nike boty z Číny

Boty Nike z Číny

Léto pomalu klepe na dveře a s ním přichází čas na dlouhé slunečné dny, které můžeme bez problémů a s radostí trávit venku. Pokud milujete sporty, ať již jde o běhání, fotbal s přáteli nebo třeba tenis, dobře víte, jak je důležité mít vhodnou a funkční obuv, která vás nebude ani při dlouhodobém nošení nikterak omezovat, ale naopak vám bude dobrým přítelem, se kterým se budete cítit dobře za každé situace.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku sportovních bot značky Nike

Při rozhodování a výběru té správné obuvi bychom měli brát v úvahu mnoho aspektů, se kterými se budeme muset běžně potýkat. Hlavním aspektem je účel obuvi, aneb k čemu ji vlastně chceme používat. Na trhu s obuví existuje mnoho druhů, typů a také značek bot, určených pro různé situace. Nejlepší možností je však volit známé a léty ověřené značky, které nám mohou ve většině případů zaručit pohodlí a testovanou funkčnost svých výrobků.

Jednou z těchto značek je také Nike. Patříte-li mezi dlouhodobé sportovce, ať již profesionální nebo jenom volnočasové, určitě jste již s touto značku přišli do styku. Maximální efektivita, pohodlí a účelnost. Přesně tak bychom mohli popsat boty, které tato značka prodává. Jistou nevýhodou těchto bot bývá však jejich cena, která se pohybuje v řádu několika tisíců a u lepších vrcholových modelů může přesáhnout i pět tisíc korun. Nejste-li profesionálním sportovcem, asi nebudete chtít investovat tolik do obuvi, kterou používáte pouze občasně.

Co kdybychom vám ale řekli, že zde existuje možnost, jak se cítit jako profesionál a jednička ve svém oboru, ale přitom nemuset investovat obrovské sumy? Ano, je tomu přesně tak, jak říkáme. Díky velkému rozmachu čínských internetových obchodů dnes máte možnost také vy nakupovat profesionální obuv a doplňky za velmi výhodné ceny, které mohou být minimálně o 30% nižší, než ceny, za které se tyto výrobky prodávají v českých obchodech. Nevěříte? V tom případě je na čase si něco více povědět o čínském internetovém tržišti AliExpress.

aliexpress-logo

Jak již bylo řečeno, AliEpxress je čínské internetové tržiště, na kterém se denně střetává obrovské množství nabídky a poptávky. Velké množství nabízejících však způsobuje, že ceny musí automaticky klesat, aby si tito prodávající udrželi alespoň nějakou konkurenceschopnost. Pokud tedy nejsme spokojeni s cenou, kterou nám nabízí jeden prodejce, není problém se podívat k dalším deseti prodejcům, kteří nám určitě rádi vyjdou svou cenou vstříc. Pojďme se blíže podívat, jaké druhy a typy bot od Nike můžeme na AliExpressu naleznout.

Nike Air Max z AliExpressu

 Jako první se podíváme na jeden z nejlepších typů běžeckých bot dnešní doby, tedy Nike Air Max. Pokud nejste příliš aktivní běžci, ale pouze hledáte kvalitní značkovou obuv, jste tady taky správně. Nike Air Max nabízí plné pohodlí za všech situací. Ať již se rozhodneme běžet maraton nebo pouze jdeme na procházku do parku, s těmito boty se budeme za každé situace cítit maximálně dobře. Velkou výhodou těchto bot je velmi široká řada stylů a provedení, tak že svůj typ si najde opravdu každý.

Aby toho nebylo málo, Air Max se sám ještě dále dělí na mnoho různých podkategorií, které jsou určeny pro všechny různé situace. Pojďme si ukázat několik nejlepších a také nejznámějších podtitulů této světoznámé a úspěšné řady.

Nike Air Max 90

Air Max 90 patří mezi volnočasovou obuv, která se vyznačuje vysokým pohodlím, které je zapříčiněno speciálně navrženou podrážkou tlumící tlak, působící na chodidlo při běhu nebo rychlejší chůzi. Tím se můžete delší dobu bez problémů oddávat všem venkovním aktivitám, aniž byste nějak výrazně pociťovali bolesti nohou nebo chodidel. Tento druh je k dostání také v mnoha barevných provedeních, skvěle sedících k letnímu volnočasovému oblečení.

Boty Nike z Číny

Nike Air Max Sequent

 Věnujete se profesionálně běhání? Chcete podávat nejvyšší možné výkony a konkurenci nechat daleko za sebou? V tom případě zde máme edici profesionálních běžeckých bot Air Max Sequent, díky které můžete běhat s větrem v zádech. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších typů běžeckých bot vůbec. Nepodceňujte efektivní přípravu a dopřejte svým nohám vysoké pohodlí. S těmito boty již žádná dráha nebude dost dlouhá.

Boty Nike z Číny

Nike Air Max 90 Utility

 Další volnočasovou obuví je zaručeně řada Air Max 90 Utility. Již na první pohled můžeme vidět, že se jedná o body se zvýšenou podrážkou, zajišťující plné pohodlí při chůzi nebo běhu. Pokud rádi hrajete s přáteli fotbal, volejbal nebo třeba basketbal, jistě velmi oceníte efektivitu této obuvi, která vám zajistí neomezené schopnosti při běhu nebo skákání. Pokud však nesportujete, působí tato řada také velmi mocným dojmem, který již na první pohled dává znát nespoutanost muže.Boty Nike z Číny

Nike Air Max 1 Essential

 V případě řady Air Max 1 Essential se jedná čistě o volnočasovou sálovou obuv. Hrajeme-li rádi tenis nebo squash nebo hledáme vhodnou obuv do posilovny, můžeme se zaručeně spolehnout na kvalitu této řady. Jednoduché tvarování a efektivní větrání nohou zajistí, že se vám noha nebude příliš potit, čímž dochází k efektivnímu zamezení zápachu a nepříjemného pocitu, způsobeného dlouhodobým nošením nevětrané obuvi.

Boty Nike z Číny

Nike Air Max Invigor

 Jako poslední z oblasti Air Max zde máme Air Max Invigor. Jedná se o běžecké boty s hrubší podrážkou, hodící se pro běh na hrubším a neupraveném povrchu. Máte-li rádi objevování nových cest a možností, určitě vám tyto boty přijdou vhod. Lehký a prodyšný povrch bot zajišťuje pohodlí a snižuje hmotnost celkové obuvi, čímž se boty stávají prodyšné a lépe odvádějí veškeré horko.

Boty Nike z Číny

Nike Air Max pro ženy

 Neměli bychom zapomínat také na ženské osazenstvo, které taky rádo sportuje a běhá. Pokud hledáte funkční běžecké boty, vhodné také pro veškeré volnočasové aktivity, máme zde boty s vyšší podrážkou, navrženou v rámci Visible Air, tvořící aktivní podporu nohy, která tlumí veškeré negativní otřesy, které na naše nohy při běhu působí.

Boty Nike z Číny

Nike Roshe Run z AliExpressu

 Jako druhou kategorii z řady bot od Nike zde máme řadu poloprofesionálních běžeckých bot Nike Roshe Run, která se vyznačuje nižší cenou, nežli předchozí řada, avšak ani to neznamená, že by se mělo jednat o špatnou obuv. Chceme-li se věnovat sportu ve volném čase nebo nechceme-li do naší obuvi investovat příliš vysoké částky, je tato řada skvělou možností, jak za výhodou cenu získat kvalitní sportovní obuv od světoznámé značky.

Pokud s touto řadou nemáte ještě bližší zkušenosti, již na první pohled můžete vidět lehké, ale velmi pohodlné tělo, které zajišťuje vysoké pohodlí i při dlouhodobém nošení. Jste-li často na cestách nebo plánujete delší túry do přírody, tyto boty vám můžou přijít vhod. Měkká gumová podrážka dodává na pohodlí i při chůzi po nerovném terénu. Hledáte-li cenově dostupné kvalitní boty, Roshe Run je zaručeně jistou volbou.

Boty Nike z Číny

Nike Air Zoom z AliExpressu

 Třetí řadou, kterou si zde představíme, je řada Air Zoom. Jedná se profesionální sportovní boty, opatřenou technologií Air Zoom, založenou na vzduchovém polštáři, tlumícím veškeré negativní otřesy, díky čemuž boty lépe přiléhají k noze.
Široká nabídka sportovní bot z AliExpressu

Také tato řada se dělí na několik podkategorií, představujících různé zaměření a určení těchto bot. Pojďme si o těchto kategoriích něco blíže povědět a ukázat si všechny dostupné druhy této kategorie, které můžeme na AliExpressu zakoupit.

Nike Air Zoom Structure 19

 Hned na začátek si můžeme představit Air Zoom structure, primárně určené pro běh na delších tratích. Air Zoom zde přináší vysokou citlivost a nízkoprofilové odpružení, které zlepšuje odraz a tím napomáhá při běhu. Přesné navržení bot pomáhá k lepšímu přenosu energie přes špičku, díky čemuž můžeme využívat lepšího odpichu. Za zmínku stojí také tkaný Flymesh svršek, opatřen o přidanou přízi, vytvářející strukturu a poskytující efektivní ventilaci tam, kde je nejvíce zapotřebí.

Boty Nike z Číny

Nike Air Zoom Pegasus

 Podobně, jako v předchozím případě, i zde se jedná o neutrální běžeckou obuv určenou pro delší tratě. Vysoká odolnost a životnost zaručí velké množství uběhnutých kilometrů bez nutnosti obměňování obuvi. Zoom Air Technology se stará o měkký pocit a citlivou chůzi. Hledáte-li kvalitní běžeckou obuv, můžeme tento typ jedině doporučit.

Boty Nike z Číny

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *