Aliexpress kryty

AliExpress obaly na mobil

Příchod nového roku je spojen také se změnami, které plánujeme v nadcházejícím roce provést. Mezi tyto změny může patřit celá řada předsevzetí, jako třeba zhubnout, najít si partnera, nebo také pořídit si nový mobilní telefon. V dnešní době je chytrých telefonů celá řada a můžeme se s velmi širokou nabídkou těchto zařízení setkat téměř na každém rohu.

Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.Podívejte sena nabídku obalů na telefony na AliExpressu

Ať již jsme náročný uživatel požadující vysoký výkon a nejlepší parametry chytrého telefonu nebo naopak uživatel běžný, kterému stačí základní funkce dnešních chytrých telefonů, nikdo z nás se nevyhne zásadnímu problému spojenému s těmito zařízeními – jejich ochranou. Dnešní mobilní telefony jsou designovými skvosty o výkonu mnohdy podobném, jako méně výkonný počítač. Na rozdíl od velkého počítače je však nosíme denně po kapsách, čímž samozřejmě trpí i telefony.

To můžeme pozorovat například na odraných rozích zařízení a ošoupané zadní straně krytu. Co je však horší, telefony jsou náchylné také na působení mnohdy až příliš velké gravitační síly, které se nechávají oddávat, vypadnou-li nám z ruky. Chvíle neopatrnosti, zaklopýtnutí a telefon si dává rande s chodníkem. Tento moment jistě zažil nejeden z vás. Proto jsou také opravy prasklých displejů telefonů na denním pořádku všech opraven.

Apple telefony z Číny

Poškození telefonu, ale také jeho postupnému znehodnocení, se můžeme velice snadno vyhnout díky permanentní ochraně. Touto permanentní ochranou jsou bezesporu různorodé obaly na mobilní telefony, které bývají velmi elegantní, ale také praktické, neboť náš telefon ochrání při nejednom pádu.

Zajímavý a dobře padnoucí obal na náš telefon můžeme zakoupit téměř v každé prodejně elektroniky a mobilních telefonů. Tato snadná dostupnost má však jeden háček – cenu. Většina lepších obalů na mobilní telefon u nás stojí okolo 150Kč až 500Kč. Na jednu stranu se může tato cena zdát poměrně přijatelná, vezmeme-li v úvahu fakt, že ochrání náš telefon, který může mít 10x a často i 20x vyšší hodnotu. Pro někoho však i tato částka může být neakceptovatelná. Co mám tedy dělat, pokud chci pěkný a stylový obal na svůj mobilní telefon, ale v žádném případě nehodlám investovat takové částky?

Nejlepším a také nejjednodušším řešením je poohlédnout se po takovém obalu v Číně. Říkáte si, to mám jako jezdit kvůli obalu na mobilní telefon až do Číny? To samozřejmě nemusíme, neboť žijeme v době internetu a neomezených možnostech, tak že můžeme nechat Čínu, aby pomyslně přišla k nám. Pokud ne tedy rovnou celá Čína, tak alespoň jeden z prověřených čínských internetových obchodů, nabízející téměř až nekonečné množství zboží za znatelně nižší ceny, než jsou ceny české nebo evropské.

Obaly na mobil AliExpress

Jedním z takových obchodů je také AliExpress. Abychom byli přesnější, jedná se o internetové tržiště, na kterém se denně střetává široká poptávka s ještě širší nabídkou. Co může mít takový fakt za následek? Nízké, nižší a dokonce nejnižší ceny na celém trhu. Zapomeňte na maloobchodní přirážku, zapomeňte na přehnaném vydělávání na zákaznících. Většina zboží je zde běžně dostupně za velkoobchodní cenu, díky čemuž můžeme ušetřit bezmála 30%. Ano, přesně tolik mnohdy činí rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou. Jedná se o částku, kterou ve většině případů získá prodejce jako svůj zisk za prodej daného výrobku. Říkáte si, že to pořád ještě není dostatečně lákavé?Další hlavní výhodou na nakupování z Číny je možnost nechat si veškeré zboží dopravit až domů zdarma. Jak to, že může z Číny přijít balíček zdarma a z Brna do Prahy za 120Kč? Protože nám naše vláda, na rozdíl od té čínské, nechce zaplatit dopravu. Ano, je to tak. Čínská vláda dotuje dopravu zboží z internetových obchodů, díky čemuž si můžeme nechat zaslat dané zboží až domů, a to zcela zdarma.

Obaly na iPhone z AliExpressu

Je krásný, je výkonný a bez pochyby je také značně drahý. Řeč není o ničem jiném, než o chytrém telefonu iPhone od společnosti Apple. Tyto telefony dosahují vysoké kvality zpracování, vysokého výkonu a nabízejí uživateli vlastní operační systém. Dalo by se říci, že jsou tyto telefony až kouzelné. Toto kouzlo se však vytrácí při pádu z kapsy nebo ruky, když se při psaní zprávy telefon vydá vlastní životní cestou, která mnohdy kočí nezdárně na zemi.

Apple iPhone z Číny

Obaly na mobil AliExpress

Abychom telefonu umožnili hladší přistání, měli bychom mu opatřit slušivý obal, který mu pády změkčí. Za tuto službu nám bude vděčně dlouze sloužit a můžeme si s ním užít nekonečné množství zábavy. Hlavní výhodou takového obalu z AliExpressu je však fakt, že jej můžeme zakoupit až o polovinu levněji než v českém internetovém nebo kamenném obchodu.  Připočteme-li si k této značné slevě ještě částku, kterou ušetříme za poštovné, můžeme pozorovat, že za takto zakoupený obal z Číny můžeme bez problémů ušetřit více, jak 300Kč.

Levné obaly na iPhony z AliExpressu

Jak můžete sami vidět, na AliExpressu můžeme naleznout velmi širokou nabídku luxusní obalů a pouzder za velmi výhodné ceny. Pokud jste se o širokém výběru ještě sami nepřesvědčili, neváhejte navštívit AliExpress a využijte častých slev na různé druhy zboží.

Luxusní obaly z AliExpressu

Nevlastníte iPhone? To vůbec nevadí. Na AliExpressu můžeme naleznout luxusní obal pro většinu značek mobilních telefonů. Ať již vlastníme Samsung, Asus, LG nebo například Lenovo, na každou z těchto značek nalezneme více, jak sto různých obalů. Pojďme se však podívat na luxusní kožené obaly na naše chytré miláčky, které jsou nejenom vysoce odolné, ale zároveň našemu telefonu dodají na luxusu.

Obaly na mobil AliExpress

Ať již chceme obaly z kůže hnědé, černé nebo koženky, k dostání je celá řada druhů a barevných provedení, čekajících jenom na nás. Neváhejte a navštivte internetové tržiště AliExpress a najděte si obal také pro Váš mobilní telefon.

Podívejte sena nabídku luxusních obalů z AliExpressu

Rate this post
Získejte 10% z nákupu na AliExpressu zpět + 100 Kč bonus!

  • Využijte cashback a získejte automaticky až 10% svých peněz zpět!
  • Registrací zdarma získáte navíc ihned bonus 100 Kč.
  • V nabídce jsou slevy i na dalších 9 čínských internetových obchodů.
Uveřejněno

v

,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *