Čelovky z Číny

Čelovky z Číny

Ať již jste nadšený turista, cestovatel, rybář nebo třeba cyklista, jistě se občas naskytne situace, kdy vyrazíte ven ve večerních hodinách, kdy již není dostatek světla. Tuto situaci často zažívají zejména cyklisté, kteří se večer vracejí z celodenní cesty nebo třeba z práce.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku čelovek z Číny

V každém z těchto případů však musíme řešit problém s vhodným osvětlením, abychom viděli, co zrovna provádíme. Zkušení cyklisté jistě tento problém velmi dobře znají, neboť klasická světla na kolo bývají poměrně slabá a večerní cesty proto bývají poměrně nebezpečné, protože na špatně osvětlené cestě můžeme mnohdy něco přehlédnout.

Chceme-li se této až příliš dobrodružné situaci efektivně vyhnout, můžeme se poohlédnout po skvělém řešení v podobě výkonné čelovky, se kterou můžeme mít dostatek světla v místech, kam se zrovna díváme, ať již potřebujeme vidět cestu před sebou nebo třeba naši udici, na které zrovna lovíme velký úlovek.

Na trhu se můžeme setkat s mnoha zajímavými čelovkami, od těch nejmenších a nejlevnějších, až po opravdu velké a výkonné čelovky, které mnohdy stojí také několik tisíc korun. Každý jistě zná ten pocit, kdy by rád používal kvalitní a výkonné vybavení, za které by ale nemusel dávat příliš mnoho peněz. Tento pocit velmi často zažíváme také my, a proto se snažíme hledat a přinášet nová řešení, díky kterým bychom mohli pomoci také vám efektivně ušetřit na věcech každodenního používání, ať již se jedná o oblečení, elektroniku, nebo třeba čelovky.

Na internetu můžeme naleznout mnoho zajímavých internetových obchodů, které se nás snaží lákat na vysoké slevy a výhodné ceny. Z vlastní zkušenosti však již dávno víme, že tyto zázračně nízké ceny nejsou nikdy tak výhodné, jak se snaží tvářit, neboť dané zboží bylo již dávno zdraženo, aby nyní mohlo být nabízeno jako extra výhodné. Položme si však otázku, odkud pochází většina tohoto zboží, které bývá prodejci nabízeno? Z Číny! Kde jinde bychom proto měli chtít hledat dané zboží za výhodné ceny, než právě v Číně?

Nebojte, nemusíme cestovat až do Číny kvůli čelovce nebo třeba mobilnímu telefonu. Díky moderním technologiím můžeme z pohodlí domova nakupovat zboží od čínských obchodníků za velmi výhodné ceny. Na čínských internetových trzích dnes můžeme naleznout celou řadu kvalitních internetových obchodů a tržišť. Všem těmto webům však kraluje největší čínské internetové tržiště – AliExpress – na kterém denně nakoupí okolo 10 000 spokojených zákazníků z celého světa, ať již z Ruska, Evropy nebo Ameriky. Každý, kdo hledá kvalitní zboží za výhodné ceny, dobře ví, že všechny tyto věci jednoduše nalezne na AliExpressu.

 

Čelovky z AliExpressu

Jak jsme si řekli již výše, budeme-li hledat kvalitní zboží za výhodné ceny, můžeme se spolehnout na čínské internetové tržiště AliExpress, kde své zboží nabízí stovky obchodníků z celé Číny. Také proto zde můžeme od každého druhu, značky a typu zboží naleznout mnoho různých nabídek v různých cenových kategoriích, ze kterých si můžeme vybrat tu, která bude nejvíce vyhovovat našim možnostem a předpokladům. Jinak tomu není také v případě čelovek, které si nyní ukážeme.

aliexpress-logo

Napájecí čelovky – LED i klasické

Hned na začátek si proto můžeme ukázat jednu z nejlepších a nejvýkonnějších čelovek, kterou zde můžeme naleznout. Jedná se o velmi výkonnou trojitou čelovku se svítivostí až 12000 Lumenů. Tato čelovka v sobě ukrývá to nejlepší z technologií. Díky velké svítilně a dvěma menším podpůrným svítilnám můžeme získat doslova královské osvětlení, které nám můžou mnozí závidět.

celovka2

Tuto čelovou svítilnu můžeme ocenit zejména při cyklistice nebo běhání, kdy chceme velmi dobře vidět pod nohy nebo před naše kolo, protože tato svítilna se může pochlubit svítivostí srovnatelnou s výkonnými světlomety automobilu. Ocenit můžeme také velmi široké možnosti a příslušenství této čelovky, neboť součástí balení jsou také baterie, nabíjecí kabel do elektrické zásuvky, nabíječka do auta a také USB nabíječka. S pomocí tohoto příslušenství můžeme naši čelovku nabít za každých podmínek, ať již vyrážíme na kolo nebo kempujeme v autokempu. Zejména USB nabíječku můžeme využít spolu s vysokokapacitními powerbankami, s jejichž pomocí můžeme svítilnu aktivně dlouhodobě napájet a tím také rapidně pozvednout její dobu svícení.Hledáte-li profesionální čelovou svítilnu, která by navíc nezruinovala váš rozpočet, již od 15 dolarů můžete zakoupit tohoto mazlíka, kterého si jistě většina z nás zamiluje.

celovka1

Jako další řešení našich problémů s nedostatečným osvětlením zde máme menšího brášku předchozí čelové svítilny. Jedná se o menší a jednodušší provedení, které mohou ocenit méně nároční jedinci, kterým postačuje méně výkonná svítilna, kterou by si však mohli jednoduše posvítit na místa, která zrovna pozorují. Ocenit ji mohou zejména rybáři, kteří nechtějí příliš silně oslňovat vodu a tím plašit ryby, ale kteří zároveň potřebují řešení nízkých světelných podmínek, když rybaří v noci.

Své uplatnění může také naleznout u sportovců nebo třeba turistů, kteří hledají záložní řešení pro případ, že by se venku zdrželi déle, ale kteří zároveň s sebou nechtějí tahat příliš drahé a také těžké čelovky. Hledáte-li střední cestu, kde můžeme naleznout kompromis výkonu a také ceny, je tato čelovka vhodným řešením také pro vás.

celovka3

Čelovka na každodenní použití

Poněkud zábavně může po těchto dvou velkých představitelích působit tato malá, velmi skromná, průměrně výkonná a hlavně velmi cenově výhodná čelová svítilna, která může být vaše již za 2 dolary. Extrémní svítivost, vysokou kapacitu a voděodolnost od ní rozhodně očekávat nemůžeme. Proč ji zde tedy vůbec ukazujeme? Protože je úžasně malá a skladná, takže ji můžeme bez problémů sbalit do kapsy od bundy nebo kalhot a její schopnosti můžeme využít třeba při výpadku elektrické energie, když rychle nemůžeme naleznout startovací tlačítko našeho jaderného reaktoru.

Pokud jste vášnivý houbař a nechcete, aby vám někdo vaši nadílku hub posbíral dříve, než vy, a proto také vyrážíte za brzkých ranních hodin, jedná se o skvělého pomocníka, který vám vyjde ve všech ohledech vstříc.

celovka4

Výhodné sety s LED čelovou svítilnou

Pokud jste nadšení cestovatelé nebo turisté, kteří často kempují v kempu nebo také ve volné přírodě hor a kopců, jistě rádi uvítáte možnost kvalitního osvětlení. Čelovka je sice velmi dobrý pomocník, kterého oceníme zejména v případech, kdy potřebujeme dlouhodobě osvětlovat prostor, na který se díváme. Nastanou však také chvíle, kdy je použití čelovky poněkud zbytečné a zdlouhavé a potřebujeme si pouze rychle posvítit do batohu nebo třeba našeho stanu, jestli nám mezi tím, co jsme si poodběhli na naši stromovou latrínu, nepřišel jelen v říji (nebo milenec) klátit naši ženu.

Podívejte se na nabídku výhodných setů z Číny

Přesně v takové chvíle více než kdy jindy oceníme kvalitní set, ve kterém můžeme naleznout nejenom kvalitní čelovku, ale také ruční svítilnu, kterou můžeme mít vždy nachystánu jednoduše po ruce, podobně jako pepřový sprej na medvědy. Na AliExpressu můžeme naštěstí takový set také naleznout, a to dokonce za poměrně výhodné ceny.

Součástí setu je středně výkonná náhlavní svítilna a také mini LED svítilna, chlubící se velmi úspornými rozměry a vysokou odolností. Potěšit nás následně může také cena, neboť tento skvělý set můžeme zakoupit již od krásných 10 dolarů, tedy za částku velmi nízkou.

celovka5

Pozor na různé baterie do čelových svítilen

Nepřeberná nabídka různých druhů čelových svítilen přináší také nepřeberné množství způsobů napájení, se kterými se můžeme setkat. Velká část svítilen ke svému napájení většinou využívá AA baterie. Můžeme však narazit také na svítilny, které kvůli úspoře místa a váhy používají menší AAA baterie.

baterie

Výjimkou také nejsou zdroje, používající speciální baterie, kdy se jedná o napájecí sety složené ze dvou baterií do jednoho velkého akumulátoru, poskytujícímu svítilně stabilní výkon. Takový akumulátor je většinou jedinečný a jeho nahrazení za nový je většinou velmi obtížné. Budeme-li vybírat čelovou svítilnu, měli bychom proto být opatrní a zjišťovat, jaký druh napájení je v dané svítilně použit, abychom za nějakou dobu nemuseli se zděšením řešit situaci, kdy z důvodů špatného zacházení se svítilnou dojde k vytečení kyseliny ze článků, což může způsobit korozi napájení a tím znehodnotit také celou svítilnu.

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *