Apple iPhone z Číny

Apple telefony z Číny

Nechcete se držet diktátu Google a jejich operačního systému? Chtěli byste vysoce elegantní mobilní telefon od jedničky na trhu s elektronikou? V tom případě je na čase se poohlédnout po mobilním telefonu od Apple. Ano, řeč není o ničem jiném, než o Apple iPhone, vlajkové lodi společnosti Apple, kterou si po celém světě oblíbilo několik milionů spokojených uživatelů.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte se na nabídku Apple iPhone na AliExpressu

Proč si tito lidé vybrali zrovna Apple iPhone a ne nějaký jiný mobilní telefon? Důvodů může být hned několik. Hned tím prvním je bezesporu logo nakousnutého jablka, které se postupem času stalo synonymem luxusu. Kdo chce být kůůl, měl by Apple mít. Tak by se dal jednoduše shrnout jeden z důvodů, proč si mnozí tento telefon pořizují. Ne-všichni však hledí pouze na značku. Dalším a poměrně důležitějším důvodem může být naprosto odlišná a originální architektura, na které všechny zařízení od této společnosti běží. Za zmínku jistě také stojí vlastní hardware, jakým jsou například procesory Apple A8, na nichž nejnovější modely běží.

Apple telefony z Číny

Častým problémem mobilních telefonů s operačním systémem OS Android bývá nízký výkon zařízení, se kterým se můžeme často u levnějších kusů setkat. Tato zařízení poté jenom velmi obtížně drží krok s dobou, která se žene kupředu. S tím postupují také nároky aplikací, které požadují stále větší výkon mobilních telefonů, což se týká zejména nových her, běžících na nejnovějších herních platformách. Z tohoto důvodu také vývojáři těchto aplikací daný software optimalizují zejména na nejnovější typy telefonů, čímž se ty starší postupně dostávají ze hry.

Toto však neplatí u vývoje pro chytré telefony od Apple, neboť ten nabízí vždy pouze jednu řadu telefonů, disponujících dostatečným výkonem na to, aby mohli ještě za 3 roky držet krok se svými novějšími konkurenty. Potěšit vás může také doslova neuvěřitelné rozlišení nejnovějších modelů, které je mnohdy lepší, než rozlišení běžného počítačového monitoru. Chcete-li na mobilním telefonu prohlížet fotky v nejvyšší kvalitě nebo sledovat filmy v HD, jistě tento fakt také oceníte.

Tablety z Číny

Kryty na mobilní telefony z ČínyKdyž je všechno tak skvělé, kde je tedy nějaký problém? V ceně. Jak je všeobecně známo, veškerá zařízení od společnosti Apple se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Tato kvalita je však vykoupena velmi vysokou cenou, která bývá mnohonásobně vyšší, než cena konkurenčních výrobců. Pokud jsme však rozhodnuti, že iPhone opravdu chceme, nemusíme hned zoufat nad tím, že by nás nákup tohoto zařízení finančně zruinoval.

Pokud chceme ušetřit a zakoupit tento mobilní telefon za vysoce výhodnou cenu, můžeme navštívit některý z ověřených čínských internetových obchodů, kde se tyto mobilní telefony prodávají minimálně o třetinu levněji, než v kamenných prodejnách.

Nakupujeme Apple iPhone na AliExpressu

Jedním z těchto prověřených čínských internetových obchodů je bezesporu AliExpress. Jedná se o čínské internetové tržiště, které denně navštíví několik desítek tisíc zákazníků. Ať již hledáte elektroniku, oblečení nebo doplňky do domu, na AliExpressu si vybere opravdu každý.

Právě tato vysoká poptávka je tím, co činí AliExpress tak výhodným. Kde je poptávka, musí samozřejmě být i nabídka. A právě nabídka je zde opravdu obrovská. Pokud se jeden druh zboží snaží najednou prodávat desítky nebo dokonce stovky obchodníků, je zřejmé, že jedinou možností, jak si můžou konkurovat, je cena. Díky tomu máme možnost zakoupit veškeré zboží minimálně o třetinu levněji než v českých internetových obchodech. A co víc, veškeré zboží si můžeme nechat doručit až domů zcela ZDARMA.

Apple telefony z Číny

Zvažte sami, kdy jste naposled měli možnost si nechat zaslat zboží z českého internetového obchodu zdarma až domů. Připočteme-li k tomu navíc fakt, že veškeré zboží můžete zakoupit za velmi výhodnou velkoobchodní cenu, není divu, že je AliExpress tak oblíbeným internetovým obchodem, který si oblíbily stovky tisíc evropských, ale i amerických zákazníků.
Levné iPhony z AliExpressu

Kromě samotného mobilního telefonu zde můžeme také zakoupit velké množství příslušenství. K novému telefonu se nám jistě bude hodit také nové pouzdro nebo třeba externí powerbanka. Všechny tyto doplňky zde můžeme zakoupit již od několika dolarů a nechat si je najednou doručit spolu s telefonem. Chcete-li se dozvědět něco více o doplňcích k mobilním telefonům, navštivte tento článek.

5/5 – (1 vote)
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *