Brýle z Číny

Brýle z Číny

Léto je v plném proudu a s ním jsou spojeny také vysoké teploty, stejně jako celodenní opalování se na pláži nebo u bazénu. Slunce je však silné, a proto se snažíme před jeho negativními účinky naše tělo chránit. Každého hned jistě napadne silný opalovací krém a slunečník, které nám umožňují ochránit naši kůži před spálením. Velmi důležitým doplňkem jsou však také sluneční brýle, které mohou efektivně chránit naše oči před silným sluncem.
Podívejte se na nabídku slunečních brýlí z Číny
Zakoupit sluneční brýle již není v dnešní době žádný problém, neboť klasické sluneční brýle můžeme sehnat téměř v každém specializovaném obchodě, který se prodejem brýlí zabývá. Setkat se můžeme s mnoha druhy a typy slunečních brýlí, ať již chceme jednoduché klasické sluneční brýle, které by hlavně ochránily naše oči před sluncem, nebo zdali vyžadujeme módní stylové brýle, které by posloužily nejenom jako aktivní ochrana, ale také jako designový doplněk.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Výhody brýlí z Číny

Každý, kdo uvažuje o brýlích, ať již slunečních nebo dioptrických, jistě ihned začne uvažovat o návštěvě specializované prodejny, kde může naleznout široký výběr brýlí všech druhů a značek. Takto prodávané a nabízené brýle jsou jistě velmi zajímavé, nesou s sebou však jednu velkou nevýhodu, na kterou již jistě mnoho z nás narazilo. Tou nevýhodou je samozřejmě cena, která mnohdy dosahuje několika tisíc korun v závislosti na druhu a typu daných brýlí.

Toužíme-li po kvalitních brýlích za dostupnou cenu, nemusíme se spoléhat pouze na české prodejny, ale poohlédnout se můžeme také v čínských internetových obchodech, kde můžeme získat velké množství brýlí za velmi výhodné ceny. Kromě velmi nízkých cen, které mohou být až o polovinu nižší, než ceny, za které se brýle běžně prodávají u nás, můžeme také využít velmi širokého výběru, který je s nakupováním z čínských internetových obchodů spojován.

Druhy brýlí – sluneční, dioptrické, polarizační, lyžařské, plavecké, ray ban, s kamerou atd.

Ať již hledáme brýle sluneční, dioptrické, polarizační nebo jakékoliv jiné, můžeme si být vždy jisti, že si vybereme ty nejlepší brýle za tu nejlepší cenu. Ať již jste zastánci klasických stylů a tvarů, nebo naopak rádi zkoušíte nové designové směry, na čínských internetových tržištích, jakým je také například AliExpress, si bez výjimky na své přijde i ten nejnáročnější zákazník. Nabídka je opravdu široká.

Sluneční brýle z Číny

Jsou luxusní, jsou moderní a hlavně jsou výhodné. Přesně tak by se daly popsat sluneční brýle, které můžeme běžně zakoupit z čínských internetových obchodů. Ať již chceme letky, klasické brýle nebo moderní designové kusy, nic zde není problém.

Sluneční brýle

Za zmínku stojí například tyto úžasné sluneční brýle, vyrobené ve stylu klasických letek, tak, jak je běžně známe. Ocenit zde můžeme nejenom design brýlí, který je velmi působivý a moderní, zároveň také můžeme ocenit kvalitu a také cenu, neboť tyto brýle a mnohé další můžeme bez problémů zakoupit již od 3 dolarů. Hledáte-li kvalitní a moderní brýle, za které byste navíc nemuseli platit zbytečně mnoho peněz, věříme, že by tyto brýle mohly být tím pravým pro vás.

Nakupujeme na AliExpressu

Pokud patříte již mezi zkušené zákazníky čínských internetových obchodů, jistě vám není AliExpress nijak cizí. Najdou se však také lidé, kteří s nakupováním z Číny ještě nemají tak velké zkušenosti, aby byli dobře s tímto čínským internetovým tržištěm obeznámeni.aliexpress-logo

Jak již bylo zmíněno, AliExpress je čínské internetové tržiště, na kterém se denně střetává velmi široká nabídka s poptávkou. Denně se zde prodá několik desítek tisíc kusů zboží všech druhů. Hledáte výkonný chytrý mobilní telefon a nechcete platit zbytečné
Podívejte se na nabídku luxusních brýlí z AliExpressu
poplatky? Žádný problém! Ať již hledáte elektroniku, doplňky k mobilním telefonům, oblečení, boty nebo doplňky pro dům a zahradu, na své si zde přijde každý. A co víc, vždy za jedny z nejnižších velkoobchodních cen na trhu.

Možná si říkáte, jak můžete nakupovat za velkoobchodní cenu, když jste pouhý zákazník, nakupující zboží ve velmi malém množství. Pojďme si tedy vysvětlit, jak celý tento proces funguje a díky čemu vlastně můžeme ušetřit.

Apple telefony z Číny

Představte si, že hledáte nový chytrý mobilní telefon. Tento telefon výrobce v Číně vyrobí a prodává za 5000Kč. Za tuto cenu od něj telefon odkoupí mezinárodní distributor, který zboží následně nabídne českému obchodníkovi. Tento obchodník od distributora zboží odkoupí a spolu s poplatky za přepravu jej bude ve výsledku dané zboží stát 7500Kč. V tuto chvíli se však bavíme o velkoobchodní ceně, za kterou ji zakoupil náš český obchodník.

Jelikož však obchodník provozuje maloobchod, z velkoobchodní ceny se vytvoří cena maloobchodní, kdy se k původní ceně přičte dalších 25% až 30%. Ve výsledku tak daný mobilní telefon obchodník na svém internetovém obchodě prodává za 9500Kč a více.

Co kdybychom však měli možnost, jak toto zboží zakoupit za původní cenu, za kterou ji prodával výrobce a nemuseli si tak připlácet za zbytečné poplatky, na kterých vydělávají prostředníci a další obchodníci? Ano, přesně toho můžeme dosáhnout díky čínským internetovým tržištím, kde je zboží prodáváno přímo výrobci nebo čínskými obchodníky a daná cena je vždy o 30% až 40% nižší, než cena, za kterou dané zboží můžeme zakoupit u nás. To již vypadá poměrně lákavě, nemyslíte?

Další způsoby šetření při nakupování z Číny

Velmi nízké velkoobchodní ceny nejsou jedinou možností, jak můžeme při nakupování z čínských internetových obchodů výrazně ušetřit. Další možností, kterou můžeme velmi kladně ocenit, je možnost doručení zboží až domů zcela ZDARMA.

Vzpomeňte si, když jste naposled nakupovali z nějakého internetového obchodu. Pokud nebydlíme v těsné blízkosti výdejny daného internetového obchodu, nezbývá nám nic jiného, než si nechat zboží zaslat až domů. Jedná se o nejjednodušší a také nejčastější způsob, který je běžně s nakupováním z internetu spojen.

Již jsme si zvykli, že všechno něco stojí a výjimkou není ani doprava. Při běžném nakupování z českých e-shopů za dopravu zaplatíme okolo sto korun. Nejedná se o nijak výraznou částku, nad kterou bychom museli dlouze přemýšlet. Pokud však nakupujeme častěji, může se tato částka řádně naskládat a vytvořit tak již poměrně zajímavou sumu, za kterou bychom si mohli pořídit další zajímavé věci.

Přesně tuto sumu můžeme bez problémů dále ušetřit, budeme-li nakupovat z čínských internetových obchodů, poskytujících bezplatnou dopravu, dotovanou čínskou vládou. Díky tomu můžeme bez problémů nakupovat tak často, jak jenom chceme.

1/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *