíl od klasických internetových obchodů není oním prodejcem zboží samotný AliExpress, ale obchodníci, nabízející zde své zboží.

aliexpress-logo

Denně na tomto čínském internetovém tržišti nakoupí tisíce spokojených zákazníků. Není proto divu, že zde své zboží nabízí několik tisíc obchodníků. Ať již budete hledat elektroniku, oblečení nebo třeba doplňky pro váš dům a zahradu, můžete si být jisti, že zde vždy naleznete zboží za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na trhu. Jak je to vlastně možné?

Podívejte se na nabídku zboží z AliExpressu

K tomu, abychom si mohli na tuto otázku odpovědět, plně postačuje, abychom znali základy obchodu, kdy cenu určuje poměr nabídky a poptávky. Kde je poptávka, musí být zákonitě také nabídka. Ale ve chvíli, kdy jeden druh zboží nabízí několik desítek druhů obchodníků, je zcela zřejmé, že aby si tito obchodníci mohli udržet alespoň částečnou konkurenceschopnost, je zapotřebí, aby své zboží nabízeli za dostatečně nízké ceny, které by byly výhodnější, než ceny konkurence.

Díky tomu se můžeme ve většině případech setkat s nabídkami zboží za velmi výrazně nízké ceny, mnohdy okolo 30% až 50% nižšími, než je tomu v případě českých internetových nebo kamenných obchodů.iphone5-novy

Jako skvělá názorná ukázka nám může posloužit například dříve velmi oblíbený iPhone 5, jehož cena se ještě před nedávnem pohybovala okolo 15 000Kč. Stejný iPhone 5 však bylo bez problémů možno z AliExpressu nakoupit již od 11 000Kč, kdy tento telefon nabízelo okolo 80 různých prodejců a obchodníků.

Bezplatná doprava z AliExpressu

Výhodné ceny nejsou jedinou možností, jak ušetřit při nakupování z čínských internetových obchodů a tržišť. Další a také velmi často využívanou možností, je bezplatná doprava až domů, a to zcela ZDARMA. Přesně tak, díky velmi hojným dotacím čínské vlády si můžeme nechat zboží doručit až domů, aniž bychom za dopravu museli cokoli zaplatit.

Jenom si vzpomeňte, kdy jste naposled něco nakupovali z nějakého internetového obchodu. Nebydlíme-li v blízkosti výdejny onoho internetového obchodu a nechceme-li kvůli zboží cestovat mnohdy přes více, jak půlku republiky, nezbývá nám nic jiného, než si nechat zboží doručit prostřednictvím jedné z přepravních společností. Za využití této služby si většinou připlatíme okolo 100Kč. Můžeme si říci, že se nejedná o nikterak vysokou částku, zejména-pak v případech, kdy nakupujeme zboží v hodnotě několika tisíc korun.

dárek

Budeme-li však nakupovat levnější zboží, například sluchátka, powerbanku, kryt na mobilní telefon nebo třeba doplňky k počítači, může tato částka poměrně dosti zvednout celkovou cenu námi objednávaného zboží. Přesně tomu se však můžeme vyhnout, budeme-li nakupovat všechny tyto věci z obchodů, jakým je například AliExpress nebo třeba LightInTheBox.

Díky bezplatné dopravě tak můžeme velmi jednoduše využívat zajímavých slev, které se v průběhu roku naskytnou, aniž bychom museli řešit zbytečné problémy s vedlejšími výdaji, zejména v případě, kdy nakupujeme zboží v hodnotě několika dolarů. Budeme-li nakupovat pouze jednou za měsíc, můžeme bez problémů ušetřit až 1 200Kč, které bychom jinak museli vynaložit za dopravu. Za tuto částku si již můžeme pořídit mnoho dalších

zajímavých doplňků nebo drobnějšího zboží. Nakupovat z čínských internetových obchodů se prostě vyplatí.

Kde nakupovat na černý pátek

Možnost nakoupit zboží za velmi výhodné ceny je velmi lákavá a mnoho lidí se tak může ptát, kde vlastně můžeme této možnosti využít. Výše jsme si zmínili nejznámější čínské internetové tržiště AliExpress, kde můžeme naleznout široké množství slev. Není však jediným místem, kde se s velkými výprodeji na černý pátek můžeme setkat.

Nakupujeme na LightInTheBox

Jedním ze skvělých čínských internetových obchodů je také LightInTheBox, na kterém můžeme najít velmi širokou nabídku zboží všeho druhu od kvalitních chytrých mobilních telefonů a tabletů až po svatební šaty. Právě široká nabídka svatebních a slavnostních šatů je jedním z důvodů, proč si tento čínský internetový obchod oblíbila široká řada spokojených zákazníků.

light-in-the-box-uk

Běžně můžeme využít speciálních nabídek, vedených jako Flash Sale, kdy slevy mohou dosáhnout výše až 90%. Chceme-li ale získat neuvěřitelné slevy na veškeré zboží, na Černý pátek můžeme bez problémů využít rozsáhlých slev na zboží všeho druhu.

Výhodné nakupování na Dresslinku

Máte rádi kvalitní oblečení za skvělé ceny, ať již jde o šaty, kalhoty, trika, blůzy nebo třeba boty? Poté by vás jistě mohla zajímat velmi široká nabídka čínského internetového obchodu Dresslink. Oblečení však není jediným důvodem, proč tento skvělý internetový obchod stojí za zmínku.

dresslink-logo

Kromě oblečení zde můžeme naleznout také širokou nabídku dětského oblečení a doplňků, tak že si zde na své přijde taky každá maminka, hledající pro své dítě všechny důležité doplňky nebo hračky.

Na Černý pátek můžeme navíc využít velmi příznivých slev, díky kterým můžeme veškeré zboží nakoupit za velmi výhodné ceny, díky čemuž můžeme ušetřit nemalé množství peněz. Hledáte-li zajímavé vánoční dárky pro své blízké, na Dresslinku můžete nakoupit skvělé dárky pro všechny dívky a ženy.

Po Černém pátku následuje kybernetické pondělí

Podobným dnem, jako je černý pátek, je také kybernetické pondělí. Jedná se o totožnou akci, jako je černý pátek, ale vytvořily ho internetové obchody, které stejně, jako jejich kamenní konkurenti, můžou svým zákazníkům nabídnout širokou nabídku slev a výhod.

Kybernetické pondělí

Využít tak můžete například velmi levné tablety za 39.99 dolarů nebo výrazné slevy na mobilní telefony, které platí po celý listopad.  Neváhejte a navštivte jeden z čínských internetových obchodů a ulovte taky jednu z mnoha zajímavých slev.

Kybernetické pondělí – cyber monday

1/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *